Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli druga przedstawiona przez ciebie opcja by zadziałała to skład MUX4 wyglądałby pewnie tak: 

1. Polsat 

2. Super Polsat 

3. TV4

4. TV6

5. Nowa TV

6. Wydarzenia 24

7. Eska TV

8. Polo TV

9. Fokus TV

Dodatkowo na MUX2 na cztery sloty trzy szłyby do TVN (zmieściłyby się tam kanały takie jak TTV, Metro i na przykład coś informacyjnego) a jeden do Pulsu który to miałby miejsce na rodzielenie Pulsu Kids od Pulsu 2. Wówczas byłoby 5 wolnych miejsc na MUX1 i dwa na MUX8. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dekoder do tego muxa używam okazyjnie. Głównie na wyjeździe lub na działce. To wraca jak bumerang istotny problem z uprawnieniami.  Po kilku tygodniowym odłączeniu sprzętu , trzeba na nowo reaktywować uprawnienia. Jest to bardzo upierdliwe a wręcz sprowadzone do granic absurdu zadanie.

Na stronie ICOK nadal nie możliwa jest reaktywacja uprawnień dla dekoderów naziemnych. Procedury są tylko dla ...dekoderów telewizji satelitarnej. 

 Po zleceniu reaktywacji po numerze karty i potwierdzeniu   w dekoderze nie dzieje się nic. Można czekać do śmierci na uprawnienia :D

I znowu pozostaje super BOK .

Po przejściu procedur ...informują że trzeba na reaktywację czekać nawet do 3 godzin. Ale zazwyczaj trwa to ok. 10 minut.  W teorii. W praktyce czekałem cierpliwie 4 godziny na uprawnienia  ... i nadal była ciemność. Za legalną usługę za którą płaci się abonament.

Drugi telefon do BOKu...duża awantura. Przełączyli  od razu na dział techniczny i ręcznie wznowili uprawnienia. Można ?

Ten dekoder w założeniu służy do oglądania sportu . Ale żeby ten sport zobaczyć to trzeba się naprawdę wysilić. Ta usługa jest jedną wielką karykaturą i nawet się nie stara aby cokolwiek tu naprawić.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie to też wkurza. Myślę że dalsze utrzymywanie MUX IV przez spółkę-słup Polsatu oznaczać będzie nic innego jak zabawę przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Dobrze że KRRiT przejrzało na oczy uznając że pozostałości po „TV Mobilnej" należy wyrzucić do kosza. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Polsat ma jeszcze decyzję rezerwacyjną na MUX4 w posiadaniu to pewnie tak ale to tylko do końca tego roku. Moim zdaniem stracą ten MUX i na te częstotliwości KRRiTV i UKE przeniosą zawartość MUX8. Na MUX5 przyjdzie kolej by ogłosić konkurs po światowej konferencji w Dubaju. Wtedy będzie decyzja co dalej z tym MUX-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej będzie jak UKE będzie chciało pozostawić MUX4 przy Polsacie i bawić się na przykład w konsultacje lub potwierdzenie od ręki bo to już będzie skandal. Osobiście napisałem skargę w tej sprawie więc mam nadzieje że zadziała. 

Utrzymywanie MUX4 przy życiu w obecnej formie to nic innego jak bawienie się UKE w kompetencje należące do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. 

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo dość dużo skarg wpłynęło do UKE i KRRiTV na MUX4. Jak by tak było ok i UKE nie miało nic do zarzucenia Polsatowi to by już dawno klepnęło przedłużenie decyzji rezerwacyjnej na kolejne 10 lat. Coś mi się wydaje że Polsat już stracił ten MUX4 i dostali dlatego na otarcie łez miejsce w MUX1 dla swojego kanału Wydarzenia24 HD. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś konkrety czy tylko podobno ? Ogarnij się, Polsat Box ma klientów i gdyby tak było to na pewno ci klienci dostali by już dawno informacje o zakończeniu świadczeniu usług. To nie jest piaskownica dla gimbazy 😉

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, support458 napisał(a):

klienci dostali by już dawno informacje o zakończeniu świadczeniu usług. To nie jest piaskownica dla gimbazy 😉

Kiedy NTC, w tym MUX4, przechodziło na DVB-T2 abonenci dostawali jakieś informacje? Jak o to wtedy dopytałem to dostałem propozycję przejścia na IPTV albo sat i pakiet S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G2000 napisał(a):

Kiedy NTC, w tym MUX4, przechodziło na DVB-T2 abonenci dostawali jakieś informacje? Jak o to wtedy dopytałem to dostałem propozycję przejścia na IPTV albo sat i pakiet S.

Dostawali. Ojciec dostał list z informacją o zmianach i propozycją przejścia na odbiór sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło udostępnić ofertę z modułem CI+ nawet taką samą jaka jest w tv-sat i sporo osób by skorzystało. Praktycznie każdy telewizor ma kieszeń na moduł CI+ to wymyślili że będą każdego uszczęśliwiać dodatkowym i nikomu nie potrzebnym tunerem DVB-T2. Wygląda na to że tam są ludzie nie mający pojęcia o marketingu oraz jak wyjść z odpowiednią ofertą do klienta. Teraz to im pozostało proponować ludziom iptv gdzie nie każdy ma odpowiednie łącze internetowe albo montować antenę satelitarną aby mieć dostęp do ich oferty - absurd.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule z linku jest coś takiego " Czy Info-TV-FM złożyła w ostatnim czasie wniosek o zmianę oferty programowej w multipleksie? Na jakie stacje? - Nie komentujemy - odpowiada Tomaszewski" . Zmiana oferty programowej?  Poza usunięciem Wydarzeń24 , które są w MUX4 " testowo", usunięcie choćby jednego kanału dawałoby możliwość  rozwiązania  umowy  :)

 

Edytowane przez tv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...