Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultant powinien zapytać abonenta o zgodę włączenia natychmiastowego usługi i poinformować czym to skutkuje (brak możliwości wycofania się z umowy w ciągu 10-ciu dni). Powinien podać nr zarejestrowanej rozmowy,jeśli tego nie zrobił i takiego zapytania nie było to śmiało wysyłać oświadczenie o rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- witam, kończę po kilku latach przygodę z CP. Dekodery, które posiadam muszę zwrócić. Czy mogę to zrobić w najbliższym APS-ie, w którym je odbierałem, czy też muszę wysłać do centrali kurierem lub pocztą? W umowie nie znalazłem zrozumiałej odpowiedzi, a i tu po przewertowaniu kilkudziesięciu stron nie natrafiłem na ten problem. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakby to najlepiej ująć moi rodzice jakiś czas temu podpisali umowę z CP na 28 miesięcy z tego co wiem na pewno nie chcieli na tak długo podpisywać umowy ale pewnie miła pani na infolinii ich na 100% zamotała i w końcu się zgodzili, niedługo planowane są jakieś wyłączenia kanałów w związku z łączeniem się n i cyfry + czy jest jakaś nikła szansa na rozwiązanie umowy z CP szczególnie myślę tutaj o programie religia tv lub jakiś inny za wszelkie info z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Religia TV nie był kanałem gwarantowanym więc nawet jak kiedyś zniknie to nie będzie to powodem do zerwania umowy. Podobno ma zniknąć kanał Zone Romantica, ale skoro umowa była niedawno przedłużana to pewnie nie mają tego kanału gwarantowanego w PWU (Promocyjne Warunki Umowy) więc też nie da się wypowiedzieć umowy. Zone Romantica zniknął z wykazu gwarantowanych kanałów 23 listopada 2012 roku. Na dzień dzisiejszy jednak nie ma podstaw do zerwania umowy, a czy coś zniknie? Może tak, może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem umowę okazało się że rodzice mają pakiet Familijny HD + HBO Cinemax, macie rację religia tv w ogóle nie jest wymieniona w umowie Zone Romantica nie wchodzi w skład ich pakietu więc tu raczej nic nie zdziałam podobnie jak ESPN Classic ale ciekawe czy jakby teraz poszerzyli swój pakiet np. o Sport HD lub Extra HD w których występuje ESPN Classic i Zone Romantica czy po wyłączeniu któregoś z kanałów mogli by zrezygnować ?

 

Nazwa promocji : Nowy Cyfrowy Polsat - Zima 2011

Pakiet podstawowy : Familijny HD

Pakiety dodatkowe : Extra HD i Sport HD

Usługi dodatkowe : HBO Cinemax HD na 29 miesięcy

Umowa podpisana 2011.12.28 na okres 29 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem umowę okazało się że rodzice mają pakiet Familijny HD + HBO Cinemax, macie rację religia tv w ogóle nie jest wymieniona w umowie Zone Romantica nie wchodzi w skład ich pakietu więc tu raczej nic nie zdziałam podobnie jak ESPN Classic ale ciekawe czy jakby teraz poszerzyli swój pakiet np. o Sport HD lub Extra HD w których występuje ESPN Classic i Zone Romantica czy po wyłączeniu któregoś z kanałów mogli by zrezygnować ?

 

Nazwa promocji : Nowy Cyfrowy Polsat - Zima 2011

Pakiet podstawowy : Familijny HD

Pakiety dodatkowe : Extra HD i Sport HD

Usługi dodatkowe : HBO Cinemax HD na 29 miesięcy

Umowa podpisana 2011.12.28 na okres 29 miesięcy

 

zdziałasz:D - zadzwoń na infolinię i poproś o włączenie pakietu extra hd (bo taki masz kaprys na święta) operator włączy go wraz z nowym okresem rozliczeniowy, a ty będziesz miał możliwość wypowiedzenia umowy, gdyż CP nie będzie wywiązywał się z paktu podpisanego z tobą 28.11.2011, gdyż wówczas w pakiecie extra hd gwarantował Ci Zone Romantica :)

 

Trzeba mieć jednak na uwadze że:

 

1. Twój abonament za następny okres rozliczeniowy wzrośnie (prawdopodobnie o ok. 15pln)

2. Nie ma oficjalnego komunikatu CP, który potwierdzałby zniknięcie Zone Romantica z ramówki CP z dniem 1.04.2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obserwuję forum od dłuższego czasu. Zastanawiam się nad pewną rzeczą, czy będzie możliwość zerwania umowy z CP z dniem 1 kwietnia tego roku? Podobno ma zniknąć jeden z programów, bodajże "Zone Romantica" czy jakoś tak, czy po zniknięciu tego programu można rozwiązać umowę z tegoż powodu? Chodzi o to że chciałbym się przenieść na NC+ stąd to pytanie.

 

Dodam że posiadam pakiem Familijny HD z Sport HD i Extra HD, umowa na 15 miesięcy podpisywana była mniej więcej w październiku-listopadzie tamtego roku.

 

Z poważaniem

Cyfrowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem umowę okazało się że rodzice mają pakiet Familijny HD + HBO Cinemax, macie rację religia tv w ogóle nie jest wymieniona w umowie Zone Romantica nie wchodzi w skład ich pakietu więc tu raczej nic nie zdziałam podobnie jak ESPN Classic ale ciekawe czy jakby teraz poszerzyli swój pakiet np. o Sport HD lub Extra HD w których występuje ESPN Classic i Zone Romantica czy po wyłączeniu któregoś z kanałów mogli by zrezygnować ?

 

Nazwa promocji : Nowy Cyfrowy Polsat - Zima 2011

Pakiet podstawowy : Familijny HD

Pakiety dodatkowe : Extra HD i Sport HD

Usługi dodatkowe : HBO Cinemax HD na 29 miesięcy

Umowa podpisana 2011.12.28 na okres 29 miesięcy

 

zdziałasz:D - zadzwoń na infolinię i poproś o włączenie pakietu extra hd (bo taki masz kaprys na święta) operator włączy go wraz z nowym okresem rozliczeniowy, a ty będziesz miał możliwość wypowiedzenia umowy, gdyż CP nie będzie wywiązywał się z paktu podpisanego z tobą 28.11.2011, gdyż wówczas w pakiecie extra hd gwarantował Ci Zone Romantica :)

 

Trzeba mieć jednak na uwadze że:

 

1. Twój abonament za następny okres rozliczeniowy wzrośnie (prawdopodobnie o ok. 15pln)

2. Nie ma oficjalnego komunikatu CP, który potwierdzałby zniknięcie Zone Romantica z ramówki CP z dniem 1.04.2013r.

 

 

 

Gwarancji nie ma że kanał zniknie ale kto nie ryzykuje ten nie żyje więc tak zrobię powiem rodzicom żeby włączyli na razie Mini HD i poczekam co się będzie działo okres rozliczeniowy mają zawsze 23 dnia miesiąca więc zdążą im go włączyć przed wyłączeniem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nawet jak okres rozliczeniowy masz na 28każdego miesiąca i poinformujesz operatora że chcesz włączyć pakiet extra hd 26.04.2013 to 28.04. powstaje podstawa prawna do wypowiedzenia i 29 można CP wysyłać laurkę pożegnalną (bo taka opcja istnieje od 1.04 - do 30.04.2014r. - jeśli faktycznie wyłączą w prima aprilis :) ) Oczywiście dotyczy to klientów posiadających kanał w PWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga jeśli tak jest jak piszesz to co w przypadku osób posiadających ofertę elastyczną na Fam HD +1w podstawie z aktywnym pakietem extra hd na dzień 1.04.2013.... - stanowisko CP będzie mówić że nie przysługuje takiemu klientowi możliwość wypowiedzenia bo celowo wybrał sobie pakiet extra hd zamiast sport hd (?) - ta interpretacja mało logiczna się wydaje a ponoć podstawą do tworzenia prawa jest logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...