Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zimą tego roku przedłużyłem umowę biorąc pakiet Premium Super HD. Czas umowy pakietów głównych, tj. FMax HD, Film HD, Sport HD, HBO Cinemax wynosi 29 miesięcy. HBO GO oraz IPLA Mix mają swój czas trwania umowy 24 miesiące. Teraz pytanie co się stanie po tych 24 miesiącach? Czy te pakiety zostaną wyłączone i zobowiązanie pieniężne będzie mniejsze, czy też umowa dla tych pakietów, zroluje się, na kolejny rok?

 

Podaj mi swój kod promocji i jakie jest PWU będe mogła sprawdzić co i jak ;) , bo pierwszy raz widze zeby hbo go i ipla mix był krócej.

 

Edit. Przejrzałam PWU z zimy i nie znalazłam takiego czegoś.

 

@dzerer ofertę masz tutaj http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... a/index.cp i w dziale o promocjach dla nowych klientów.

Jeżeli chodzi o rezygnację z pakietów to można zrezygnować już po tygodniu a i tak masz włączone kanały na cały okres promocyjny więc to hcyba nie jest taki problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukaj. Powodzenia. Chociaż ja uważam, że po tych 24 miesiącach, stanie się coś takiego jak z multiroomem, który kiedyś w umowie był krótszy niż umowa zasadnicza. A jak to wtedy wyglądało?

Odnośnie poszukiwań, mogę ci tylko dodać, że to była oferta na mój telefon w sprawie migracji ze starego Premium II na nowy z Fam Max HD. wtedy mi zaoferowali praktycznie tą samą ofertę, + HBO GO i IPLĘ MIX. Wtedy tego nie bardzo chciałem, ale dzisiaj jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam wszystkie PWU z tego okresu (o takim dziwnym kodzie nie znalazłam) i we wszystkich są te usługi na cały okres trwania umowy (skoro podpisujesz umowę na pełny pakiet to taki masz przez cały okres trwania umowy - w skład pakietu wchodzi ipla mix i hbo go). Napisz do polsatu aby przesłali ci PWU do twojej promocji i wypytaj od razu o szczegóły tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szczegóły na pewno się zapytam. PWU mam na piśmie, ale nic tam nie pisze o terminach umów. To jest wymienione w aneksie do umowy. Tytuł PWU jest taki: Promocyjne Warunki Umowy Zima I 2012 CC-T z dnia 17. 1. 2013 roku. Potem normalne paragrafy w których więcej pisze o multiroomie i wymianie dekodera na HD niż o innych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Cyfrowy Polsat od 2004 roku. Aktualnie posiadam pakiet premium za 89,90 zł. 2 miesiące temu domówiłem sobie multiroom za 5 zł więcej czyli obecnie wynosi to 94,90 zł. Mając pakiet full od jakiegoś czasu nie działają mi kanały z grupy BBC, Da Vinci Learning, Polsat Film HD czy TLC HD. Pokazuje mi, że tego kanału nie ma w Twoim abonamencie( na obu dekoderach). Ponowienie sygnału nic nie dawało, dzwoniąc na linię konsultant powiedział, że nie te kanały nie obejmują mojej oferty...? Jak płacąc ponad 90 zł w CP mogę nie mieć wszystkich kanałów i posiadajac pakiet o nazwie PREMIUM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś napisz:

 

Zwracam się z prośbą o przerejestrowanie dekodera Cyfrowego Polsatu na inną osobę.

 

Moje dane osobowe to:

Nazwisko i imię: …………………………

Adres: …………………………………………

PESEL: ……………………………

 

Informacje o dekoderze:

 

Model dekodera i numer seryjny: ……………………………

Numer seryjny karty: ………………………………

Numer modułu CA: ……………………………………

 

Dane osoby na którą ma zostać przerejestrowanie dekoder to:

 

Nazwisko i imię: ……………………………

Adres zameldowania: ………………………………………………

Adres korespondencyjny: ……………………………………………

PESEL: ………………………………

Nr telefonu kontaktowego: ……………………………

 

podpis osoby przekazującej..................... podpis osoby nabywającej...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja umowa z CP na szczęście kończy się już w październiku. Dokładnie 26-tego. Proszę mi napisać, którego dnia najlepiej wysłać wypowiedzenie 3-miesięczne. Trochę poczytałem i wywnioskowałem, że (podobno) listy lubią u nich długo leżeć, więc chciałbym się niejako zabezpieczyć przed tym faktem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) okres wypowiedzenia to okres o który nie możesz zahaczyć przy wypowiadaniu umowy. W przypadku 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia, liczysz sobie od ostatniego dnia umowy (26.10.2013) trzy miesiące do tyłu (26.07.2013). Jakiekolwiek wypowiedzenie wysłane przed tą datą lipcową (nieważne czy wysłane w dniu podpisania umowy czy tam 23.07.2013) będzie ważne, z kolei przekroczenie tej daty (czyli wysłanie np. 10.08.2013) spowoduje nieważność wypowiedzenia.

 

Najlepiej znajdź sobie jakiegoś gotowca wypowiedzenia, by zawierał zwroty w stylu "z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...