Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1) czy ktoś DOKŁADNIE wie, kiedy zniknał Zone Romantica z pakietu kanałów gwarantowanych ?

(mam umowę z połowy listopada 2012, i tego kanału już nie ma w wykazie PWU)

 

2) czy ktoś przerabiał rozwiązanie umowy z CP z przyczyn leżących po stronie CP, czyli odmowy bezpłatnej wymiany

sprawnego dekodera SD na HD, w sytuacji kiedy spora część programów z pakietu Familijnym HD nie jest odbierana

przez dekoder SD (czyli brak kopii programów HD w wersji SD, dla posiadaczy starych dekoderów SD) ?

 

 

dodam, że jestem mocno zdeterminowany żeby sądownie powalczyć z CP, bo ostatnio mocno mnie wkurzyli, zwłaszcza niekompetencja androidów :lol2: z inolinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Zone Romantica był gwarantowany do 23.11.2012 roku, a co do dekodera to już pisałem o tym na forum. Co do drugiej sprawy, nie wygrasz. W regulaminie jest napisane by odbierać kanały HD trzeba mieć dekoder HD, a Ty podpisując umowę zgodizłeś się na to więc dlaczego nie wymieniłeś przy przedłużeniu umowy dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy podpisując umowe trafny wybór powiedzmy na 29m-cy można od nich wyciagnąc HBO na 6m-cy gratis? ewentualnie cos innego?

Jeśli podpiszesz zobowiązanie na HBO na 29 miesięcy to pierwsze 6 m-cy będzie gratis. Można dobrać HBO na czas nieokreślony i wtedy jest 1 m-c gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Zone Romantica był gwarantowany do 23.11.2012 roku, a co do dekodera to już pisałem o tym na forum. Co do drugiej sprawy, nie wygrasz. W regulaminie jest napisane by odbierać kanały HD trzeba mieć dekoder HD, a Ty podpisując umowę zgodizłeś się na to więc dlaczego nie wymieniłeś przy przedłużeniu umowy dekodera?

1 - mam umowę na Familijny HD z 15 listopada 2012 i Zone Romantica nie ma w pakietach gwarantowanych,

więc coś tu nie gra

 

2 - a jakbym się zgodził płacić Cyfrowemu po 500 złotych miesięcznie za mini HD to też było to zgodne z prawem ?

 

jest coś takiego jak Ustawa Konsumencka, wykaz klauzul niedozwolonych w umowach i Kodeks Cywilny, i jestem ciekawy

jak zapisy w tych aktach mają się do umów i tricków stosowanych przez Cyfrowy, zwłaszcza na infolinii ?

 

 

proszę o konkretne wpisy, bo w przyszłym tygodniu idę do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta i chciałbym poznać opinie OSÓB WALCZĄCYCH z KRĘTACTWEM POLSATU i innych operatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie masz w PWU Zone ROmantica? Sprawdź dokładnie zawartośc wykazu pakietu Extra HD.

2. Podajesz ekstremalny przypadek, jeśli w cenniku byłaby taka cena to i 500 zł. za mini HD byłoby ok skoro podpisałeś.

 

CP już dostał karę za takie klauzule w umowach i regulaminach i zgodnie z wytycznymi dostosował te dokumenty do wymogów UOKiK więc raczej nic nie ugrasz. Po co podpisałeś umowę na familijny HD mając dekoder SD jak mogłeś dostać nowy za 1 zł.?

 

Resztę napisałem Ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was drodzy użytkownicy być może nietypowe pytanie. Dostałem pierwszy rachunek z CP, który miał wynosić 69,90 zł , zamiast tej kwoty otrzymałem 79,90zł. Pakiet który wziąłem to Familiny Max plus sport HD i do tego multiroom... całość miesięcznych opłat miała wynosić 69,90 zł. Przez miesiac za darmo miałem mieć również pakiet "Film HD". Możecie wytłumaczyć, dlaczego rachunek jest o 10zł droższy? Nie robi mi to żadnej różnicy,ale wole wiedzieć dlaczego tak sie stało. Na umowie jest napisane też coś takiego,że : Suma miesięcznych opłat (wnoszonych po upływie okresu promocyjnego/zł/brutto: 79,90zł

a obok : suma miesiecznych opłat przy zachowaniu minimalnej liczby pakietów dodatkowych brutto 69,90 zł

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej juz nie rozwiążesz. A co najgorsze pewnie Twoja umowa przedłuży sie automatycznie o kolejne 12 miesięcy. Ja niestety też przespałem i niestety mam dekoder, którego nie używam a muszę płacić :-/

Przeczytaj dobrze umowę, ja mam to na ostatniej stronie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na ostatniej, tylko w jednym z pierwszych punktów, a umowę w każdej chwili można renegocjować, nawet jeśli weszła w te 12 miesięcy przedłużenia. Tylko trzeba chcieć

 

@oszczepanek nic Ci nie zrobią, poza tym, że będą dzwonić, pytać kiedy zapłacisz i będziesz miał co jakiś czas komunikat na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy nie rozwiążą. Co najwyżej, zablokują Ci dostęp do kanałów do momentu wpłaty. Jeśli przez miesiąc nie zapłacisz to myślę, że nie powinno być większych problemów.

 

EDIT.

Nie na ostatniej, tylko w jednym z pierwszych punktów, a umowę w każdej chwili można renegocjować, nawet jeśli weszła w te 12 miesięcy przedłużenia. Tylko trzeba chcieć

 

na 1 pisza ze jest okres dodatkowy a na ostatniej ile trwa ;-) Renegocjować nie znaczy zerwać :) u mnie bez malej kary sie nie obejdzie przy zrywaniu w tych 12 miesiącach dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...