Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj podpisałem umowę z CP po okażaniu rachunków z nki na Pakiet Familijny HD z minimalnym Rodzinny HD na okres 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis.

Nazwa promocji to Nowy Cyfrowy Polsat 2013-Zima a kod to AR43. Otrzymałem dekoder HD 3000 na fakturze z umowy jest Sprzedaż Dekodera za 1 zł a Opłata Aktywacyjna to 48 zł i zastanawiam się czy dekoder jest na udostępnienie czy na własność.

Po telefonach do COK od pierwszego konsultanta uszłyszłem ze jest na udostępnienie a po drugim telefonie od konsultantki że muszę poczekać aż dekoder znajdzie się w systemie czyli do dwóch lub trzech dni ale prawdopodobnie jest na udostępnienie. Poczekam ale zastanawiam się też czy faktura może być dowodem zakupu dekodera?.

Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właśnie dostałem też Multiroom gratis, ale ja przedstawiłem rachunek z CYFRY+.

Mój tato z kolei też dostał Multiroom gratis po okazaniu właśnie dowodu wpłaty za abonament n'ki. :)

I dzięki temu mamy w całym domu we wszystkich czterech pokojach Cyfrowy Polsat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy miesiące mam gratis. Później miesięcznie 69,90 zł. Umowa na 15 miesięcy.

Mój tato ma tak samo, tzn. taki sam pakiet, też pierwsze trzy miesiące gratis i potem też 69,90 zł miesięcznie + dodatkowo 5 zł miesięcznie za najem dekodera Sagemcom ESI-88. Ja CP odbieram nadal na moim własnym tunerze, tym samym, co wcześniej CYFRĘ+ (tuner Ferguson Ariva 202E). Z CP wziąłem tylko moduł CAM CI+ do mojego tunera. Do Multiroom'u zarówno ja, jak i mój tato, wzięliśmy dekodery CPT HD3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdę z Cyfry (jutro idzie wypowiedzenie) do CP. Byłem u dystrybutora CP i zaproponował mi takie warunki za pakiet Familijny Max HD +Film HD+Sport HD za 69 zł, MR (jeden dekoder za 1 zł+drugi za 49 zł). Czy jest to optymalna oferta? A może coś więcej powinienem dostać za przejście z Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom HD jest za 0 zł/mies. przez cały okres trwania umowy przy pokazaniu rachunku za C+. A umowa na 15 miesięcy? I wychodzi na to, że zaproponowali Ci dekodery produkcji CPT (czyli HD 6000 x2 dostaniesz, bo 49 zł aktywacji za drugi dekoder no to jest HD 6000 - bo HD 3000 w niższych pakietach z Multiroomem to za aktywację chcą 29 zł, a za drugiego HD 6000 to o 50 zł więcej).

 

Uważaj na pilota w HD 6000 jak coś. Trzeba mocno wcelować w dekoder by przełączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji softu, dekodery te mniej się zawieszają. Ale EPG wczytuje się tylko na 24 godziny do przodu. Jeżeli pilot Ci nie przeszkadza to spokojnie możesz brać.

Te wszystkie dekodery produkcji CPT (tj. Mini HD 2000, HD 3000, HD 5000 i HD 6000) różnią się w zasadzie wielkością, ilością posiadanych złącz z tyłu, a dwa ostatnie posiadają wyświetlacz - natomiast pilot od HD 6000 jest kiepski w działaniu (co ciekawe, jak ten pilot od HD 6000 używam do HD 3000 to jest ok). Jeżeli masz pytania co do dekoderów to pytaj w wątku "Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze" albo bezpośrednio w temacie "Dekoder HD 6000" to tam chętnie poudzielam odpowiedzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące ipli ale takiej normalnej na komputer. Jest tam zakładka Cyfrowy Polsat, w którym znajduje się zestaw kanałów (m.in, Polsaty, AXN, FOX, FOXLife, MTV, CBSy itd.). Będąc abonentem CP dostanę dostęp do oglądania tych kanałów online w ramach abonamentu, czy są jakieś dodatkowe opłaty za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! :) Mam pytanie. W 2010 podpisałem umowę na 24 miesiące. Skończyła się ona w listopadzie 2012. Chciałbym teraz zmienić ofertę. Czy nie bedzie teraz problemu ze zmiana, czy umowa po 2 latach automatycznie przedluzyla sie o koleny rok / dwa. Z goy dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...