Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy i nie za wiele zdążyłem poczytać na tym Szanownym Forum. Interesuje mnie sprawa wymiany tunera (HD2000) na moduł CAM. 2 grudnia telefonicznie uzgodniłem umowę na pakiet Familijny Max HD (wcześniej miałem Familijny) na 15 miesięcy, a przed świętami zakupiłem telewizor z możliwością użycia modułu CAM. Teraz mam pytanie: czy da się dokonać przedmiotowej wymiany bez ponoszenia kosztów (lub poniesienia jak najmniejszych)? Chodzi mi o utrzymanie pakietu oraz wysokości opłat, mogę ewentualnie przedłużyć umowę (oczywiście 29m nie wchodzi w rachubę). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę /stare/ Premium za 99 zł zawartą w dniu 26.08.2010. na okres 29 m-cy, czyli do dnia 26.01.2013. Jakież było moje zdziwienie kiedy dzisiaj na iCOK zobaczyłem następną płatność po 26.01. w wysokości142,90zł. Zadzwoniłem więc na info. i miła Pani poinformowała mnie, że tak ma być bo będę od tego dnia na umowie na czas nieokreślony.Na nic zdały się moje tłumaczenia, że w części B pkt.7 umowy, jest zapis o automatycznym przedłużeniu umowy na kolejne 12 m-cy, w przypadku gdy żadna ze stron nie wnosi na piśmie o zmianę ich warunków. Po pół godz. zadzwoniłem ponownie i tym razem Pan po wysłuchaniu moich argumentów przyznał mi rację, przepraszając za zaistniała sytuacje. Ufff.... Na party line pracują bardzo, ale to bardzo różni konsultanci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a na Twoim miejscu to zadzwoniłbym do CP i wyjaśniłbym sprawę... Być może pomyłka... ludzka rzecz.

 

A może VODy się zakupywało :?::)

 

a może była cała oferta z Ipla GO i HBO GO za 99zł w promocji i skończyło się.... i teraz jest kwota 140,99

 

TRZEBA ZADZWONIĆ DO CP I SIĘ DOWIEDZIEĆ o co kaman :) a co ja bym zrobił to umowa z CP w rączki i czytamy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam stare Premium (99.90 zł) i w moim PWU pisze, że po okresie 29 miesięcy jak umowa przejdzie na czas nieokreślony opłata miesięczna wynosi 142,90 zł miesięcznie.

Dlatego ja już wypowiedziałam umowę, ponieważ propozycje z DUK były kiepskie. Wypowiedziałam umowę na początku grudnia, umowa kończy mi się 26 marca 2013 r., i DUK nie dzwoni. Jak nie zadzwonią to przeniosę się do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dowiedzieć tak ogólnie jak jest z "używalnością" CP? Mam od niedawna TNK i jestem zadowolony,ale myślę nad Polsatem ze względu na większą liczbę kanałów dla dzieci. Jak na razie widzę same ZA,ale czy są jakieś PRZECIW :) Myślę nad pakietem za 40,albo 50zł.

W przypadku zamówienia przez internet przyjeżdża kurier i przy nim podpisuję umowę,tak? Potrzebne jest zaświadczenie o zarobkach (rachunki za wodę,prąd itp) czy wystarczy sam dowód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dowód wystarczy. Ja przeciwwskazań nie widzę, jeśli chodzi o bajki :)

Podzwoniłem i potrzebny dowód + drugi dokument ze zdjęciem.

Już chciałem dzisiaj kupić,ale 3 najbliższe salony sprzedaży mają remanent :?

Trudno pozostaje poczekać te dwa dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z ICOKA z formularza "kontakt", zobaczymy...

Nikt nie odpisał do dnia dzisiejszego, godziny 20:11 to napisałem raz jeszcze...

PS. Czy na tym forum nie istnieje guziczek "edytuj"? ;) Jakoś nie widzę...

 

Sorry, jest "edytuj", ale tylko w tym poście - w starym już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj pojawił mi się komunikat tego kanału nie ma w twoim abonamencie a jest opłacone. Czytałem i z teg oco wiem trzeba ponowić sygnał więc się zarejestrowałem dziś o 8 rano i do tej pory czekam na maila z weryfikacją I chciałem się zapytać ile czekaliście na tego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się, czy w trakcie trwania umowy CP można zejść pakiet niżej? Po okresie gratisowym mogłem zrezygnować z pakietów dodatkowych zostawiając tylko Familjny HD. Jednak zdecydowałem się telefonicznie na Fam HD + Extra HD. I pisemnie przyszło potwierdzenie. I tak myślę czy mogę zejść niżej na ten Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co pisze, to wynika, że ma opcję elastyczną, więc oznaczałoby to, że może zejść do pakietu Familijnego HD od najbliższego okresu rozliczeniowego (chęć zejścia do niższego pakietu musiałby wyrazić przed początkiem tego okresu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skoro jednak mógł po okresie promocyjnym zejść do samego Familijnego HD, ale zostawił jeszcze dodatkowy Extra HD, to ewidentnie wskazuje to na opcję elastyczną. Ale zgodzę się, że najlepsze rozwiązanie to przeczytanie kawałka umowy w celu powzięcia odpowiedniej wiedzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to była oferta elastyczna. Umowa 29 mies. - 10 mies w obniżonej cenie (37,90 zł) prawie wszystkich pakietów. Na umowie mam oczywiście Familijny HD, a ilość obowiązkowych pakietów dodatkowych: 0.

Jednak przed upływem 10 miesiąca musiałem się telefonicznie zadeklarować, bo inaczej zostawiliby mi te kanały i płaciłbym ponad 80 zł jakoś.

Więc telefonicznie zadeklarowałem Familijny HD + Extra HD. Pocztą przysłali tylko taki list, ze zdaniem że przechodzę na te pakiety.

Także wnioskuję z tego, że śmiało mogę zejść na Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zadzwoń do nich i powiedź im, że z najbliższym okresem rozliczeniowym chcesz przejść na sam Familijny HD. :) W tym przypadku też Ci powinni przysłać potwierdzenie zmian warunków umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...