Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, rozumiem.

A jeszcze mam pytanko:

Jaki jest okres rozliczeniowy za abonament w Cyfrowym Polsacie? Czy jest od 1-go dnia do ostatniego dnia każdego miesiąca, jak jest np. w CYFRZE+ (tutaj termin płatności do 18-go), czy też zależy od dnia zawarcia umowy z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, które też zadałem tutaj wcześniej, ale nie uzyskałem odpowiedzi:

Jak wyglądają rachunki za abonament w Cyfrowym Polsacie? Tzn., czy są papierowe i przychodzą do domu, czy są wysyłane elektronicznie, np. mailem?

Bo chodzi mi to, że jak wezmę moduł CAM z Cyfrowego Polsatu to w jakiej formie będę dostawać rachunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunki nie są ani papierowe anni eletroniczne, tzn CP nie ma obowiązku wysyłania rachunków drogą pakierową, jeśli takowy chcesz możesz to zgłosić na infolinii, tam również możesz zgłosić, że chcesz rachunki drogą elektroniczną i wtedy będą co miesiąc przychodzić na meila.

 

OK, rozumiem. Dzięki za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w punkcie masz to samo co na stronie internetowej, czyli umowa na 15 miesięcy +3 miesiące gratis, oraz umowa na 29 miesięcy + 6 miesięcy gratis, do tego antena satelitarna za 28 zł i np dekoder hd6000 za 1 zł (50 groszy aktywacja i 50 dekoder) Mówie tu oczywiście o pakiecie familijnym HD bo sam taki brałem.

 

Dodatkowo mam pytanie, przedłużałem umowę na 29 miesięcy z nowym dekoderem hd6000, stary dekoder mi został i chciałbym się dowiedzieć czy długo będzie włączony na tym starym dekoderze pakiet familijny ?

Zle to ująłeś. Umowa faktycznie na 15 miesięcy w tym masz trzy miesiące gratis, a za 12 miesięcy płacisz. Razem daje to 15 miesięcy!

 

Ty napisałeś, ze umowa na 15 miesięcy plus do tego 3 miesiące gratis ( tak można to zrozumieć). Tak nie jest!

 

 

na infolini mi powiedzieli że biorąc na 15 miesiący jest miesiąc darmowy a na dłuższą umowę jest 3 miesiące gratis wiec powiedzcie mi kto kogo wprowadza w błąd z infolini powiedzieli inaczej niż jest napisane w zamówieniu przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę tel. i jutro mija 14 dzień roboczy do którego powinni mi dostarczyć umowę i dekoder. Co w przypadku kiedy CP umowy mi nie dostarczy? Jak dzwoniłem na infolinię powiedziano mi że umowa czeka i dekoder na magazynie bodaj ale jeszcze nie zostały wysłane kurierem oraz że mają czas do 3 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...