Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na twoim miejscu zgłosiłbym to w celu wyprostowania.

W tego typu sprawach nie powinno być takich błędów.

(...)Odnalazłam umowę i tez zauważyłam ten błąd. W tym wypadku napiszę reklamację w której zostanie zawarta poprawna nazwa ulicy. Ten błąd zostanie poprawiony w systemie (...) Przepraszam bardzo za zaistniałą sytuację. (...)

 

Mail od pani z ASP. Powinno być OK :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Czy tv mobilną z umową i dekoderem m t-5000 można "zupgrade'ować" do telewizji satelitarnej?

 

Doszedłem do wniosku, że chciałbym oglądać więcej programów, co jest możliwe w ich ofercie satelitarnej.

 

Wpadłem na pomysł likwidacji cyfry + tv mobilnej na rzecz premium w CP :D da się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytalem tydzien temu mam umowe na 3 lata a od marca zostalo mi jeszcze 2 lata umowy chcialbym do konca umowy miec pakiet familiny maxhd+sport hd bylem w APS-IE tam zmienili mi umowe ale nie moge ogladac nawet nie moge korzystac z tych pakietow dzwonilem do CP tam mi powiedziala kostulkantka ze to jest promocja dla nowych abonentow jak chce zeby korzystac z tej promocji to 3 miesiace mam darmo a pozniej po 3 miesiacach place 69.90 mnie interesuje pakiet za 59.90 to znaczy moge wziasc pakiet familijnyhd+sporthd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frank_2424 możesz zadzwonić już teraz i zastrzec żeby po 3 miesiącach Ci wyłączyli. Pamiętam jak dwa lata temu podpisywałem umowę w APS i żeby zastrzec chęć wyłączenia dodatków po 3 miesiącach nie mogłem tego zrobić na miejscu tylko musiałem jechać tam następnego dnia.

 

@lukash55 napisz to samo tylko ze znakami interpunkcyjnymi, może ktoś zrozumie o co Ci chodzi. Ja sam po przeczytaniu 3x dalej nie do końca rozumiem. Na początku piszesz, ze chcesz Fam Max HD + Sport HD, a później że Fam HD + Sport HD. To jak w końcu? Jaki masz teraz pakiet? Jak to możliwe, ze w APS podpisałeś umowę a na infolinii mówią Ci, że to niemożliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ukash55, skoro zmieniłeś umowę w APS to w czym problem? Może uprawnienia nie przeszły. Podpisałeś nową umowę w APS? Jaki kod promocji, kiedy to zrobiłeś i jaki masz okres rozliczeniowy w CP?

 

@Frank_2424 , CP sam nie wyłączy tych pakietów, musisz to zrobić najpóźniej na 48 godzin przed pierwszym płatnym okresem rozliczeniowym, taką dekarację możesz zrobić już teraz w APS lub telefonicznie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukash55-jeżeli udało mi się zrozumieć o co tobie chodzi to musisz sprawdzić czy w umowie masz ofertę elastyczną czyli możliwość wymiany pakietu w ramach umowy z extra hd na sport hd. W nowych ofertach tak jak pisali przede mną pakiet sport hd jest dostępny od pakietu familijny max hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord_Elrond, Sagemcoma możesz dostać do Familijny Max HD (49,90 zł.) przy umowie na 29 m-cy, aktywacja jednorazowa 49 zł. i czynsz 10 zł./m-c lub przy umowie na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD (69,90 zł.) przy umowie na 15 m-cy, aktywacja 49 zł. + 5 zł. czynszu. Więcej w temacie o ofertach dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pazdzierniku 2010 r. podpisalam umowe na telewizje i internet na 29 miesięcy. Zgodnie z regulaminem swiadczenia uslug internetowych - W dniu rozwiązania lub wygaśnięcia Umowy następuje zaprzestanie świadczenia Usług. Jednak internet dalej działa i dowiedziałam się wczoraj,że umowa zarowno na internet jak i telewizje została automatycznie przedłużona na kolejny rok.

Jesli chodzi o telewizje to nie mam zastrzezen bo i tak korzystam z polsatu juz 8 lat, ale internetu juz nie chce. Czy moge w takiej sytuacji wypowiedziec umowe tylko na internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zanim podpiszecie jakąkolwiek umowę z tą bandycką firmą poczytajcie opinie na opiniuj.pl/cyfrowy-polsat-internet.html

Jak będziecie mieli jakieś wątpliwości, co do postępowania polsatu, czy też zapisów w umowie, to nie miejcie złudzeń, zawsze będą interpretowane na korzyść tych oszustów....krętactwo, zastraszanie, brak kontaktu, brak odpowiedzi na pisma to ich chleb powszedni...najlepiej trzymajcie się z dala od tej firmy Pozdrawiam Lion 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś 26 miesięcy na przeczytanie umowy i nawet tego nie zrobiłeś, miałeś pewnie 7 dni po jej podpisaniu na odstąpienie od umowy na internet. Jeśli już Ci się przedłużyła to możesz próbować przedłużyć na preferencyjnych warunkach żeby chociaż z kosztów zejść. Możesz to zrobić telefonicznie lub w APS. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a później mieć pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...