Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli umowa wygasała 17 marca 2012,kolejna się "zrollowała" na kolejne 12 miesięcy-do 17 marca 2013 roku to następna powinna być już chyba na czas nieoznaczony...jeśli dobrze przeczytałem umowę i wcześniejsze posty na TYM forum

 

No chyba,że kolega paolod powyżej ma w swojej umowie inne zapisy...

 

Pan Paolod nie ma innych zapisów, bo wszystkie umowy zawarte po 2010 roku są już z nowego regulaminu, a tam jest jasno napisane, że po zakończeniu okresu podstawowego umowa przedłuża się o 12 miesięcy na tych samych warunkach i nie tylko raz, a może przedłużać się tak w nieskończoność, aż klient jej nie wypowie, a jeśli zawierał przed wejściem tego regulaminu, bo ten chyba wszedł w zycie coś koło kwietnia - maja to i tak nic nie szkodzi, bo regulaminy były wysyłane do ludzi i jeśli ludzie się na to nie godzili to mogli wymówić umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryzsat Przez icok możesz płacić dowolną kartą kredytową nie tylko polską. Byle była to Visa lub Mastercard z opcją płacenia przez Internet. Wczoraj specjalnie sprawdzałem czy się da. Możesz też wysłać pieniądze z dowolnego banku na świecie. Swift do INVEST - BANKU to IVSEPLPP a przed numerem konta wstawiasz PL i numer konta (PL68 1680 1310 ..... ) Będziesz musiał wysłać pieniądze kilka dni wcześniej żeby zdążyły dojść i wpłacić więcej żeby po przeliczeniu na złotówki wystarczyło. Warto też poszukać banku z darmowymi przelewami na terenie UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

 

Mam pytanie o pakiety film i sport które mam gratis na miesiąc do nowopodpisanej 15 miesięcznej umowy. Chciałbym dezaktywować je teraz, żeby nie zapomnieć. Czy mimo dyspozycji odłączenia, będe jeszcze miał te kanały odkodowane do końca okresu rozliczeniowego?

 

Dodatkowo słyszałem, że płacąc za kilka miesięcy z góry można dostać na miesiąc dodatkowe kanały gratis. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kanały z pakietów Film HD i Sport HD zostaną wyłączone Ci pierwszego dnia następnego okresu rozliczeniowego, a możesz je dezaktywować w dowolnym momencie, dzwoniąc na infolinię. Jeżeli w momencie rozpoczęcia się następnego okresu rozliczeniowego, na dekoderze zostanie ci część kanałów z ww. pakietów, to jest wtedy błąd uprawnień i raczej nie należy panikować. Ja mam tak samo. Na głównym dekoderze, część kanałów z Pakietów Film HD oraz Sport HD, do tego cała paczka Cinemaxów świecą się, ale na rachunku nadal jest 59,90 zł ;).

 

2. Owszem , bodajże za pół roku z góry, otrzymuje się na miesiąc gratis dodatkowy pakiet. Tutaj więcej informacji mogą udzielić osoby bardziej w temacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, wielkie dzięki! :)

 

O bałaganie w CP wiem. Kiedyś na module CAM oglądałem za darmo kanały przez prawie rok... ;)

 

A wiesz może jak jest potem z ich ewentualnym włączeniem? Dają od razu, czy dopiero od nowego okresu po podpisaniu kilku aneksów, przedpłacie, zaświadczeniu o niekaralności i kopii wyciągu z konta z ostatnich 3 lat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

2. Owszem , bodajże za pół roku z góry, otrzymuje się na miesiąc gratis dodatkowy pakiet. Tutaj więcej informacji mogą udzielić osoby bardziej w temacie ;).

Hmm, to ciekawe, to co piszesz. Czyli, jak np. mam pakiet Familijny Max HD+ Film HD + Sport HD (łącznie za 69,90 zł) to jak zapłacę abonament za pół roku z góry to dostanę np. pakiet Premium na jeden miesiąc gratis? Tzn. za cenę obecnego pakietu, czyli 69,90 zł. Czy mógłby ktoś to potwiedzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ciekawe, to co piszesz. Czyli, jak np. mam pakiet Familijny Max HD+ Film HD + Sport HD (łącznie za 69,90 zł) to jak zapłacę abonament za pół roku z góry to dostanę np. pakiet Premium na jeden miesiąc gratis? Tzn. za cenę obecnego pakietu, czyli 69,90 zł. Czy mógłby ktoś to potwiedzić?

 

Dostaniesz pakiet HBO HD gratis przez jeden miesiąc. Po opłaceniu roku z góry i zaksięgowaniu środków na koncie abonenta nalezy wykonać telefon do TCOK i aktywować przez konsultanta promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że jeżeli nie przechodzisz od innego operatora (promocja "Trafny Wybór"), podpisując umowę w APS tracisz dodatkowe miesiące gratis promocji na pakiety oraz tracisz Multiroom za 0 zł/mies. przez całą umowę ;). I tutaj wtedy masz 1 miesiąc gratis w przypadku umowy na 15 mies., a w przypadku umów na 29 mies. - 3 miesiące gratis oraz płatny Multiroom. Jeżeli natomiast przechodzisz z N-ki albo C+, to masz wtedy odpowiednio 3 i 6 miesięcy gratis oraz Multiroom za darmo przez całą umowę :D - cały czas mówię o APS. Natomiast przez internet masz umowę na 15 miesięcy, 3 miesiące gratis oraz płatny Multiroom. Nie warto zamawiać przez internet, te czekanie na dekoder, potem odesłać umowę podpisaną do Warszawy itd.. A tu masz wszystko od razu , na miejscu. A i koszt anteny to 28 zł (Single) albo 60 zł (Twin - odbiór na dwóch dekoderach).

 

Tutaj masz nowe promocje: viewtopic.php?p=801653#p801653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła chyba wyczekiwana zmiana regulaminu świadczenia usług związana ze zwrotami udostępnionych dekoderów abonentom Cyfrowego Polsatu po rozwiązaniu umowy.

 

Zmiana regulaminu świadczenia usług - od 23.05.2013 r.

 

Zmiana dotyczy rozdziału 4 § 6 pkt. 11:

 

„W przypadku rozwiązania bądź wygaśnięcia Umowy Abonenckiej, Abonent jest zobowiązany do zwrotu, na własny koszt, udostępnionego mu Urządzenia Dekodującego i Karty w terminie do 30 (trzydziestu) dni od rozwiązania/wygaśnięcia Umowy Abonenckiej w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub na adres Cyfrowego Polsatu: ul. Łubinowa 4a, Warszawa. Aktualizowana na bieżąco lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, które przyjmują zwracane Urządzenia Dekodujące i Karty jest i będzie dostępna na stronie www.cyfrowypolsat.pl oraz pod numerem infolinii Cyfrowego Polsatu.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin zmienia się dla umów zawartych od 23 maja. Twój regulamin pozostaje bez zmian, czyyli nic wypowiedzieć nie możesz, a co do zwrotttu dekodera to tak jak napisałem, może CP potraktttuje pobłażliwie obecnyyych abonentów i też będą mogli oddawać dekoderyyy do apsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...