Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę z Polsatem przedłużałem niecały rok temu, więc mam te poprzednie pakiety, a chciałbym dalej oglądać te nowe kanały. Do końca umowy zostało jeszcze mnóstwo czasu.

 

Czy mogę teraz przejść na nowe pakiety :?: Jeśli tak, to jakie będą ukryte haczyki takiej migracji :?: (obecnie płacę 60 zł za Familijny HD+Extra HD i chciałbym dalej płacić 60 zł za Familijny Max HD+Film HD) Czy tak się da? I czy można przy tym prosić o wymianę dekodera na inny model :?: (obecnie Mini HD 2000).

 

 

Czy ktoś zna już odpowiedź na to pytanie, ile kosztuje konwersja na np. Max HD + Film HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofertę dostałem taką

opcja 1 na 29 msc +dekoder (koniecznie!) - familijny max hd + film hd + sport za 59,90 przez 9 msc później 69,90;

opcja 2 jak wyżej tylko na 15 msc i 3 msc po 59,90 później 69,90

nie moge pozostac na tym samym poziomie dziwne i koniecznie wciskają dekoder....

pewnie nie opłaca sie go sprzedać gdyz później trzeba go zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili z CP, zaproponowali mi takie coś:

1.Mam umowę na czas nieokreślony z dekoderem dsb717 - tutaj zaproponowali mi 29 miesięcy umowa i sześć miesięcy gratis - chciałem 15 miesięcy umowa i 3 miesiące gratis

2.Chciałem podpisać nową umowę, 15 miesięcy umowa, 3 miesiące gratis, zestaw satelitarny za 28 zł i dekoder za 1 zł, no tutaj to bez zmian, ale powiedziałem że chcę tak samo w punktach 1 i 2 i nic nie wywojowałem :).

 

Zastanawiam się teraz bo chciałbym podpisać nową umowę do końca stycznia, i czy w aps da radę podpisać umowę na 15 miesięcy + 3 miesiące gratis i zestaw antenowy? Czy w apsie zaproponują mi coś innego niż jest na stronie cp?

 

Drugą umowę chyba wypowiem i może zaproponują coś innego? Dodatkowo, stary dekoder mam na własność, czy na nim będę mógł normalnie odbierać kanały FTA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info lukasz_m, kilka dni temu podpisałem umowę w APS, nowa umowa na 15 miesięcy - 3 miesiące gratis i zestaw antenowy za 28 zł, i stara umowa którą przedłużyłem czyli 29 miesięcy i 6 miesięcy gratis. Do obu umów dostałem dekodery HD6000. Wszystko zajęło mi 20 minut. Stary dekoder dsb717 jeszcze ma aktywny pakiet ale zapewne niedługo zostanie wyłączony. Wszystkie trzy kontrakty są widoczne na moim jednym koncie ICOK, jest jeszcze opcją "Jedna wpłata" ale nie wiem czy uaktywniać tą wpłatę czy nie? Ogólnie jestem zadowolony, ale wczoraj jak słoneczko zaświeciło to śnieg i lód zaczął lecieć z wyższych pięter i myślałem że mi antenę rozwali, na szczęście się tylko przestawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kończy mi się umowa z CP (został jeszcze miesiąc), niestety nie byla wymówiona na 3miesiące przed zakończeniem.

Co teraz? Zostanie ona przedłużona automatycznie na rok? Co jeśli będę mimo wszystko chciał zrezygnować? ( Jakaś kara za odstąpienie?)

Czy nie szykują się jakieś zmiany w ofercie w najbliższych tygodniach które umożliwiałyby odstąpienie od umowy?

Jak jeszcze można wyjść z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj wypowiedzenie teraz. Umowa nie zostanie przedłużona na rok. Potrwa jeszcze trzy miesiące. Ostatnie miesiące zapłacisz po cenie "niepromocyjnej" ale nie ma tragedii, to tylko kilka złotych więcej (inaczej niż w n, gdzie zapominalscy płacą 2x więcej za abonament albo i lepiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie telefonicznej z konsultantem, Pani powiedziała, że zostanie ta umowa przedłużona na rok, oraz zostanie naliczona kara za wcześniejsze rozwiązanie. O jakiej kwocie może być mowa jeśli faktycznie będzie ta kara, no i skąd wiesz że umowa nie zostaje automatycznie przedłużona na cały rok?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli został Ci do końca umowy miesiąc czasu, to zgodnie z umową na koniec okresu rozliczeniowego musisz złożyć wypowiedzenie, które niby ma trwać 3 miesiące, ale nie wiem czy jest to zgodne z prawem, gdyż 3 miesięczne wypowiedzenie obowiązuje wtedy, gdy masz umowę zawartą na czas nieokreślony, a miesięczne wypowiedzenie gdy umowa jest na czas określony. Pewny jednak nie jestem, trzeba by poczytać dokładnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...