Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie wyświetlania informacji o kanale to ja czasem tak mam to chyba wina dekodera (HD 5000). A tak przy okazji mam pytanie do forumowiczów. Za 11 m-cy kończy mi się umowa z CP na pakiet Familijny HD. Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą pakietu ze względu na ojca, który chciałby oglądać program TV Republika. Dzwoniłem na infolinie do CP gdzie poinformowali mnie że nie mam możliwości zmiany w trakcie umowy na pakiet familijny max HD ponieważ mam starą umowę gdzie była możliwość rozszerzenia do Extra HD i Sport HD. Zaproponowali nową umowę na familijny Max HD początkowo na 29 m-cy :) no a potem na 15 m-cy 2 m-ce po 39,90 a reszta za normalną stawkę 49,90zł. Jak sądzicie jest to oferta do akceptacji czy też dałoby radę coś jeszcze wynegocjować? A może dać sobie na razie na wstrzymanie ze zmianą i czekać aż umowa będzie bliżej końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat po pierwszej aktywacji kary - uruchamia tzw. Pakiet Techniczny- taki miszmasz . Ja na przykład nie mam kanałów VIASET. Po mojej interwencji włączą mi pakiet wynikający z umowy. równolegle korzystać będę z innych kanałów z Pakietu Technicznego, w tym HBO i innych z poza mojego pakietu. Ot, taka ciekawostka.

 

Pakiet techniczny wyłączą jak umowa wróci od kuriera i zostanie wprowadzona do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli zamówię np. dziś pakiet MiniHD poprzez stronę www CP to kiedy dostanę przesyłkę ze sprzętem i umową? Mam już jedną aktywną kartę. Czy muszę mieć ksero dowodu osobistego dla kuriera? Czy tylko podpisuje 2 egz. umowy, odbieram przesyłkę i to wszystko? Pytam bo nie mieszkam w PL a będę niedługo w kraju i nie wiem czy jak zamówię na miejscu (t.j w PL) to zdążąmi to przysłać zanim skończy się urlop. Dzięki za odp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro urlop to raczej przynajmniej kilkanaście dni a z moich doświadczeń to kurier potrafi nawet po 2-3 dniach zawitać. Jak będziesz zamawiał to zrób to np. dzień dwa przed wyjazdem do polski i poproś najlepiej telefonicznie o szybką dostawę.

A tak w sumie to po co masz zamawiać przez stronę- przyjedziesz do domu pójdziesz do pierwszego lepszego APS i dekoder dostaniesz od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zakupić moduł CI+, dlatego chcę to zrobić przez stronę www, bo z tego co wyczytałem modułów raczej brak lub ciężko dostać w APSie. Jakiś czas temu zamawiałem pakiet MiniHD do własnościowego Echostara przez infolinię CP i trwało to w sumie kilka miesięcy (!!), dlatego pytam jak to jest z nowymi umowami. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dekoder hd6000/5000/2000/3000 to dekoder z dyskiem jest do zwrotu.

W przypadku Sagem esi88 jeżeli dysk zakupiłeś na własność może pozostać (był krótki okres kiedy można było je wykupić, później też były tylko i wyłącznie dzierżawione).

W przypadku kiedy jest dysk do sagema jest udostępniony również podlega zwrotowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. UMowa konczy mi sie 19 pazdziernika. Narazie nie chce przedluzac umowy. Wypowiedzenia nie wyslalem jeszcze. Czy po okresie minimalnym czyli wtedy kiedy konczy mi sie umowa bede mogl w kazdej chwili wypowiedziec umowe?? Wiem ze po tym okresie abonament wzrosnie tam chyba o 2zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...