Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze że ta opcja w CP czyli dekoder+dysk to wersja jednostrumieniowa, czyli możesz nagrywać tylko jak nie oglądasz lub to co oglądasz. Jeżeli chodzi o tunery NTC, to jak chcesz nagrywać i korzystać z live pause, to tylko dysk zewnętrzny, pendrive nie zdaje egzaminu na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to lipa zupełna, nie móc nagrywać co innego niż się ogląda.

 

W takim razie CP odpada zupełnie, poczekam na rozwój wydarzeń związanych z fuzją a może w Cyfrze będą jakieś promocje przed świętami. Jak nie to najwyżej przejdę na naziemną, może kupię jakiego Fergusona by odbierać FTA polskie i do tego właśnie coś do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, od 5 lat posiadam CP z pakietem familijnym. Po okresie 2 lat czyli trzy lata temu skonczyla mi sie umowa, nadal korzystam z ich uslug ale z umowa na czas nieokreslony. Chcialem sie dowiedziec co moge od nich dostac jesli podpisze umowe na czas okreslony, patrzylem w iCOK oferta na 29 miesiecy w tym 6 miesiecy gratis i obowiazek pozniejszy posiadac pakiet familijny + 1 pakiet dodatkowy, jednak nie jest ona raczej zbyt ciekawa. Czytalem ze jesli wysle sie wypowiedzenie to wtedy "nagle zaczynaja dbac o klienta" to prawda? Jesli tak to co moge sprobowac "dostac" od nich. Interesowalby mnie Multiroom z pakietem familijnym abym sie zmiescil w 50zl za miesiac z jak najkrotsza umowa. Jak myslicie o co moge sie starac? Z gory bardzo dziekuje. // Jesli pomylilem dzialy to przepraszam i prosilbym o przerzucenie do odpowiedniego jesli mozna. Pozdrawiam // Poprawione ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taką sytuację.

Rodzice kupili CP już kilka lat temu.

Niedawno wygasła umowa i jej nie przedłużyli, więc obowiązuje dalej i chyba jest nieco drożej - ale to teraz nie istotne.

Chciałem zapytać jak w takiej sytuacji wygląda wypowiedzenie umowy bo nie ma już w CP tego co mnie interesowało czyli LM czy LE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Walczę właśnie z dezinfolinią i DUK. Umowa aktywna od około 4 lat. Mam stary dekoder SD. Chciałem wymienić na HD i przedłużyć umowę. Ponieważ wybrałem konkretny model dekodera ESI88 CP proponuje tylko i wyłącznie umowę na 24 lub 29 m-cy i dodatkowo 5zł czynszu za dekoder niezależenie do pakietu + 49zł aktywacja.

 

Czy ktoś z Was przedłużał ostatnio umowę i brał ESI-88 i też miał taki beton po drugiej stronie?

 

Pozostałe warunki by mi pasowały tzn. elastyczna umowa:

- minimum Familijny HD za 39,90zł,

- maksymalnie Ekstra HD + Sport HD za 59,90zł,

- 6 m-cy Ekstra HD i Sport HD za 39,90zł i bez opłaty 5zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam umowe z CP na 29-miesiecy pakiet Familijny (Sagem ESI88). Kończy mi się obecnie okres umowy i zastanawiam się czy przedłużyć. Co będzie lepsze : skontaktować się z CP i zaproponować jakieś swoje warunki nowej umowy czy rozwiązać starą umowę i podpisać nową z 6-miesięczynym bezpłatnym okresem. Jaką maksymalnie promocję (zniżkę) udało Wam się wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moi rodzice mają umowę z CP na pakiet familijny umowa do 3 lutego 2013 okres wypowiedzenia polsat musialby dostac do 3 listopada tego roku i mamy ich z głowy. Sprawdzałem dokumenty posiadamy cos takiego jak protokol odbioru sprzetu udostepnionego gdzie jest opisany model tunera i numer karty dekodujacej dzwoniac na infolinie powiedzieli mi ze musze zwrocic dekoder do 30 dni po 3 lutego ale tez nie pamietamy czy byl on kupowany czy tez nie za jakas tam symboliczna zlotowke . W regulaminie jaki otrzymalismy na dzien zawarcia umowy jest opisane ze niby jest nasza wlasnoscia . Orientuje sie ktos co jest na rzeczy a i czy oplate aktywacyjna da sie odzyskac po zakonczeniu z nimi wspolpracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...