Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@4r73k po zalogowaniu na icok wchodzisz w Płatności następnie w druki abonamentowe i tam zamawiasz druki na email

 

@cyfrapro Po okazaniu druków opłat z n-ki dostaniesz MR za darmo. Oferta Premium to 89,90 i 3 mies. gratis przy umowie na 15 mies. albo 6 mies. przy umowie na 29 mies. Antena może zostać ta sama jeśli w n-ce na kanałach HD nic nie przerywało. Co do multiroomu co kilka dni musisz przełożyć kartę z dekodera dodatkowego do głównego. Co do sprzętu radzę brać jako główny Sagemcom ESI-88 (możliwość nagrywania jednego i oglądania drugiego kanału) i dodatkowy HD 6000 (możliwość dokupienia dysku od CP i nagrywania + ipla). O sprzęcie masz osobne wątki na forum, oferta jest na stronie CP. Jeżeli coś źle napisałem to proszę mnie poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpisałem umowę Pakiet Familijny Max HD +Pakiet Film HD+ Pakiet Sport HD na 15 m-cy i po okazaniu wydruku opłaty nki dostałem opcję sagemcom 5zł. miesięcznie +HD3000jednorazowo 1zł. multiroom na 15 m-cy za darmo. Aktywacja 49zł .a więc przez 12 m-cy będę płacił 74.90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od ponad roku Cyfrowy Polsat, jako pakiet podstawowy mam "Pakiet Familijny HD", a pakiety dodatkowe to "Pakiet Extra HD" oraz Pakiet Sport HD". Przez pierwsze 6 miesięcy nic nie płaciłem, a po tych 6 miesiącach płacę aż 109 zł! Taki zestaw co ja posiadam powinien kosztować 79,90 zł, a ja płacę dużo więcej. Dokupiony również mam "Pakiet HBO HD", on kosztuje 25 zł, więc sumując to wszystko to nadal nie wychodzi mi 109 zł... Dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy: "Pakiet Familijny HD"

Pakiety dodatkowe: "Pakiet Extra HD" oraz "Pakiet Sport HD"

Minimalna liczba pakietów dodatkowych: 1

Model dekodera cyfrowego: MINI HD 2000

 

Tyle jest na pierwszej stronie. Umowa na 29 miesięcy zawarta w styczniu 2012 roku. Co mam zrobić żeby mniej płacić? Za pakiet PREMIUM, który ma wszystkie kanały płaci się mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pakiet HBO, ale na umowie nic nie jest napisane o tym...

 

"Suma miesięcznych opłat przy zachowaniu minimalnej liczby Pakietów Dodatkowych: 64,90 zł"

"Suma miesięcznych opłat (wnoszonych po upływie Okresu Promocyjnego): 84, 90 zł"

Dodam, że przez pierwsze pół roku miałem za free Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy warto brać bo byłem w APS CP i zaproponowano mi: Full Pakiet za 99zł z HBO, Cinemax, History oraz Filmbox. Dekoder Sagemcom za 49zł (+ 5 zł miesięczne za wynajem) i drugi dekoder HD za 1zł. Multiroom gratis po okazaniu rachunku z nki. Umowa 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Teraz w n mam wszystko oprócz cinemaxów i płacę 102zł z History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zinho7, wiesz już skąd opłata 109,90 zł. w Twoim wypadku? Nie wyłączyłeś jednego pakietu dodatkowego (sport hd lub extra hd) i HBO HD (ten pakiet masz na czas nieokreślony?). Jeśli wyłączysz jeden pakiet dodatkowy i HBO HD będziesz płacił 64,90 zł. czyli 59,90 zł. za pakiet familijny hd + sporthd/extra hd + 5 zł. za dzierżawę dekodera. Naprawdę w ciągu pół roku nie miałeś czasu tego wyjaśnić w CP? Nie masz na pierwszej stronie opcji HBO HD wymienionej?

 

@Mistrz2013, policz średnią cenę w CP i zobaczysz biorąc pod uwagę też różnice programowe i ewentualną migrację do nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...