Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już 8 maja, a doszło do ciekawej sytuacji. Dekoder główny HD 6000 pobrał uprawnienia ponownie. Doszło do tego, że oprócz pakietu, za który płacimy (Familijny Max HD), świecą także kanały z pakietów:

Sport HD: Eurosport 2, TVP Sport, Extreme Sports, ESPN Classic, Fightbox oraz Orange Sport

Film HD: Fox Life SD, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Comedy Central Family, CBS Europa, FilmBox Extra, FilmBox Family oraz Zone Romantica

Pakiet Cinemax HD: wszystkie kanały (wersje SD i HD)

 

Czyżby jakaś promocja dla nowych klientów (umowa zawarta 22.03.2013 r.) ? :D. Czy znowu doszło do błędu uprawnień? Dodatkowo sprawdziłem kanał "Strefa Abonenta". Teraz jest tylko wyszczególniona ostatnia wpłata, termin wpłaty oraz aktualizacja danych i dzisiejsza data. A i numer konta. Do wczoraj pokazywało także kwotę do zapłacenia (59,90 zł), a dzisiaj już nic. Boje się, że przez ich błąd będzie trzeba dodatkowo zapłacić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytacz

Anteny satelitarne dziś nie są już takie drogie.

Stalową 80-tkę można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Z konwerterem typu single wychodzi to ok. stówkę. Nie jest to chyba aż taki majątek, zwłaszcza, że antenę taką kupuje się raz na lata... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak. No, ale skoro tę możliwość już się przegapiło no to klops... :/

W tej sytuacji pozostaje kupno anteny zwyczajnie w sklepie po standardowej cenie lub czekanie na koniec umowy z CP, następnie jej przedłużenie i zakup przy tym anteny od CP. Ja jednak wybrałbym to pierwsze rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP na pakiet Familijny HD +1 ( z oferty sierpień 2012), w PWU zagwaranotowany mam kanał ESPN Clasic, który kończy emisje 31.07.2013r.

W chwili obecnej aktywny mam pakiet Familijny HD +extra .... Czy taka konfiguracja uprawnia mnie do rozwiązania umowy na skutek wycofania ESPN z oferty programowej CP, czy też aby być uprawnionym do wypowiedzenia w chwili wyłączenia kanału muszę mieć aktywny pakiet sport zamiast extra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam zagwozdke z zakończeniem umowy.

Sytuacja następująca umowa na czas określony upłyneła w 2012 roku dokładnie 17.03.2012. Nie wypowiadałem wiec według tego co wiem powinna przejść na czas nieokreślony. W marcu tego roku postanowiłem wypowiedzieć umowę oczywiście z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia , zadzwonił konsultant potwierdził termin wypowiedzenia na 17.07 i gitara, nagle dostaje list że mój okres minimalny upływa w marcu 2014, wysłałem maila na icok i oto odpowiedz :

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Umowa dotycząca dekodera o numerze

została zawarta na podstawowy okres 24 meisięcy, tj. do dnia

17 marca 2012 r. Po tym terminie Umowa uległa przedłużeniu na kolejne 12

miesięczne okresy dodatkowe. Obecny okres dodatkowy Umowy trwa do dnia 17

marca 2014 r.

 

W zwiazku z powyzszym prosimy o wskaznie czy Umowa ma zostać rozwiązna za

3 miesięcznym okresem wypowiedzenia za naliczeniem kary umownej, czy z

końcem jej okresu dodatkowego, tj. z dniem 17 marca 2014 r. Prosimy o

przesłanie informacji w mailu zwrotnym.

 

Wynika mi z tego ze sobie sami przedłużają na jakieś dziwne roczne okresy i tu zgłupiałem w regulaminie jasno pisze na czas nieokreślony. Teraz czekam ile tej kary mam, ale te działania to jakaś masakra. Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałeś, że wszystkie umowy po upływie ich nominalnego okresu trwania, jeżeli nie było dyspozycji abonenta, przedłużają się automatycznie na 12 miesięcy, na dotychczasowych warunkach? To teraz wiesz. Trzeba czytać to co ci dali do podpisania przy zawieraniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa wygasała 17 marca 2012,kolejna się "zrollowała" na kolejne 12 miesięcy-do 17 marca 2013 roku to następna powinna być już chyba na czas nieoznaczony...jeśli dobrze przeczytałem umowę i wcześniejsze posty na TYM forum

 

No chyba,że kolega paolod powyżej ma w swojej umowie inne zapisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...