Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś na jakimś forum ktoś pisał że umowa jest faktycznie z automatu przedłużana o 12 miesięcy ale można ją wypowiedzieć w trybie 3 miesięcznym bez konsekwencji. Mam nadzieje że to prawda.

Choć z drugiej strony to umowa by przechodziła na czas nieokreślony jak było kiedyś.

Może trzeba się zebrać i napisać zbiorową skargę do UOKiK w sprawie czytelności zapisów takich umów. Teraz jak zajęli się nc+ może będzie łatwiej zmusić ich do działania na korzyść klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypowiedzieć umowę, która została przedłużona z automatu, ale zapłacisz karę w wysokości ulgi obowiązującej w tym okresie, oczywiście proporcjonalnie do tego ile miesięcy zostało do końca tego przedłużenia. Ulga to różnica między Twoją ceną, a ceną jaka jest za posiadane pakiety w umowie na czas nieokreślony x 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest już od dawna, robić możecie co chcecie tylko jak zaraz po podpisaniu umowy wyślecie wypowiedzenie to nie liczcie, że przedłużycie umowę w punkcie. Sam mam na siebie kilka różnych umów (telefony, tv, internet u różnych operatorów) i doskonale pamiętam do kiedy mam umowy i kiedy mam je wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo dzisiaj listonosz przyniósł 100 zł z CP jako "zwrot nadpłaconych środków". :) Co to za zwrot, bo żadnej nadpłaty nie było. Rodzice brali CP lata temu, kiedy nie było jeszcze abonamentu i pamiętam, że wtedy była kaucja zwrotna 100 zł. Ostatnio przedłużyli umowę na pakiet Familijny HD na 15 miesięcy, w tym pierwsze 3 miesiące gratis. Czy ten zwrot to ta kaucja zwrotna, czy taki [beep] tam panuje i przez pomyłkę te 100 zł przysłali? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lucass jak napisales tak zrobilem dzieki za podpowiedz zmienilem pakiet na familijnyhd+sporthd a extrahd odzucilem.Moze wiesz czemu oni naliczyli mi 59.90 mam zaplacic do 22.04 bo umowa byla podpisana w tym dniu.W wtorek starszy zaplacil 59.90 a oni chca zebym zaplacil ponownie ta kwote,ale za ,co to niewiem.Moze ty wiesz o co im chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zawarłem umowę na Familijny Max HD + Film HD, a do tego Sport HD na 6 miesięcy, który zamierzam później wyłączyć. Dostałem do tego multiroom za 0 zł i HD 6000 i HD 3000 do multiroomu. Dlaczego nie mogę utworzyć konta w iCOK? Wpisuję nr karty głównej i błąd, z numerem karty dodatkowej to samo. Na dekoderze głównym nie chodzi HBO, Filmbox, Viasaty, a na dekoderze dodatkowym chodzą aż miło. Jak długo należy czekać na aktywację wszystkich dostępnych kanałów w pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joke

Hbo nie będziesz miał uruchomionego bo nie obejmuje go promocja- pewnie niedługo na dodatkowym dekoderze przestanie ci działać hbo. Jeżeli chodzi o resztę kanałów zadzwoń na infolinie by Ci ponowili sygnał.

Jeżeli chodzi o ICOK to może spróbuj jeszcze raz do rejestracji potrzebny jest numer karty głównego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...