Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem tu na forum. Tylko napisz ze rozwiazujesz z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia

 

edit: WYPOWIEDZENIE UMOWY

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

na wzór tego wysłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taki wzór może być? http://dokumenty.nf.pl/Dokument/482/Rez ... wiedzenie/

mentoris dzieki kara aż taka nie wysoka a nie wiecie może jeśli mi się skończyła inna umowa na 29 miesięcy w marcu to czy z tamtej mógł bym jakoś zrezygnować czy z 1 będzie łatwiej bo z 1 muszę zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dzwonili z CP. Umowa kończy się pod koniec października, czyli boją się 3-miesięcznego wypowiedzenia :D Teraz mam Familijny Max HD i Sport po zakończeniu promocji płacę 59,90. Oferta z telefonu: Premium przez 6 miesięcy + MR (HD3000) + HBO+Cinemaxy za 64,90 zł a potem za 74.90 jako Familijny MAX HD i Sport. Umowa na 28 miesięcy. Można zostawić premium z MR 94,90. Co sądzicie? Jestem zdecydowany by wziąć z MR ale jaka cena powinna być za to tak naprawdę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie! Bez tego to nie ma nawet sensu z nimi rozmawiać!

Jak będą mieli twoje wypowiedzenie to jest duża szansa, że uda ci się "ugrać" kolejną umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. :)

Więcej informacji w tej kwestii znajdziesz w tym temacie: :arrow:viewtopic.php?f=7&t=7424

Niniejszy temat w zasadzie nie jest właściwy do dyskusji o tym. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcialbym sie dowiedziec jak to jest z umowami cp

 

Moja umowa konczy sie 10.08.13, dotychczas mialem pakiet familijny za 39.90/mc, myslalem ze po zakonczeniu umowy wystarczy odniesc dekoder i po temacie...

Teraz po wejsciu w ICOK w zakladce platnosci widnieje nastepna platnosc 2013-08-11 - 49,90 zł

 

Moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś umowę do 10 sierpnia, to miesiąc przed zakończeniem umowy powinieneś wysłać wypowiedzenie. Teraz umowa przeszła Ci na czas nieoznaczony i będziesz płacił więcej. Teraz masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Sprawdź dokładnie kiedy kończy Ci się umowa, bo mi się wydaje, że umowa powinna kończyć Ci się na koniec miesiąca. Chociaż jak już Ci w ICA naliczyli wyższą stawkę to znaczy, że umowa jest już na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś umowę do 10 sierpnia, to miesiąc przed zakończeniem umowy powinieneś wysłać wypowiedzenie. Teraz umowa przeszła Ci na czas nieoznaczony i będziesz płacił więcej.

Kto ci takich rzeczy naopowiadał? Umowa w CP gdy się kończy i jej nie wypowiedziano, automatycznie przedłuża się na 12 miesięcy na starych warunkach. Tak więc nadal jest umową na czas określony i płatności są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...