Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otóż dziabolek7 się myli bo sagem esi88 do familijnego jest na 24 miesiące w tym 6 gratis, 49 zł aktywacja i 5 zł za dzierżawę sprzętu. wychodzi ci jakieś 33 zł na miesiąc wiec się opłaca. szkoda że na 15 miesięczne nie dają ale widać im się nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesowałby najtańszy pakiet tj. Mini HD ale żeby była możliwość wziąć do niego dekoder z nagrywaniem, ale z tego co się orientuję chyba do najniższego pakietu nie ma takiej możliwości, a może się mylę.

Kończy mi się zaraz umowa w n-ce za 59 zł/mies. ale nie widzę dalej sensu płacić tyle gdyż i tak oglądam tylko polskie kanały typu Polsat, TVN itd...

 

A może jest możliwość wziąć do pakietu Mini HD jakiś dekoder który ma możliwość podpięcia pendrive aby nagrywać? Jeśli tak jaki dekoder poleciacie i co najważniejsze jaka musi być minimalna pamięć podpiętej karty czy pendrive aby nagrywało (wiem że w n-ce w białym dekoderze musiało być to min. 80GB).

 

A może jakiś inny pakiet się znajdzie z takich dekoderem nagrywającym? Mobilna czy na kartę? Podpowiedzcie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dekoder Mini HD 2000/3000 jest dostępny w pakiecie Mini HD na użyczenie na okres umowy a dysk kupuje sobie na własną rękę tak? Bo zastanawiam się czy w naziemnej by mnie taniej nie wyszło nawet jakbym kupił dekoder DVB-T koło 100zł (choć w telewizorze mam wbudowany) by móc do niego podpiąć pendrive to i tak pendrive wyjdzie pewnie z drugą stówkę to nie wiem czy jest sens kombinować czy nie lepiej wziąć właśnie opcji o której piszesz.

 

I jeszcze jedno bo jak wchodzę w formularz na stronie CP z zamówieniem pakietu MiniHD to pojawia się informacja że dekoder umożliwia odbiór tylko w standardowej rozdzielczości a jeśli jestem zainteresowany dekoderem HD to należy się skontaktować z konsultantem o pakiet Mini HD z dekoderem HD na własność. Jaki to byłby wtedy dekoder, w jakiej cenie i czy byłaby możliwość podpiąć pod niego pendrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie patrz na liczbę postów tylko na stopkę... :roll:

a przedłużeniówka to inna bajka, obecnie zdarza się 24 ale bez gratisu całkowitego (tylko dodatkowe pakiety za darmo przez jakiś czas), z całkowitym też tylko 29.

 

@onifer - od wtorku będzie Pakiet Mini HD na 29mies. (obecnie 36) 6 gratis, dekoder Mini HD 2000/HD 3000 za 1zł na własność. Działa tylko z dyskiem o którym pisałem. Całość do kupienia w APSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak chce umowę podpisać z nowym dekoderem to obowiązują go warunki jak dla nowych. Może już nie pisz nic więcej bo nie masz pojęcia. Sagemcom jak najbardziej dostępny w ofercie o której pisałem. Utrzymaniówek na 24 miesiące i 6 gratis też już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w APS-ach wcale nie dają sagema do familijnego dają HD 2000, taka umowa jak ty napisałeś to na pewno mu się opłaca. Po za tym dają taką ofertę jak napisałem na przedłużenie. Jak nie znasz się co dają a co nie to się nie wypowiadaj, do każdego klienta się podchodzi indywidualnie wiec na przedłużenie można dostać to co napisałem bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ty sprzedajesz na forum nieaktualne informacje i wprowadzasz w błąd innych? Hehe, Ty się znasz jak widać. Powiedzieli Ci, że indywidualnie i łykąłeś? Są tzw. poziomy negocjacyjne, nie dla każdego wszystkie dostępne. Mam właśnie przed oczami plik exela pt. "aktualne promocje" więc wiem co mówie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzieli mi tylko mam znajomego w DUK.

 

Oczywiście, że są takie poziomy i to jest poziom 3 - kod promocji XH21 z sagemem , 24 miechy i 6 gratis jest jak najbardziej dostępny dla wszystkich przedłużających umowy.

 

Z reszta nie wierzysz to zadzwoń i zapytaj 222 127 128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onifer - od wtorku będzie Pakiet Mini HD na 29mies. (obecnie 36) 6 gratis, dekoder Mini HD 2000/HD 3000 za 1zł na własność. Działa tylko z dyskiem o którym pisałem. Całość do kupienia w APSach.

 

warunkiem tej promocji jest kupno przy podpisaniu umowy dysku do dekodera, czy jest możliwość wzięcia samego dekodera na własność a dysk dokupić w późniejszym terminie?

 

Jakie są z grubsza różnice między HD2000 a 3000 tzn może który jest mniej awaryjny który lepiej brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK się uruchamia po wypowiedzeniu umowy, ja mówię o standardowej przedłużeniówce, w której taka oferta była ale już nie ma. Ale po co ty mieszasz jemu w głowie przedłużeniami i w dodatku ofertami z DUKu! Jak chce Sagemcoma to musi podpisać nową umowę na warunkach które napisałem, inne opcji nie ma. Nie rozumiesz tego?

Co z tego że ma stary dekoder od CP, na nim może podpisać umowę, przedłużeniową, ale też nie ofertę DUKu. Nowego dekodera nie dostanie. Zupełnie mylisz pojęcia i wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie.

 

@onifer - dysk możesz dokupić później, dekodery to w zasadzie to samo, HD3000 miały problem z kanałami HD ale na nowym sofcie już jest ok.

TAK - w przypadku awarii wymiana na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie wiem co i gdzie wybrać- kończy mi się umowa w N-ce. Zależy mi na jak najmniejszej ilości kanałów a przez to cenie ale z dekoderem z nagrywaniem i tak mam trzy opcje:

 

1. CP Mini HD 15 zł umowa na 29 mies. z 6 mies gratis- dekoder na własność HD2000/3000+ konieczność dokupienia dysku 320GB- w cenie 250 zł (ale czytałem że jednak są dość awaryjne). wychodzi cały okres umowy + dysk 595 zł

 

czy

 

2. Cyfra+ pakiet Start 19 zł/mies. +5 lub 10 zł na użyczenie dekodera z nagrywaniem czyli odpowiednio 24 lub 29 zł/mies. umowa 12 miesiecy (3 mies. gratis) lub 18 mies. (6 mies. gratis) tu chyba decydowałbym się na PACE HD ale też podobno muli-wychodzi 348 zł w przypadku dłuższej umowy lub 261 zł. Lub z mniejszym dyskiem odpowiednio dłuższa umowa 288 zł krótsza 216 zł

 

czy

 

3. telewizja naziemna dekoder ok.100 zł + ok. 80 zł pendrive do nagrywania+ antena ok. 50 zł czyli w sumie ok. 230 zł jednorazowo

 

a może jednak pozostać w N-ce i poczekać na rozwój wydarzeń. Umowę mam jeszcze dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...