Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ile miesięcy przed zakończeniem umowy można złożyć wypowiedzeniem. Wiem że umowę przedłużyć można aż 7 miesięcy wcześniej ale kiedy można złożyć wypowiedzenie. Bo zostało 6 miesięcy, w poniedziałek dzwoniliśmy i że nie ma oferty dla nas, ale pani miała skontaktować się z DUK a ktoś z DUK przygotować ofertę. Dziś dzwoniliśmy i nadal nie ma. Może wypowiedzenie przyspieszy sprawę ale kiedy można złożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po dłuższej nie obecności :) . Jako że bratu kończy się umowa - wypowiedzenie wysłane chciałbym zapytać o najlepszą możliwą ofertę. Za chęć pomocy z góry dziękuję :) .

Dotychczasowy pakiet Rodzinny za -19,99

Najem dekodera PVR 7000 - 5zl

Drugi dekoder -10zl

Trzeci dekoder -5zl

Co łącznie dawało 39,99zl.

1)Co można ugrać zostawiając ten sam pakiet?

2)Czy można się pozbyć opłaty za najem dekodera pvr? Czy można zamienić dekoder HD 3000(jeden lub dwa) na lepszy model z możliwością nagrywania. Np dostać evoboxa który by robił za główny a obecny pvr 7000 który był główny , został by teraz dodatkowym

Ps: koniecznie pasują dekodery z przekładaniem kart. Brak internetu ?

3) Czy może jakiś wyższy pakiet by się opłaciło wziąć. Jaka cena przy przy trzech dekoderach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za odzew!

Edytowane przez Uncharted-4
poprawianie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferty dobierane są indywidualnie, opłaty są zależne od wybranych warunków. Przy przedłużeniu umowy dostępna jest opcja wymiany sprzętu na nowszy. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.

W dniu 3.10.2019 o 16:18, an10ka napisał:

No to od początku.

Znajomy ma pakiet Rodzinny HD z CINEMAX i ELEVEN (dzisiaj sprawdzałem).

Płaci za to 35zł.

 

"A co do oferty to najbardziej opłaca mu się pakiet Familijny Max HD za 30 zł w opcji 24/3"

Jeżeli udałoby się Familijny Max HD wynegocjować za 30zł to by było super.

Więc muszę iść ze znajomym do punktu CP i zobaczyć co Oni na to.

Ewentualnie zadzwonić na infolinię lub dać wypowiedzenie i niech dzwonią.

 

"może tych kanałów nie ma ze względu na słaby sygnał a w ofercie je ma"

Jeżeli chodzi o antenę to wszystko jest dobrze ustawione.

 

 

 

 

 

W dniu 3.10.2019 o 20:23, an10ka napisał:

@stan69 i @Nowy 123

Wasze uwagi przekazane do zainteresowanego.

Co z tego wyniknie dam znać.

 

ps. ciekawe czy dało by się przedłużyć umowę pakietu Rodzinny HD z Eleven Sports  i poprosić o włączenie do tego Polsat Sport News?

Witam. Jaki komunikat pojawia się na kanale TVN?
 

Polsat Sport News dostępny jest od pakietu Familijny Max HD. Proszę o informację, czy udało się skorzystać z oferty. Jeśli nie, napisz do mnie wiadomość prywatną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie familijny max hd + evobox więc płacę miesięcznie 60 zł z kosztem najmu evoboxa. Widzę, że teraz nie ma tych pakietów co kiedyś, więc po rozeznaniu oferty chciałbym złożyć wypowiedzenie i przez DUK przedłużyć umowę na ten pakiet za 60 zł + pakiet HBO 20 zł czyli mam 90 zł miesięcznie, evoboxa już mam więc zostaje ale chciałbym jeszcze dobrać multiroom na jeden dekoder, na co mogę liczyć w duk przy takim myku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD-30 zł ,multiroom-10zł + czynsz za Evoboxa w umowie 24/3 miesiące. W tej opcji HBO możesz mieć na zasadzie włącz/wyłącz w cenie 30 zł miesięcznie ,czyli pakietu nie masz w umowie a aktywujesz HBO kiedy oglądasz. Jeżeli chcesz się pozbyć czynszu za Evoboxa poczytaj temat :Promocje dla stałych abo. CP. Tam jest dokładnie opisane co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stefan85 napisał:

Ile miesięcy wcześniej można przedłużyć umowę?

Jeśli masz na myśli usługę TV satelitarnej, umowę można przedłużyć z każdym momencie, natomiast jeśli chcesz dokonać wymiany sprzętu, to minimum 16 miesięcy przed końcem kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 21:43, Burito napisał:

Witajcie, mam pytanie czy ktoś już składał wypowiedzenie umowy w Cyfrowym Polsacie tym "nowym" sposobem:


- elektronicznie, kierując wiadomość z adresu mailowego wskazanego, jako kontaktowy bądź też wykorzystanego do zawarcia umowy na adres kontakt@cyfrowypolsat.pl.

 

Ponawiam pytanie, czy ktoś realizował wypowiedzenie umowy poprzez e-mail ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, stonka napisał:

Orientujecie się czy można wymienić moduł na dekoder? Już któryś raz mam błąd 01 karty, i pewnie znowu trzeba będzie wymienić w punkcie. Nie chcę już modułu - wolałbym w takim razie dekoder. Da radę?

Tak, lecz dostępność jest uzależniona od stanu magazynowego danego salonu. Możesz dokonać wymiany na dekoder, np. HD 3000, 5000, 5500s, 6000.
 

Także będzie opcja wymiany na inny przy przedłużeniu umowy, minimum 16 miesięcy przed końcem kontraktu. Jeśli będziesz zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.
 

W kwestii komunikatu, upewnij się, że karta dostępu warunkowego jest włożona poprawnie (informacja znajduje się w instrukcji). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 08:24, Nowy 123 napisał:

Przez ICOK czy e-mail to ten sam czas realizacji. Jest tylko jedno ale. Jeśli wyślesz wypowiedzenie mailem ale z innego maila niż masz podanego na swoim kontrakcie to takie wypowiedzenie będzie nie ważne i nie zostanie wprowadzone. 

 

A zapytam jeszcze odnoście tego wypowiedzenia wysyłanego poprzez e-mail lub ICOK czy to ma być forma "normalnego" wypowiedzenia z podpisem i skan załączam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Ja napisałem wypowiedzenie przez ICOK - Trzeba wybrać:

Napisz do nas - Telewizja - Numer umowy - Warunki umowy - Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy - Wypełnij formularz kontaktowy.

Napisałem w formularzu kontaktowym wiadomość że wypowiadam i tak dalej.

Zarejestrowali w ciągu kilku dni i następnie przedłużyłem.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...