Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ma w podstawie fam hd i chce włączyć sobie pakiet dodatkowy gwarantowany w umowie z ulubionym kanałem ZR i operator nie wywiązuje się z tego co ma w umowie bo płaci za pakiet bez tej pozycji programowej to mu wypowiedzenie nie przysługuje - absurd... (a jak było w przypadku wyłączenia Polsat Futbol, znalazło się wówczas wielu którzy stali się fanami sportu w czerwcu 2012 i to nie koniecznie było to spowodowane euro 2012... czy Ci abonenci mogli wówczas rozwiązać umowę? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass mam pytanie- nie dostałem przy podpisywaniu umowy z CP w APS PWU z wyszczególnieniem kanałów gwarantowanych, czy mogę teraz podejść do tego samego APSu i powiedzieć by mi wydano taki dokument? Wychodzi na to że nie dostałem przy podpisywaniu umowy pełnego PWU, jest tylko jedna strona z nagłówkiem "PWU" na której jest:

Okres promocyjny

Opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu

Informacje dodatkowe

żadnego innego pisma ze szczegółami dot. kanałów jakie abonuję itp. nie ma w tym co dostałem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie kanałów w CP. Czy kanały, które są w pierwszej dziesiątce to są kanały SD? Bo widzę że te same tylko HD są na odległych miejscach. Mam też pytanie, czy jest gdzieś oferta programowa dla abonentów Plusa, którzy chcą dołączyć do CP w salonach Plusa, wiem że taka była, nawet z promocją za darmo przez pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg - Jeśli w tym APSie pracuje osoba potrafiąca korzystać z INTRANETU CP to odnajdzie Twoje Archiwalne PWU i Ci wydrukuje.

Dzięki za info.

Kurcze, chciałem sobie włączyć opcję "Film HD" ale w BOA powiedziano mi że się nie da bo podpisałem umowę na sam pakiet "Familijny Max HD" bez opcji Film i Sport tak więc moja oferta jest nie elastyczna.

 

Można to jakoś przeskoczyć? Nie zależy mi tak bardzo na "Film HD" ale w sumie mógłbym to mieć, byłem pewny iż można sobie włączać opcje Sport i Film w każdej chwili bo przecież będę płacił więcej niż dotychczas, ale wychodzi na to że nie.

Nie ma żadnej możliwości by włączyć tą opcję? Dlaczego CP blokuje możliwość rozbudowy pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianami w telewizji n pragnę z niej zrezygnować i zakupić CP Premium. Rozumiem że 3 pierwsze miesiące z 15 miesięcy umowy są darmowe.

Gdybym zamówił CP pod koniec kwietnia i w ostatnich dniach kwietnia otrzymał go to kwiecień byłby pierwszym miesiącem umowy i liczonym jako jeden z trzech darmowych?

Czy w APS są takie same warunki jak przez internet? Czy jest dodatkowy bonus gdy przechodzi się z konkurencyjnej platformy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Umowa z polsatem kończy mi się w wakacje br. Obecnie płacę 57.60 miesięcznie i jestem z Polsatem związany jakoś od 2004-2005 roku. Czy uda mi się wynegocjować Familijny Max HD+ Sport HD, ofertę na 12 lub 15 miesięcy i do tego paczkę HBO a wszystko za 70 zł?

 

2. Czy w dekoderach HD przykładowo na 3 kanale gdzie jest TVP 1 jest on jako TVP1 HD czy dalej lista kanałów jest na dalszych pozycjach w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...