Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Żona zawarła umowę na Pakiet Rodzinny za 14,90 zł na okres 29 m-cy, kod BI03, z pakietem dodatkowym na okres 3 miesięcy. W przypadku nie wypowiedzenia pakietu dodatkowego, zostanie on na stałe a abonament będzie wynosił 24,90 zł. Chciałem się dowiedzieć, jakie kanały wchodzą w skład tego pakietu dodatkowego ale salon nie wie a ICOK nie chce mi powiedzieć. Czy ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Żona zawarła umowę na Pakiet Rodzinny za 14,90 zł na okres 29 m-cy, kod BI03, z pakietem dodatkowym na okres 3 miesięcy. W przypadku nie wypowiedzenia pakietu dodatkowego, zostanie on na stałe a abonament będzie wynosił 24,90 zł. Chciałem się dowiedzieć, jakie kanały wchodzą w skład tego pakietu dodatkowego ale salon nie wie a ICOK nie chce mi powiedzieć. Czy ktoś wie?

Ta wypowiedź pokazuje stan wiedzy Polaków nt. platform cyfrowych. Pomijam fakt niewiedzy oferty (rzeczywiście - ciężko jest znaleźć zawart. pakietu Rodzinnego) ale FAKT, że ktoś podpisuje umowę w ciemno nie wiedząc co dostanie świadczy dobitnie o tym, że NAJWAŻNIEJSZA JEST CENA i "prestiż" posiadania platformy,a nie jej zawartość.

 

Być może w przypadku nc+ świadomość wyboru jest większa, ale w przypadku CP liczy się dla większości TYLKO CENA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć, jakie kanały wchodzą w skład tego pakietu dodatkowego

 

Po pierwsze lista kanałów w pakietach jest w załączniku do umowy (PWU), którego APSy nigdy nie drukują (nie chce im się ? oszczędzają ? nie wiem). Po drugie Twoja oferta jest w ulotce pt. NIE DAJ SIĘ WYŁĄCZYĆ! (na pomarańczowym tle), takie ulotki pewnie walają się w salonie więc możesz p[beep]rnąć.

 

Po trzecie adres: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1

 

Masz tam wymienione swoje kanały, możesz ptaszkiem w czerwonej ramce włączyć/wyłączyć wyświetlanie kanałów dodatkowych.

 

Po czwarte na początku możesz mieć promocyjnie jeszcze więcej kanałów niż to wynika z umowy. Zwykle po miesiącu znikają, czasem świecą dłużej czasem krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa z Polsatem kończy się pod koniec lipca/sierpnia. Czy mogę już do nich zadzwonić i ponegocjować o nowych warunkach umowy? I jeszcze mam jedno pytanie. Obecnie posiadam pakiet Relax MIX i płacę 57.60. Czy da radę wynegocjować umowę na 12 miesięcy Familijny max hd+sport hd i do tego wymiana dekodera ( obecnie mam jakiś dekoder SD) na HD + multiroom w cenie ok.60 zł +/-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi się umowa na pakiet Familijny HD z dekoderem Sagemcom ESI-88.

W umowie jest napisane, że jeśli jej nie wypowiem, to się przedłuża na tych samych warunkach.

Czy jeśli podpiszę umowę na Familijny Max HD, to mi ją włączą na obecnym dekoderze ESI-88, bo nie chce mi się go odsyłać i brać praktycznie taki sam HD 7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...