Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli data podawana przez "Strefę Abonenta" i ICOK to najzwyklejsza ściema czy jednak piszący na fanpage'u Cyfrowego Polsatu (na czele z nim samym) jednak mają racje ? Dodam że nowa umowa powstała wczoraj (30 lipca) w wyniku rozmowy mojej mamy drogą telefoniczną z przedstawicielem z BOK i chyba już po jej zakończeniu zaczęli zmieniać a właściwie to uzupełniać ofertę programową. Na razie ustaliliśmy że dopóki nie otrzymamy potwierdzenia zmiany warunków umowy i nowej faktury na piśmie to jedziemy na tych starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? A przy wymianie dekodera? Ten model to katastrofa w związku z pilotem..

 

Możesz wymienić tylko na inny dekoder CPT . Na moduł CAM nie da rady , CP nie udostępnił takiej możliwości . ;)

 

@UltrasAvanti Spokojnie , możesz rozwiązać umowę z powodu wyłączenia ESPN Classic . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent po podpisaniu umowy ma 10 dni na jej rozwiązanie, pod warunkiem, że została zawarta przez telefon. Oznacza to, że w podanym wyżej przypadku nie można bezkarnie rozwiązać umowy, chyba że w międzyczasie zostanie wycofany kanał, do którego dostęp ma abonent zagwarantowany w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewne pytania związane z CP kilkanaście dni temu dostałem od nich takie pismo

 

http://i43.tinypic.com/2ex2btx.jpg

 

moje pytanie brzmi czy mam pisać jakąś rezygnację ? miesiąc kanałów za free ok ale nie mam czasu żeby cały czas oglądać i pytanie numer dwa w grudniu kończy mi się umowa i może wybrałbym opcję multiroom ale co posiada dekoder który słuzyłby jako multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skukany Nie musisz pisać rezygnacji .- Wystarczy zadzwonić na infolinię CP i zgodzić się na warunki w tym piśmie (lepiej też spytać się konsultanta , czy rzeczywiście mają dla Ciebie tą ofertę i jeśli tak to zgadzasz lub nie na tą propozycję). Jak zgodzisz się na tą ofertę , to w ciągu kilku tygodni przychodzi pocztą ta umowa ( nie musisz jej podpisywać, ani odsyłać do CP , ta umowa jest do twojej wiadomości ). Do multiroom są oferowane dekodery: HD5000 , HD6000 , a czasami HD2000 . Te dekodery oferują dostęp do Ipli, kanałów HD (choć z ich odbiorem są różne problemy , ale to nie dotyczy każdego modelu) , wyszukuje kanały FTA i kodowane , można ułożyć swoją listę kanałów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...