Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Mi kończy się umowa w listopadzie tego roku, ale nie mam potrzeby czekać Już wypowiedzenie napisane. Jutru pójdzie pocztą.

 

i jeszcze info dla innych zainteresowanych

 

Telewizja Cyfrowy Polsat z dniem 31.07.2013 wycofuje ze swojej oferty kanałowej program ESPN CLASSIC.

 

Klienci ,którzy podpisali umowy przed 23.05.2013r. i posiadają w swojej ofercie pakiet Sport HD mają możliwość zerwania umowy bez zachowania 30 dniowego okresu wypowiedzenia i bez ponoszenia kar umownych zgodnie z regulaminem świadczenia usług rodział 5,punkt 5

 

Dla umów zawartych od dnia 23 maja 2013 r. ESPN CLASSIC jest kanałem niegwarantowanym i tego dnia wycofanie powyżej wymienionego kanału nie jest podstawą do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z CP od niedawna, ale już nabrałem przekonania, że to niereformowalna spółka.

 

W ciągu trzech miesięcy, wygenerowałem z mojego punktu widzenia, przynajmniej 4 zasadne reklamacje, z czego w miarę polubownie załatwiono tylko jedną i to nie tak, jak się spodziewałem.

 

Europejskie wzorce są zupełnie obce pracownikom tego podmiotu, albo narzuca się w nim takie przaśne standardy, od których normalnym ludziom psuja się nie tylko humory, ale i zaczynają być prawdziwymi poszukiwaczami powodów do skutecznego zerwania umowy.

 

@Grabar próbuj, bo trzy dni, to trzy dni i nie mają prawa odmówić Ci regulaminowego wypowiedzenia, a każda taka przepychanka, to jak wiadomo jakaś korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest cięzko, chodzi o to że na dniach kończy mi się okres rozliczeniowy i gdy wyłączą mi kanały nie chce pozostać 3 dni bez tv. A zarazem nie chce brać drugiej ofety gdy tu nie znam decyzji

 

Już nieaktualne dziś dostałem telefon informujący mnie o rozwiązaniu umowy oraz z nowymi ofertami które nie różnią się od ogólnie dostępnych no może trochę cały pakiet za 89zl w tym 5 miesiecy gratis na 18 miesięcy ale bez wymiany starych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.08 wysłane wypowiedzenie umowy, a już dziś CP dzwoni. Nie mieli zastrzeżeń prawnych do wypowiedzenia, bo jest ono zgodnie z regulaminem, ale chciano mnie przekonać do pozostania. Jednak moja decyzja jest nieodwolalna i poprosiłem, żeby więcej w tej sprawie nie dzwonili i zakończenie umowy wysłali mi pisemnie do domu.Potwierdzili, że tak zrobią! Dekoder oddam w miejscu zamieszkania, bo od kilku dni jest taka możliwość. Oczywiście możliwość wypowiedzenia pokazała się, kiedy wycofano z oferty program ESPN CLASSIC.

Obecnie mam już dostęp do innej platformy. Mam mniej programów, ale nie mam tych niekończących reklam, których w programach polsatowskich nie brakuje. Dobijała mnie też słaba jakość programów. Postawiłem wyłącznie na kanały HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...