Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od prawie roku abonentem CP.W sumie jestem zadowolony z:

-iCOK CP + profesjonalizmu w kontaktach z abonentami przez internet.

- dekodera Samsung DSB-H370G (moim zdaniem najlepszy w ofercie CP)

Niemniej jednak za 59,90 zł. które płacę za pakiety familijny HD+ sport HD otrzymuję za mało kanałów w jakości HD.Te które mnie interesują (popularno-naukowe) są w HD ale w innych,droższych pakietach.To co CP oferuje od niedawna jako nowości to wg mnie,bez obrazy śmieci.

Wniosek:nie wiem jeszcze jak zrobię po skończeniu się mojej umowy ale przesiądę się prawdopodobnie na nC+ w której za te same pieniądze dostanę 28 kanałów HD (stan na dzisiaj) z jakością o niebo lepszą niż w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w podpisanej przez Ciebie umowie jest informacja, że po okresie podstawowym przechodzi z automatu na kolejne 12 m-cy to zostanie dalej 9,90 zł/m-c czyli bez zmian.

Ja mam umowę na pakiet Mini w Multiofercie (z telefonem), abonament wynosi 9,90zł. Koniec okresu podstawowego w kwietniu. Na umowie jest wzmianka że automatycznie się przedłuża o 12 miesięcy "zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danej Usługi zamawianej na czas określony w Cenniku dla Abonentów". Czy to znaczy że po okresie podstawowym będę płacił zgodnie z cennikiem za tv (czyli 14,90zł) plus jeszcze cennikowy abonament za telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wymienić swój dzierżawiony dekoder Sagecom na moduł Cam. Miła Pani na infolinii poinformowała mnie, że przez infolinię nie ma dla mnie takiej oferty, ale mogę szukać w APS. Niestety, zarzekała się, że nie może mi podać żadnego punktu gdzie mogę to zrobić...

Czy ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można tego dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy ze strony CP można zamówić Familijny Max HD z modułem bo wybór dotyczy tam tylko dekoderów?

I czy moduł jest w dzierżawie [za ile?] czy wykupuje się go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w punkcie masz to samo co na stronie internetowej, czyli umowa na 15 miesięcy +3 miesiące gratis, oraz umowa na 29 miesięcy + 6 miesięcy gratis, do tego antena satelitarna za 28 zł i np dekoder hd6000 za 1 zł (50 groszy aktywacja i 50 dekoder) Mówie tu oczywiście o pakiecie familijnym HD bo sam taki brałem.

 

Dodatkowo mam pytanie, przedłużałem umowę na 29 miesięcy z nowym dekoderem hd6000, stary dekoder mi został i chciałbym się dowiedzieć czy długo będzie włączony na tym starym dekoderze pakiet familijny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w punkcie masz to samo co na stronie internetowej, czyli umowa na 15 miesięcy +3 miesiące gratis, oraz umowa na 29 miesięcy + 6 miesięcy gratis, do tego antena satelitarna za 28 zł i np dekoder hd6000 za 1 zł (50 groszy aktywacja i 50 dekoder) Mówie tu oczywiście o pakiecie familijnym HD bo sam taki brałem.

 

Dodatkowo mam pytanie, przedłużałem umowę na 29 miesięcy z nowym dekoderem hd6000, stary dekoder mi został i chciałbym się dowiedzieć czy długo będzie włączony na tym starym dekoderze pakiet familijny ?

Zle to ująłeś. Umowa faktycznie na 15 miesięcy w tym masz trzy miesiące gratis, a za 12 miesięcy płacisz. Razem daje to 15 miesięcy!

 

Ty napisałeś, ze umowa na 15 miesięcy plus do tego 3 miesiące gratis ( tak można to zrozumieć). Tak nie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...