Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka drobnych pytań, za odpowiedzi z góry dzięki.

-czy można podpisać umowę na familijny HD+ opcję Ekstra HD? Bo widzę w ulotkach i w internecie jest pokazany pakiet albo Familijny(goły), albo Familijny+Ekstra HD+Sport HD

sport mnie nie interesuję więc sam pakiet Ekstra HD bym chętnie przyjął. Jeśli tak to cena mam rozumieć 49.90?

- czy płaci się za dzierżawę comiesięczną dekodera?

- czy promocja 6 miesięcy bez opłat jest liczona od dnia podpisania umowy czy od 1-go dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po podpisaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie, mianowicie przegapiłem okres zakończenia umowy (upłynął 3.07.2012) i 27.07.2012 wysłałem 3-miesięczne wypowiedzenie opłacając abonament przez te 3 m-ce. Przez ten czas dostawałem telefony odnośnie przedłużenia umowy ale w żadnym z nich nie powiedziano mi, że umowa została automatycznie przedłużona o 12 m-cy do 3.07.2013. Dopiero w liście z pogróżkami że jeśli wypowiem umowę to zapłacę karę... Może i jest taki zapis w umowie i to pewnie mój błąd że nie dopilnowałem terminu wypowiedzenia ale czy w tej sytuacji (mam już nową umowę podpisaną i ta stara nie jest już potrzebna) jest sens płacić przez pozostałe 9 m-cy abonament (37,90) czy zapłacić karę? Ile ona może wynosić, miał ktoś podobną sytuację? Proszę o życzliwą odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, mianowicie przegapiłem okres zakończenia umowy (upłynął 3.07.2012) i 27.07.2012 wysłałem 3-miesięczne wypowiedzenie opłacając abonament przez te 3 m-ce. Przez ten czas dostawałem telefony odnośnie przedłużenia umowy ale w żadnym z nich nie powiedziano mi, że umowa została automatycznie przedłużona o 12 m-cy do 3.07.2013. Dopiero w liście z pogróżkami że jeśli wypowiem umowę to zapłacę karę... Może i jest taki zapis w umowie i to pewnie mój błąd że nie dopilnowałem terminu wypowiedzenia ale czy w tej sytuacji (mam już nową umowę podpisaną i ta stara nie jest już potrzebna) jest sens płacić przez pozostałe 9 m-cy abonament (37,90) czy zapłacić karę? Ile ona może wynosić, miał ktoś podobną sytuację? Proszę o życzliwą odpowiedź...

 

Starą umowę trzeba zakończyć,wg Twojego wpisu 3 listopada powinna wygasnąć i do tej daty trzeba było opłacić abo.Kara to - 9mies.x 2 zł.A tak naprawdę to tych kar nie zciągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...