Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym, że umowa przeszła na czas nieokreślony w lipcu 2011r. Trochę wówczas zaspałem, bo miałem trochę roboty z innymi rzeczami, a umowa została automatycznie przedłużona. Pytam, bo wydzwaniają i głoszą nowinę, że należy przejść już na nowe abonamenty, bo coś tam, coś tam (tak to jest jak się słyszy z "kolejnej" ręki :? )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LewyZąb czyli wnioskuje, że jeśli mi jest dobrze w tej chwili tak jak jest to mam prawo opłacać abonament na takiej stawce jak do tej pory trzymając się starych zasad, a gdy zechcę przejść na HD wówczas rozmawiać o nowej umowie etc. :]

Stąd to zapytanie, ponieważ sam już zgłupiałem (nic nie słyszałem nigdzie, ani nie dostałem jakiegoś info z gazetką CP o promocjach czy coś) czy istnieje coś takiego w chwili obecnej, że MUSZĘ przejść na te "nowości"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że umowa przeszła na czas nieokreślony w lipcu 2011r. Trochę wówczas zaspałem, bo miałem trochę roboty z innymi rzeczami, a umowa została automatycznie przedłużona. Pytam, bo wydzwaniają i głoszą nowinę, że należy przejść już na nowe abonamenty, bo coś tam, coś tam (tak to jest jak się słyszy z "kolejnej" ręki :? )...

 

 

Nie rozumię - skoro masz na czas nieokreślony od lipca 2011r. to w dowolnym czasie wypowiadasz,za 3 m.okresem.Nie mogła się automatycznie przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zatelefonowała do mnie Pani z Cyfrowego Polsatu z propozycją przedłużenia umowy i zmiany dekodera. Zaproponowała mi po negocjacjach ze mną ostatecznie umowę na 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD z możliwością zmiany na Familijny HD. Przez 9 miesięcy miałbym pakiet Familijny HD za 19,90 zł a później mogę wrócić do Rodzinnego HD za 19,90 zł (nie za 24,90 zł).

Dekoder HD 3000 za 1 zł na udostępnienie i w tym sęk, obawiam się tego dekodera. Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zatelefonowała do mnie Pani z Cyfrowego Polsatu z propozycją przedłużenia umowy i zmiany dekodera. Zaproponowała mi po negocjacjach ze mną ostatecznie umowę na 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD z możliwością zmiany na Familijny HD. Przez 9 miesięcy miałbym pakiet Familijny HD za 19,90 zł a później mogę wrócić do Rodzinnego HD za 19,90 zł (nie za 24,90 zł).

Dekoder HD 3000 za 1 zł na udostępnienie

 

Ta oferta jest dostępna w APS?

Mam pakiet Familijny, umowę sprzed 3,5 roku i tandetny dekoder SD.

 

PS

A i witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, otóż moja znajoma miała umowe z polsatem cyfrowym na kwote ok 39 zł, okazało się że w zeszłym mies skończyła się jej umowa o czym nie wiedziała, nie pamiętała, i z automatu przedłuzyli jej na kolejne 3 lata na kwote 79zl, można to jakos odkręcic? ja mam cyfre i nie znam sie wogóle na polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin83 to po co głupoty opowiadasz? Ja wiem o co chodzi, ale zanim napiszesz to poczytaj umowę tej znajomej, nie trzeba się znać wystarczy posiadać umiejętność czytania ze zrozumieniem.

 

Umowa podpisana na 36 mies. prawdopodobnie przedłużenie, w okresie promocyjnym płaciła 39,90 za pakiet o wartości 79,90, przed końcem okresu promocyjnego należało zrezygnować z dwóch pakietów aby zostało 39,90, nie zrezygnowała to naliczyli normalna opłatę, trzeba zapłacić za ten miesiąc zadzwonic na PartyLine albo wybrać się do APSu i zrezygnować z tych pakietów, a nie chodzić po świecie jak dziecko we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedż,

chodzi o osobe starsza wiec nie każdy ma czas na wszystko, ok czyli mozna obnizyć abonament, a jak wyglada sprawa końca umowy, tzn po okresie 36 mies staje sie ona na czas nieokreslony i można ją zerwać i skorzystać z jakiejs promocji czy jest wazna na kolejne 36 meisiecy, z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzi o na kolejne 12 miesięcy na starych warunkach o ile nie złożysz na piśmie oświadczenia o woli przekształcenia umowy w umowę na czas nieokreślony ( wyższa cena abonamentu ) lub nie złożysz rezygnacji. Mniej więcej na 4 msce przed końcem umowy możesz już się dowiedzieć o ofertę na przedłużenie umowy i wtedy mając czas na decyzję przedłużyć lub rozwiązać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.07 zakończyła się moja umowa z CP na skutek wejścia w życie wypowiedzenia związanego z zaprzestaniem nadawania PS futbol. Do dnia dzisiejszego kanały słonecznej platformy świecą.... Do kiedy zobowiązany jestem dostarczyć dekoder do siedziby CP - rozumiem że w ciągu 30 dni... To oznacza, ze w ciągu 30 dni dekoder musi do CP dotrzeć, czy też mogę wysłać 25.08.2012 (30 dni od rozwiązania umowy) i wszystko będzie ok a CP nie będzie nosił sobie roszczeń wobec mojej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...