Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W Styczniu 2011 podpisałem umowę z CP na MINI Hd (14,90), w sierpniu 2011 postanowiłem zmienić pakiet na Familijny HD(39,90), chciałbym teraz wypowiedzieć umowę po okresie podstawowym lecz nie wiem kiedy, Czy te 29 miesięcy będzie liczone od stycznia czy na nowo od sierpnia ? I jeszcze jedno widziałem że pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD na 15 mies umożliwia udostępnienie dekodera HD Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320 GB, za 99zł , czy w przypadku zabrania tego pakietu + Multiroom, na okres 29mies, ten dekoder jest udostępniany za 1 zł ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 29 miesięcy po przedłużeniu liczy się od najbliższego okresu rozliczeniowego od podpisania umowy więc pewnie w Twoim przypadku od sierpnia ub września.

Sagemcom na chwilę obecną przy umowie na 29 miesięcy jest za 49 zł. (opłata aktywacyjna) + 5 zł. czynszu miesięcznego od pierwszego płatnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia od najbliższego okresu rozliczeniowego po zarejestrowaniu wypowiedzenia w CP. Natomiast karę wyliczysz dzieląc ulgę przez ilość mieisęcy na ile podpisałeś umowę, a następnie ten wynik mnożysz przez liczbę miesięcy jaka zostanie po rozwiązaniu umowy. Jaki masz okre rozliczeniowy w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom niedlugo konczy sie umowa z CP, dlatego mam kilka pytan i prosilbym o pomoc. Obecnie maja pakiet Familijny za 37.90 zl, umowa na 2 lata, potem automatycznie przedluzyla sie na kolejny rok. Dekoder produkcji Polsat, bodajze F300.

1) Czy jesli nie wysla wypowiedzenia umowa przedluzy sie o kolejny rok, czy przejdzie na czas nieokreslony?

2) Jesli przejdzie na czas nieokreslony, to okres wypowiedzenia bedzie 1- czy 3-miesieczny?

3) Ja mam Cyfre, czy podobnie jak tam po wyslaniu wypowiedzenia istnieje mozliwosc negocjacji, czy skladaja coraz lepsze oferty? ;)

4) Interesowalby ich glownie pakiet Familijny HD albo Mini HD. Jaka najkorzystniejsza cene mozna uzyskac za te pakiety?

5) Jaki dekoder jest obecnie najlepszy do tych pakietow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro umowa już była przedłużona automatycznie to w każdej chwili mogą przedłużyć umowę z CP na promocyjnych warunkach od najbliższego okresu rozliczeniowego, w punkcie lub telefonicznie. O ofertach możesz poczytać na poprzednich stronach. D Dostaną dekoder HD za 1 zł. na udostępnienie , a reszta zależy od negocjacji. W punkcie natomiast nie przedłużą umowy na pakiet niższy niż obecnie opłacają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz do końca umowy, ale pewnie sporo i nic lepszego nie dostaniesz. Jedyne nad czym można pomyśleć to umowa na familijny max hd za 49,90 zł. + multiroom 10 zł. czyli w sumie 59,90 zł., a w przypadku familijnego hd z multiroomem zapłacisz w sumie 54,90 zł., a tak naprawdę to jedyna oferta jaka jest przy tym co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwrocie sprzętu muszę odesłać :

Dekoder

Pilot

Zasilacz

Karta

Wymagane jest oryginalne pudełko ? I czy jak nie dostałem do zestawu kabla HDMI( u nich na stronie pisze że jest w zestawie) nie muszę go odsyłać ? Nie będą robili problemów? Aha i jeszcze jedno ten pilot co otrzymałem to wytarły się przyciski(skutek użytkowania) oraz straciłem tą pokrywę na baterię z niego. Będę musiał płacić coś za to ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obowiązuje od nowego okresu rozliczeniowego, ale najczęściej jest tak, że po przetworzeniu umowy są już nadawane uprawnienia. Generalnie dostałeś dekoder, który pewnie niedawno dotarł do APS, ale umowa nie przetworzyła się jeszcze i nie nadano aktywacji. Możesz spróbować ponowić uprawnienia przez iCOK lub infolinię i włączyć dekoder na kanał 23 (Dla Abonentów) i pewnie zaskoczą w max. 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zwrocie sprzętu muszę odesłać :

Dekoder

Pilot

Zasilacz

Karta

Wymagane jest oryginalne pudełko ? I czy jak nie dostałem do zestawu kabla HDMI( u nich na stronie pisze że jest w zestawie) nie muszę go odsyłać ? Nie będą robili problemów? Aha i jeszcze jedno ten pilot co otrzymałem to wytarły się przyciski(skutek użytkowania) oraz straciłem tą pokrywę na baterię z niego. Będę musiał płacić coś za to ? Pozdrawiam

 

Nie musi być oryginalne pudełko. Wykaz ackesoriów powinien być załączony przy odbieraniu sprzętu. Jeśli dostałeś kable i jest w wykazie i ich nie zwrócisz to zadzwonią do Ciebie z windykacji i poproszą o wpłatę za brakujący kabel (chyba to powinno być 6,77 za scart, nie wiem ile za hdmi). Pilota zwróć takiego jaki jest - zależy jak to rozliczą - mogą jakieś koszty za uszkodzenie sprzętu naliczyć, ale jeśli na skutek zwykłego użytkowania to już tak naprawdę zależy od osoby, która będzie rozpatrywać indywidualnie i przyjmować sprzęt. Lepiej od razu wysłać wszystko, bo jeśli czegoś zapomnisz to zgodnie z regulaminem później możesz dosłać tylko kartę, a za brak pozostałych akcesoriów naliczana jest opłata i później nie możesz już dosłać niestety. Mam nadzieję, że trochę pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. :) Pakiet familijny mialem oplacony do 26 lutego, umowe przedluzylem telefonicznie 23 lutego na pakiet Familijny HD. Od kiedy obowiazuje nowa umowa, czy dopiero od 26 marca? Bo dostalem dzisiaj sms-a o zaleglosci za pakiet Familijny, a bylem pewien, ze nowa umowa jest od 26 lutego i teraz mam te 3 miesiace gratisowe.

A dodatkowe kanaly dalej swieca, co ciekawe nie wszystkie, bo np. BBC nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...