Jump to content

Uncharted-4

Users
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Uncharted-4

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Witam Jestem umówiony na rozmowę przedłużeniową na jutro. Teraz tak sobie myślę może przełożyć rozmowę na piątek ( Black Friday)? . Mogą coś dać jeszcze lepszego? niż: Extra + 6 Canal+ za 69.90 , multiroom za 10zl, MP za 0 na 24 miesiące + HBO na 5m za 0 (pozniej wyłączę) + eleveny za 7,95 na 12m( później zastanowię się co z nimi dalej) + dekoder 4k za 5 zl + jakieś Foxy i Nat. Ma to dawać łącznie 92,85zl PS w tej cenie dają dostęp do kanału 4k tak? I jeszcze jedno pytanie jak już wymienię dekoder na 4k to na jaki? Coś ostatnio wyczytałem że z jakimś modelem są problemy? Który polecacie - o ile są do wyboru? A może lepiej po zakończeniu umowy na koniec listopada . "Przedłużyć" umowę w grudniu może grudzień był by za darmo ? Jakieś sugestie ?
 2. Czyli dobrze rozumiem z abonamentem przy 3 dekoderach i z pakietem rodzinnym ( bez cinemax) to poniżej 40 zł nie zejdzie?
 3. Witam serdecznie po dłuższej nie obecności . Jako że bratu kończy się umowa - wypowiedzenie wysłane chciałbym zapytać o najlepszą możliwą ofertę. Za chęć pomocy z góry dziękuję . Napisalem do ( specjalista cyfrowy polsat) i dziś zadzwonili z taką oferta że śmiech na sali . Gorsza oferta niż przed kontaktem ze specjalistą. Strasznie ale to strasznie mi przykro nie na taką pomoc muszę przyznac liczyłem. Dotychczasowy pakiet Rodzinny za -19,99 Najemndekodera PVR 7000 - 5zl Drugi dekoder -10zl Trzeci dekoder -5zl Co łącznie dawało 39,99zl. 1)Co można ugrać zostawiając ten sam pakiet? Dobrze kojarzę można go dostać za 5zl? Czyli abonament wynosił by 25zl ? Tak? Na jaki czas można wziąć umowę skoro teraz była na 24 miesiąc? Wiem że na 12 albo 15 ale nie pamiętam ile miesiącu gratisowych można dostać i czy w ogóle przy pakiecie za 5 zł o ile taki jest można mieć miesiące gratisowe. A i ile miesiący gratisowych przy 12 miesiącach a ile przy 15? Bo ktoś coś pisał że się ma to zmienić , czy może już się to zmieniło? Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc to tak jak wspomniałem jestem strasznie rozżalony zaistniała sytuacją. Napisałem do tego Pana+ Specjalista...) i wierzyłem że " człowiek otrzyma najlepsza ofertę" a tu figa z makiem Dzwoni konsultantka i mówi że w zwiazku z moim zgłoszeniem ma taką i taką propozycję , która jest gorsza i to o wiele gdzie wcześniej się nie kontaktowałem . Emocje mną targają. Proszę o odpowiedź osoby które wiedzą że można otrzymać to i to przy tym pakiecie rodzinnym.( bez cinemax). Z góry dziękuję
 4. 1)Mowa o wymianie obecnego dekodera na dekoder 4k bez comiesięcznych opłat? 2) Ten dekoder 4k działa w parze z Multiroomem? Obecnie za multiroom robi podobny do wifi premium boxa, tylko mniejszy i bez dysku.
 5. Dziękuję za odpowiedzi . A czy chcąc wymienić obecnego wifi premium boxa na ultraboxa 4k faktycznie muszę się liczyć z comiesięczną opłatą 10zl? Bo mam po cyfrowym Polsacie "unicable" i chętnie bym wykorzystał ten konwerter.
 6. Witam bardzo serdecznie. Obecnie posiadam pakiet extra+ canal + (6) live za 72,50 do tego płacę 5zl za najem dekodera ( wifi premium box+) i jeszcze place 10zl za Multiroom (opłata manipulacyjna MRS). Dawało to łącznie 87,50 dokupiwalem co drugi miesiąc eleveny i ostatnio ligę mistrzów. Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie złożone w październiku. Dziś miła Pani zadzwoniła z ofertą, podobna jak u kilku osób które pisały wcześniej. Mianowicie: 1)Pakiet extra z Canal + za 69,99 - nie dopytalem ile 6,8,10? Podpowie ktoś ile c+ dają za tą cenę? 2)Czynsz głównego dekodera zniesiony do 0zl 3) Multiroom za 10 zl 4)Mistrzowska Piłka za 0zl na całe 24m 5) Eleveny (po kontakcie z kierownikiem za 7,95 na 12 m) albo 11,90 na 24m 6)HBO i HBO GO na listopad i kolejne 2 miesiące za 0 a później wyłączyć (teraz już wiem że można dostać nawet na 5 m+ listopad) 7)Nat Geo Fox Play za 0zl 8 ) Filmbox na listopad i grudzień za 0zl Jeśli coś idzie jeszcze wynegocjować to proszę napiszcie. Głównie zależy mi na sporcie. A priorytetem jest zniesienie tych opłat za dekoder/ dekodery. Teraz prosiłbym o waszą poradę. 9) Czy faktycznie muszę płacić opłacę za ten drugi dekoder 10zl - czy nie idzie obejść ta opłatę i dostać go za 0zl? 10) Czy mógłbym wymienić obecny dekoder (wifi premium box)na ten 4k ultrabox+ i zostawić sobie tego wifi premium boxa jako Multiroom a obecny dekoder który robi za Multiroom oddać ?Jeśli jest taka opcja to za jak kwotę najtaniej? Miła Pani powiedział że wymienię dekoder na dekoder 4k ale za comiesięczną opłatą 10zl - wolałbym za 0, da się? A co z Multiroomem to nie dopytalem teraz mi taka myśl przyszła, można z obecnego głównego zrobić z niego multi? Proszę o pomoc, z góry dziękuję, w kontakcie Gdybym już dostał ten dekoder 4k czy to oznacza, że też mam za darmo ten kanał 4k czy to w parze nie idzie i on jest dodatkowo płatny? Ps:Można zrobić coś takiego wziąć pakiet comfort z c + i dostać te wszystkie bonusy( mistrzowska piłkę HBO foxy eleveny itp i dopełnić to do extra? Bo wyszło by tanie niż czyste 69,99 za extra z c+
 7. Witam serdecznie po dłuższej nie obecności . Jako że bratu kończy się umowa - wypowiedzenie wysłane chciałbym zapytać o najlepszą możliwą ofertę. Za chęć pomocy z góry dziękuję . Dotychczasowy pakiet Rodzinny za -19,99 Najem dekodera PVR 7000 - 5zl Drugi dekoder -10zl Trzeci dekoder -5zl Co łącznie dawało 39,99zl. 1)Co można ugrać zostawiając ten sam pakiet? 2)Czy można się pozbyć opłaty za najem dekodera pvr? Czy można zamienić dekoder HD 3000(jeden lub dwa) na lepszy model z możliwością nagrywania. Np dostać evoboxa który by robił za główny a obecny pvr 7000 który był główny , został by teraz dodatkowym Ps: koniecznie pasują dekodery z przekładaniem kart. Brak internetu 😉 3) Czy może jakiś wyższy pakiet by się opłaciło wziąć. Jaka cena przy przy trzech dekoderach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za odzew!
×
×
 • Create New...