Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam u mnie problemy z tym odbiornikiem ponownie się pojawiają , chyba muszę po raz kolejny go wymienić . Mianowicie przez HDMI obraz jest wyświetlany tylko w roz. 576i , jak przestawię w ustawieniach na 720p to na ułamek sekundy pojawia się obraz w tej rozdzielczości i wraca do niższej.

I tak po zapamiętaniu i uruchomieniu od nowa pokazuje się w ustawieniach 576p i tak wyświetla.

Jest na to rada ? Czy tylko wymiana ? Ktoś się z tym spotkał ? bo ja już drugi raz.

Down sory. zapomniałem dodać że wszystkie takie banalne sprawy jak kabel , TV zostały sprawdzone , wszystkie przyczyny które są poza odbiornikiem zostały wykluczone, firmware uaktualnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w HD2000 nie można wyszukać, lub dodać pojedynczego kanału, zapisują się wszystkie kanały z danego transpondera. Żeby je później usunąć z listy, jest tylko jeden sposób - przywrócenie ustawień fabrycznych.

Znasz taki dekoder który wyszukuje tylko jeden kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takie dekodery, które wyszukują tylko jeden kanał. W takich dekoderach wyszukuje się np jeden kanał po tzw pidach i podaje się częstotliwość i jaką ma transponder polaryzację. Niektóre dekodery są na tyle rozbudowane że tak się da.

Niestety takich dekoderów nie ma w żadnych Polskich platformach cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro polskie platformy nie chcą inwestować w sprzęt który potrafi wyszukać pojedyncze kanały, to chociaż niech dadzą możliwość kasowania dodanych przez nas, niechcianych kanałów, które znajdowały się na tym samym transponderze, co kanał nas interesujący. Właściwie to nie wiem jak jest w innym oferowanym sprzęcie, ale w Mini HD 2000 tego zrobić nie można, więc powstaje bałagan na liście. Miałem dość prosty dekoder SD Echostar DSB 717 i tam kasować dodane kanały można było bez problemu. A HD 2000 po tym względem, to no coż, krok w tył. A może CP zależy na tym, abyśmy oglądali tylko to co oni nam zaproponują i stąd te utrudnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, jak u Was z EPG? Mnie szczerze mówiąc powoli szlag trafia. O ile rano program nie wyświetlany jest przy paru pozycjach, tak im bliżej wieczora EPG zaczyna zanikać masowo! :shock: Po restarcie dekodera z wyjęciem wtyczki z kontaktu EPG działa około dnia i historia zatacza koło. Wszelkie przywracania ustawień nic nie dają.. Jak to u Was wygląda :?: Nie irytuje Was to? Gdzie to można zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, mam problem z podłączeniem „przedłużacza podczerwieni”. Gniazdo na dekoderze jest na wtyk 3.5mm a ja kupiłem „przedłużacz” który ma wtyk 2,5 mm.

Jak to można połączyć?

 

Kupiłem przejściówkę i po podłączeniu wszystkiego "przedłużacz" nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Od paru dni mam problem z tym dekoderem. Mianowicie nie mam EPG. Czasem się wczytają pod wieczór pojedyncze pozycje, ale jak rano włączam TV to nie ma ani jednego programu dla żadnego kanału. Próbowałem przywracania ustawień fabrycznych, wczytało EPG, ale gdy te wczytane pozycje już minęły, to następnych już nie wczytało. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina obecnej wersji oprogramowania. Naprawili jako tako restarty urządzenia, a schrzanili doszczędnie EPG.. Jedynym sposobem aby problem zlikwidować jest wydanie następnej wersji oprogramowania (aktualizacja), któej prawie na 100% od Cyfrowego Polsatu nie dostaniemy.

Wniosek jest taki, że zostajemy bez EPG. Tak właśnie wygląda telewizja cyfrowa według CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...