Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pisałem i takie coś dostałem:

Twoja wiadomość nie dotarła do niektórych lub do wszystkich adresatów.

 

Temat: RE: Inne|Brak uprawnień

Wysłano: 2013-09-10 23:17

 

Następujący adresaci nie są osiągalni:

 

'ozomer@cyfrowypolsat.pl.' w dniu 2013-09-10 23:17

Błąd serwera: 'Nieprawidłowy adresat'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chcę się przywitać bo piszę tu pierwszy raz, a sprawę mam taką; w sobotę podpisałem umowę na internet na dwa lata z modemem, który podpinam do rutera. Pracownik udostępnił mi ZTE do testowania dzień wcześniej. Modem współpracuje z moim modemem. Przy podpisywaniu umowy coś mnie skusiło by wziąć modem Huawei, pracownik CP mówił, że też będzie działać. W domu okazuje się, że nie współpracuje. I tu moje pytanie czy jest taka możliwość wymiany tego Huaweia na ZTE, czy będą problemy, czy jest jakaś możliwość szybkiego odstąpienia od umowy? Ja chcę tylko wymienić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam pytanie odnośnie kanału Zone Romantica, który to z początkiem września zniknął na dobre z CP. Czy wyłączenie tego kanału jest podstawą do zerwania z nimi umowy? Dodam, że umowę mam od lipca tego roku, niestety nie zachowałem tej ulotki reklamowej z czasu zawierania umowy z listą wszystkich kanałów w poszczególnych pakietach wraz z oznaczeniem kanałów gwarantowanych.

 

Posiada ktoś może taką ulotkę z przełomu czerwca/lipca i podzieliłby się nią (np. skanując)? No chyba, że jest inna możliwość sprawdzenia kanałów gwarantowanych na konkretną datę?

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam pakiet Familijny HD i HBO z Cinemax za 69 zł. Umowę podpisałem grubo rok czasu temu na 29 miesięcy, kilka miesięcy płaciłem połowę, teraz pozostało mi do końca umowy rok czasu.

Nie mam większości kanałów, HBO w ogóle mnie już nie interesuje. Pytanie brzmi: jest możliwość zmiany umowy? Tzn, anulowanie tej mojej dotychczasowej i podpisanie nowej np, na Familijny Max HD np, na 12 lub 15 miesięcy, bez dodatkowych miesięcy z tej mojej obecnej umowy, tzn bez 15 miesięcy (nowa umowa) i pozostałe rok czasu (moja stara umowa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie możliwości możliwości teraz podpisać umowy na fmax. Jeżeli będą dostępne promocje to na Fmax+2 pakiety dodatkowe (tez opłata 69,90). Umowy są na 29 i 15 mc. Na 12 mc napewno nie będzie nic przygotowane gdyż takie umowy nie występują w czasie trwania aktualnego zoobowiązania. Najlepiej zgłoś się do APS-u bądź na infolinie tam będziesz mógł spisać aneks do umowy wtedy stara umowa jest anulowana a nowa wchodzi od najbliższego okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia wczorajszego jestem "szczęśliwym" ponownie posiadaczem Cyfrowego Polsatu. Umowę podpisałem na 15 miesięcy w punkcie na Familijny Max HD + Ekstra HD + Sport HD za 69,90zł. Dekoder HD5000 + 3 miesiące gratis, w związku z tym mam kilka pytań:

 

1. Mam telefon w plusie, ale z niego nie korzystam. Wziąłem bratu na MixPlusa kończy doładowywania i chce ten numer porzucić, więc czy bon na filmy będzie mi przyznany? Podałem go na umowie, ale czy będzie uznany?

2. W salonie mi powiedziano, że otrzymuje 30zł na filmy z przedziału 50-65, a na infolinii mowa jest o 40zł i bon jest na wszystkie dostępne pozycje, kto ma racje?

3. Czy muszę czekać na jakąś aktywacje, czy potwierdzający sms, że usługa jest dla mnie gotowa?

4. Czy mogę używać innego telefonu (numeru) do kontaktu, niż ten z plusa?

5. Dlaczego mam dostępne kanały HBO i Cinemax, skoro ich nie zamawiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...