Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar właśnie przejść z N do CP. Powiedzcie proszę, czy umowa na dekoder dodatkowy multiroom jest już na taki sam okres jak umowa główna? Czy tak samo jest gdy podpisuje się umowę w APS czy przez internet? Pytam bo wziąłem N-ke jakiś czas temu właśnie dlatego że w CP dekoder dodatkowy do multiroom był kilka miesięcy krótszy niż główny a potem opłata 35 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdę z Cyfry (jutro idzie wypowiedzenie) do CP. Byłem u dystrybutora CP i zaproponował mi takie warunki za pakiet Familijny Max HD +Film HD+Sport HD za 69 zł, MR (jeden dekoder za 1 zł+drugi za 49 zł). Czy jest to optymalna oferta? A może coś więcej powinienem dostać za przejście z Cyfry?

 

Jezeli bedziesz placil dzierzawe 5 zl miesiecznie to dekoder glowny dostaniesz Sagecom. Ja dzisiaj podpisalem umowe taka sama jak ty masz. 49+1 za aktywacje dekoderow a potem 5 zl za dzierzawe ESI-88, MR za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3. Czy w Cyfrowym Polsacie jest też możliwość "nadpłacania" za abonament, tak jak jest to też w CYFRZE+? Chodzi mi to, że jak np. wg umowy na 15 m-cy z CP, pierwsze trzy miesiące mam gratis, a potem przez 12 m-cy już płacę to czy mogę płacić już od początku umowy "uśrednioną" kwotę abonamentu przez okres całych tych 15 miesięcy? Tak"

 

Piszecie, że można nadpłacać, a ja sie zastanawiam czy podpisując umowę np na 15m abonament 49zł, można wygenerować - zdeklarować opłaty przez całe 15 miesięcy (tzw średnią) bez tych 3 miesięcy bez opłat i tak np. abonament 49 zł płatny przez 12 miesięcy (+3 m gratis) - wpisany byłby tak: 15 miesiecy płatne po 39,20 zł. Da się tak zrobić? :>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiące gratis liczone są od dnia podpisania umowy. Od tego samego dnia liczony jest też okres rozliczeniowy i do tego dnia każdego miesiąca będzie też termin płatności za abonament już po okresie darmowym.

 

No ja podpisałem umowę dzisiaj, a okres rozliczeniowy mam do 18 (pierwsza płatność od 18 lipca płatne bodajże do 22 lipca). Zastanawiam się, czy ma się to jakoś do tego, że pozostałe moje umowy z CP mają okres rozliczeniowy właśnie 18 dnia miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem przedwczoraj umowę z CP, obecnie mam pakiet Familijny Max HD , Film HD i Sport HD za 49.90 przez pierwsze cztery miesiące, a potem mogę zrezygnować z jednego z pakietów dodatkowych. Pytanie brzmi jeśli będę chciał zrezygnować z pakietu Sport HD to kiedy najpóźniej muszę zadzwonić do BOKu i to zgłosić by nie została mi naliczona po tych czterech promocyjnych miesiącach opłata za ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama podpisała umowę na Cyfrowy Polsat w dniu 22 marca br. Naszym podstawowym pakietem jest Familijny Max HD oraz dobrany jest Multiroom HD. Chęć wyłączenia pakietów dodatkowych (Film HD + Sport HD) nastąpiła dnia 18 kwietnia (rozmowa na infolinii), żeby nie płacić 79,90 zł/mies, tylko 59,90 zł/mies. za ten pakiet, na jaki umowa została podpisana. Konsultant powiedział, że kanały zostaną wyłączone dnia 22 kwietnia.

 

W dniu 22 kwietnia na dekoderze dodatkowym (HD 3000) kanały z pakietów Film HD + Sport HD + kilka kanałów VOD zostały wyłączone, czyli tu jest ok.

Natomiast na dekoderze głównym (HD 6000) świecą nadal wszystkie kanały, włącznie z pełną kolekcją VOD :D.

 

I teraz mam się o coś martwić? Czy nie zostanie nam podwyższona opłata abonamentowa w związku z zaistniałą sytuacją? Czy jednak powinienem się cieszyć, że jest prawdopodobnie błąd uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta w dekoderze głównym nie dostała jeszcze "nowych" uprawnień odbioru i stąd ten "błąd".

Zapewne wkrótce kanały te znikną ci też na dekoderze głównym.

Jak chcesz, możesz ponowić uprawnienia odbioru przez ICOK lub infolinię i wówczas powinny zniknąć szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3. Czy w Cyfrowym Polsacie jest też możliwość "nadpłacania" za abonament, tak jak jest to też w CYFRZE+? Chodzi mi to, że jak np. wg umowy na 15 m-cy z CP, pierwsze trzy miesiące mam gratis, a potem przez 12 m-cy już płacę to czy mogę płacić już od początku umowy "uśrednioną" kwotę abonamentu przez okres całych tych 15 miesięcy? Tak"

 

Piszecie, że można nadpłacać, a ja sie zastanawiam czy podpisując umowę np na 15m abonament 49zł, można wygenerować - zdeklarować opłaty przez całe 15 miesięcy (tzw średnią) bez tych 3 miesięcy bez opłat i tak np. abonament 49 zł płatny przez 12 miesięcy (+3 m gratis) - wpisany byłby tak: 15 miesiecy płatne po 39,20 zł. Da się tak zrobić? :>

 

Pozdrawiam

 

Nie będzie taniej. Jak po okresie promocyjnym wpłacisz za minimum 12 miesięcy z góry to dostaniesz po prostu bogatszy pakiet np. przy Familijnym HD wpłacasz 39,90 * 12 + 478,80 jednorazowo i dostajesz na 30 dni Familijny Max HD, a średniej nie można wpłacać, bo jak się pojawi pierwsza zaległość powyżej 50 groszy to automatycznie będziesz miał komunikaty na ekranie przypominające o zaległości. Chyba, że chcesz oglądać z komunikatami na pół ekranu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a średniej nie można wpłacać, bo jak się pojawi pierwsza zaległość powyżej 50 groszy to automatycznie będziesz miał komunikaty na ekranie przypominające o zaległości. Chyba, że chcesz oglądać z komunikatami na pół ekranu :/

Jak będzie wpłacał uśrednioną cenę od pierwszego m-ca to zaległość nie może powstać :), przez pierwsze 3 m-ce nadpłaci kwotę, z kolejnymi wpłatami nadpłata będzie się zmniejszała aż do ostatniej wpłaty za 15 m-c. Więc nie widzę problemu aby dokonywać takich wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ja sam podpisując umowę od razu sobie założyłem płacenie średniej opłaty. Konto do wpłat jest indywidualne dla każdego abonenta z którego system pobiera co miesiąc przewidziany w umowie abonament. W APS mi to potwierdzili i nawet sami wyliczyli ile ta opłata będzie wynosiła. W moim przypadku zamiast 69,90zł + 5 zł za dzierżawę dekodera będę płacił 59,41zł miesięcznie. Ważne żeby przy liczeniu zaokrąglić w górę bo jeśli na końcu braknie kilka groszy to zablokują dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Mam pytanie. Dwa tygodnie temu złożyłem wypowiedzenie. Umowe mam do 27 lipca. Tydzien temu po tel rozmowie odmowilem grzecznie za oferte. Wczoraj mialem ponowny telefon. Obecnie mam familijny hd i dekoder hd3000. Wczoraj konsultant zaproponowal mi umowe na 12 msc przez 5 msc familijny max hd a pozniej moja decyzja zostaję przy familijnym hd czy biorę droższy. Czy taka propozycja jest wg Was do przyjecia? Czy mozna sie jeszcze moze o nowy dekoder potargować. Przepraszam za brak polskich liter, ale pisze z tabletu.

Edit: czy jesli zgodze sie na nowe warunki to od kiedy umowa wejdzoe w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a średniej nie można wpłacać, bo jak się pojawi pierwsza zaległość powyżej 50 groszy to automatycznie będziesz miał komunikaty na ekranie przypominające o zaległości. Chyba, że chcesz oglądać z komunikatami na pół ekranu :/

Jak będzie wpłacał uśrednioną cenę od pierwszego m-ca to zaległość nie może powstać :), przez pierwsze 3 m-ce nadpłaci kwotę, z kolejnymi wpłatami nadpłata będzie się zmniejszała aż do ostatniej wpłaty za 15 m-c. Więc nie widzę problemu aby dokonywać takich wpłat.

W sumie chyba masz rację ;) Nie wczytałem się dokładnie w powyższą wypowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Familijny Max HD + Film HD + promocyjnie Sport HD + Multiroom, dekoder główny HD 6000, dodatkowy HD 3000. Planuję niebawem zakupić sobie Fergusona Arivę. Czy mogę wymienić któryś z obecnie posiadanych dekoderów na CAM, na jakich warunkach i za jaką kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...