Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd nagle się wzieły te kanały za darmo? jeżeli nie podpisywałeś na to umowy to najprawdopodobniej jest to promocja bądź otwarte okno więc nie bedziesz musiał nic płacić.

Jeżeli podpisywałeś umowe lub przedłużałeś umowę przez tel to będziesz musiał w okresie promocyjnym z nich zrezygnować telefonicznie lub w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przez internet zamówiłem na stronie CP podst. pakiet za 14,90. Dzień później Pani z CP zadzwoniła do Mnie, dograliśmy szczegóły, w ciągu 7 dni ma przyjść do Mnie dekoder HD wraz z umową, chciałem się spytać - jaki dekoder HD dostanę? J/w pisałem zamówiłem ten najtańszy pakiet.

Na stronie pisze, że w pakiecie dostanę dostęp do pakietu ipli, czyli na dekoderze będę mógł oglądać iple i przedpremierowe seriale polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę znaleźć pierwszej umowy, mam tylko ostatnie potwierdzenie zmiany warunków umowy.

Chciałbym wysłać wypowiedzenie czy na podstawie zmiany mogę go napisać (jest tam tylko podane Id)? Czy wystarczy jeżeli będą tylko dane karty i dekodera? Czy zwrócić się do CP o podanie nr i daty podpisania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls jest kanałem niekodowanym (FTA). Nie jest on wliczany do abonamentu CP (czy też innej platformy). Odbierać go można również na zwykłym tunerze FTA bez karty. Inną rzeczą jest natomiast to, czy operator danej platformy udostępni ten kanał na liście kanałów dla swoich dekoderów dedykowanych. Raczej jednak powinien to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienia się gwarantowana oferta to powinni poinformować abonenta, że w związku z tym można bez konsekwencji zrezygnować z umowy.

to jest ich psi obowiązek - tak nakazuje prawo

PS

Może i posłali pismo ale na adres z dowodu, (co ciekawe jest on też podany w icok jako korespondencyjny) mimo, że na umowie już podawałem inny adres korespondencyjny i on mi się nie zmienia.

Widać że coś kombinowali bo jak ostatnio gadałem z kobitą na infolinii (koniec czerwca lub lipiec) o zupełnie innej rzeczy to ona sama od siebie zapytała o adres korespondencyjny i jej podałem bo oczywiście był zły ( i dalej jest ) niby to poprawiając go w systemie, więc widać że coś kręcą a przygotowywali się do wysyłania pism już jakiś czas temu, bo po co by o tym gadała.

A pakiet mam pełny, więc umowę rozwiązuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...