Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonament, czy mix w plusie, powinien być konkretnie na tą osobę, która zawiera umowę w CP, a nie na brata, czy kuzyna.

 

Bon filmowy uprawnia do korzystania z całej oferty VoD (150 - 169).

 

Trzeba wykorzystać przyznaną kwotę "kredytu" w danym okresie rozliczeniowym (kwoty się nie sumują, nie przechodzą sumarycznie na następne okresy rozliczeniowe).

 

Nie przejmuj się tym, że masz więcej niż to, za co płacisz, w CP zdarzają się czasem ciche promocje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia wczorajszego jestem "szczęśliwym" ponownie posiadaczem Cyfrowego Polsatu. Umowę podpisałem na 15 miesięcy w punkcie na Familijny Max HD + Ekstra HD + Sport HD za 69,90zł. Dekoder HD5000 + 3 miesiące gratis, w związku z tym mam kilka pytań:

[ciach]

5. Dlaczego mam dostępne kanały HBO i Cinemax, skoro ich nie zamawiałem?

 

O ile pamiętam, to przez pierwszy miesiąc jest pełna oferta CP, czyli Premium. Ja oprócz HBO i CX miałem dostęp do VOD 150-169.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek 1. Bon będzie tak długo przyznany jak długo będziesz doładowywał tego mix plusa.

2. Przy twoim pakiecie zyskujesz bon filmowy o wartości 30zł od 161-165.

3. Usługa powinna się aktywować w ciągu tygodnia (muszą sprawdzić czy faktycznie masz numer w plusie)

4. Oczywiście, możesz. W wypadku gdyby ten numer na mixa był już nieaktywny zgłoś na icok lub na infolinii zmiane numeru kontaktowego.

5. Nie ma pełnej oferty na pierwszy miesiąc (ktoś tak powiedział i poszło dalej). Po prostu wszystkie kanały się uruchamiają przy aktywacji i w ciągu następnych dni są wyłączane zazwyczaj ok 3 tygodni a czasami wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam pakiet Familijny HD i HBO z Cinemax za 69 zł. Umowę podpisałem grubo rok czasu temu na 29 miesięcy, kilka miesięcy płaciłem połowę, teraz pozostało mi do końca umowy rok czasu.

Nie mam większości kanałów, HBO w ogóle mnie już nie interesuje. Pytanie brzmi: jest możliwość zmiany umowy? Tzn, anulowanie tej mojej dotychczasowej i podpisanie nowej np, na Familijny Max HD np, na 12 lub 15 miesięcy, bez dodatkowych miesięcy z tej mojej obecnej umowy, tzn bez 15 miesięcy (nowa umowa) i pozostałe rok czasu (moja stara umowa)?

Trudna sprawa? Ale jeśli pisemnie bezpośrednio do CP, dobrze to uzasadnisz, np. zmianą obecnej sytuacji materialnej, to wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisze z zapytaniem jaka moge umowe wycisnac od CP. Mam umowe na czas nieokreslony. place 39.90. Mam jeszcze dekoder SD gdyz rodzice od konca 2007 roku nic nie zmieniali, caly czas ta sama umowa. Jednak czas to zmienic. Pisze aby dowiedziec sie o co moge sie starac. Interesuje mnie Multiroom, zmiana dekodera SD i oczywiscie otrzymanie ich dwoch. Minimum pakiet familijny. Jak najkrotsza umowa oraz oplata nie wieksza niz 50zl miesiecznie. Pozdrawiam i dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doherty

w APS mozesz otrzymać przy pakiecie Familijnym HD dekoder za 1zł, 3 mc za darmo i umowę na 15 mc.

Multiroom to koszt 15zł mc a dekoder do MR za 29zł.

 

@mentoris to są jeszcze te umowy o których kiedyś wspomniałam ze rzadko już sie pojawiają ;) 2 zł wyżej za każdy pakiet z miesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na dekoderze echostar nie odbierzesz kanałów hd.

Aktualnie przy przedłużeniu umowy możesz otrzymać nowy dekoder hd za 1zł

 

Jeżeli chodzi o pakietyzację to polsat hd jest dostępny od pakietu mini hd za 14,90 a pakiet familijny hd to koszt 39,90.

W pakiecie familijnym hd z kanałów hd masz dostępne : Polsat HD, TVN HD, TVP HD, 1 TVP HD, 2 TVP HD, TVN 7 HD, AXN HD, FOX HD, NAT Geo Wild HD i Nickelodeon HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie termin płatności to ten sam dzień każdego miesiąca, licząc od tego, kiedy podpisałeś umowę. Np. jeśli umowę podpisałeś 15 października to termin płatności będziesz miał do 15 listopada, potem 15 grudnia, następnie 15 stycznia itp. Oczywiście z uwzględnieniem również ewentualnych miesięcy darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...