Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko że mój znajomy miał ten sam problem co ja podszedł do punktu sprzedaży zrobił tam awanturę że nie został poinformowany o zmianie oferty i domagał się jej rozwiązania. Po kilku minutach umowa została rozwiązana.

Jedyne co Ci pozostało to zrobienie awantury w punkcie i rozwiązanie umowy w kilka minut. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland przecież jesteś taki mądry to po co mamy Ci coś wyjaśniać? Umowa niekorzystna, od umowy zawartej w APSie nie możesz odstąpić.Cena jest pewnie razem z Extra HD

Jednak jest bez tego pakietu. Pakiet Extra HD kosztuje dodatkowe 10 zł czyli razem 85,90 zł. mies. doliczając pakiety Familijny HD, Sport HD I HBO HD oraz dodatkowe opłaty za dekoder i telefon które razem wynoszą 6 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że mój znajomy miał ten sam problem co ja podszedł do punktu sprzedaży zrobił tam awanturę że nie został poinformowany o zmianie oferty i domagał się jej rozwiązania. Po kilku minutach umowa została rozwiązana.

Jedyne co Ci pozostało to zrobienie awantury w punkcie i rozwiązanie umowy w kilka minut. :)

Znajomy pewnie zrobił awanturę w momencie kiedy mógł rozwiązać umowę z tego powodu i tyle. Mialeś miesiąc na zrobienie tego i już za późno i nie mów, że nie wiedziałeś, bo przecież go nie było to chyba było oczywiste, że go wycofali. Teraz już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem listopada kończy mi się umowa z CP. Początkowo chciałem przedłużyć umowę z CP, lecz ostatnio postanowiłem tego nie robić. Czy prawdą jest , że trzeba 3 miesiące wcześniej wypowiedzieć umowę bo inaczej się automatycznie przedłuża? Czy jeśli napiszę wypowiedzenie teraz to dajmy na to rozwiążą mi umowę z końcem stycznia, czy tak to nie działa? Proszę o jakieś informacje co mam zrobić by się uwolnić od CP. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcem lutego Ci się rozwiąże umowa jeśli wyślesz teraz, umowa roluje się na 12 miesięcy, jeśli chcesz ją rozwiązać z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia jako, ze umowa została przedłużona zostanie na Ciebie naliczona kara umowna, ale w tym przypadku to bedzie kwestia w maxie 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się

 

Jestem świeżo upieczonym klientem Polsatu Cyfrowego. Zdecydowałem się na opcję FAMILIJNY HD + SPORT i mam kilka pytań.

1. Czy można wyedytować listę kanałów tak aby np. na kanale pierwszym był TVP1, na drugim TVP2 i tak dalej? Chciałbym to jakoś sensownie pogrupować. W instrukcji dekodera niczego takiego nie widzę.

2. Nie wiem dlaczego ale mam odkodowany kanał HBO a w wybranym pakiecie mieć go raczej nie powinienem. To jest jakaś promocja? Czy muszę zlecić dezaktywację tego kanału aby później nie płacić za niego?

3. Umowę mam na 15 miesięcy. Jaki tu jest okres ewentualnego wypowiedzenia? Wystarczy miesiąc przed czy wcześniej? Przeczytałem komentarz powyżej i jestem w szoku - faktycznie należy wysłac pismo rezygnacyjne na 3 m-ce wczesniej a jesli sie tego nie zrobi to z automatu umowa się aneksuje na kolejne 12 m-cy? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Umowę mam na 15 miesięcy. Jaki tu jest okres ewentualnego wypowiedzenia? Wystarczy miesiąc przed czy wcześniej? Przeczytałem komentarz powyżej i jestem w szoku - faktycznie należy wysłac pismo rezygnacyjne na 3 m-ce wczesniej a jesli sie tego nie zrobi to z automatu umowa się aneksuje na kolejne 12 m-cy? :shock:

Brawo, w szoku jest, przed chwilą podpisał papiery (w których jest wszystko opisane) i nie wie co podpisał. Ludzie ogarnijcie się i nie ośmieszajcie chociaż na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Umowę mam na 15 miesięcy. Jaki tu jest okres ewentualnego wypowiedzenia? Wystarczy miesiąc przed czy wcześniej? Przeczytałem komentarz powyżej i jestem w szoku - faktycznie należy wysłac pismo rezygnacyjne na 3 m-ce wczesniej a jesli sie tego nie zrobi to z automatu umowa się aneksuje na kolejne 12 m-cy? :shock:

Przy podpisywaniu umowy można sie zawsze dopytać a jak nie to umowa do ręki i czytamy :read: :>

[...]Chciałbym z takimi ludźmi umowy podpisywać ale na przelewy dużych pieniędzy [...] :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ jak w każdej innej normalnej umowie (np. operatorzy komórkowi) jest miesięczny cykl wypowiedzenia stąd mój szok. Warunki umowy przeczytałem, a o okres wypowiedzenia faktycznie podczas rozmowy telefonicznej nie dopytałem. Od czego jest forum :)

 

Ludzie ogarnijcie się i nie ośmieszajcie chociaż na forum...

Dziękuję za bardzo cenną radę. Już chowam się pod kamień :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku mam podpisaną 36 miesięczną umowę na Mini HD 14,90zł + 5zł dzierżawa dekodera. Chciałem dziś zmienić pakiet na Familijny HD + Sport HD. Zaproponowano mi nową umowę na 29 miesięcy, ale pani z APSu nie mogła / nie chciała zdjąć mi opłaty 5zł za dzierżawę dekodera, twierdząc że to przedłużenie umowy. Czy w CP to normalne? Albo zmieniam pakiet na wyższy na pozostałe 24 miesiące umowy bez podpisywania nowej umowy i wtedy ok, te 5zł może zostać. Ale jak proponują mi nowa umowę na nowe 29 miesięcy, to też mam płacić 5zł za dzierżawę? Przecież to chore jest.. .Czy w CP nie można po prostu zmienić pakietu na wyższy bez podpisywania nowej umowy??? Dodatkowo jak powiedziałem, że w przyszłym roku w styczniu albo lutym chyba zdecyduję się na Multiroom, to pani mi powiedziała, że będę wtedy musiał zmienic znów na wyższy pakiet niż Familijny HD, żeby móc dobrać multiroom... Masakra jakaś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stiffe A tak poza tym to wszystko ok z głową? Nie ma czegoś takiego, reklamacja będzie uwzględniona, ale nie będzie podstaw do rozwiązania umowy w momencie o którym piszesz. Użyj czasami mózgu. Co do Twojego problemu @shalashaska to wygląda to tak. Jeśli podpisujesz lojalkę na tym samym dekoderze to dzierżawa zostanie. Najlepiej zadzwoń na PartyLine, tam więcej jest możliwości i wtedy wymienisz sobie dekoder i weźmiesz bez dzierżawy jeśli będzie. Co do końca Twej wypowiedzi, aby utrzymać pakiet ten sam co masz musi zostać do końca umowy 6 miesięcy, bo byłoby to bez sensu takie rozumowanie. Bo wyobraź sobie sytuację, biorę pakiet za 59.90 i cały czas jak się coś zmienia to zmieniam umowę na tą samą tylko z nowymi promocjami. To mało ekonomiczne dla platformy dlatego są te progi co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przygodę z CP a trwało to około 3 miesięcy.

 

Piszą mi smsa ze zalegam im z płatnościami niby 37,80zł a mój abonament to 64,90zł opłacany z dwu miesięcznym wyprzedzeniem.

Piszą co dwa dni normalnie jakieś nękanie :censored: , tydzień temu dostałem takiego smsa,

[...]Cyfrowy Polsat: Informujemy, iż nie wpłynęła należność za świadczone usługi w kwocie 37,80zł. Prosimy o jej uregulowanie do dnia bla bla bla... [...]

Bez namysłu :censored: opcja połącz i o dziwo komórka CP Partyline szybko reaguje na atak abonenta :lol2:

Powiedziałem [...] wypowiem umowę jak nadal będzie taka sytuacja że opłacam abonament z dwu miesięcznym wyprzedzeniem a dostaje jakieś głupie smsy przez 3miesiące ze zalegam z abonamentem[...]

konsultantka CP [...] Proszę podać nr karty bądź pesel zaraz to sprawdzimy.[...]

moja odp [...] nie mam pieniędzy na koncie żebym tłumaczył błąd cyfrowego polsatu, jak CP chce to może oddzwonić do mnie[...]

konsultantka CP [...] aa to nie ma takiej potrzeby [...] i tym mnie "zagieła" :lol2::lol2:

 

Jednym słowem mają troche [beep] w tym Cyfrowym polsacie że przez 3miesiace miałem takie smsy.

Ale co ważne po moim telefonie brak już tych smsów z zaleganiem za abonament :brawo:

 

CP to trudne stwory do ogarnięcia :roll: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy Twój cyt. myślisz jak" czopek" Po to ma pisać żeby mieć podstawę do dalszej reklamacji,CP ma obowiązek dostarczyć Abonentowi dekoder sprawny i bez wad i to gwarantuje prawo, ten kto go nie przestrzega ponosi konsekwencje.

Pewnie z tego rozpędu nie wiesz komu odpisałeś?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...