Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Witam

 

Czy mając pakiet Rodzinny (z możliwością migracji do Familijnego) - będąc w 5 pierwszych darmowych miesiącach (kiedy włączony Familijny), ma się dostęp do TV Republiki ?

Tylko dla nowych klientów od pakietu Familijnego HD jest TV Republika przez pierwsze 6 miesięcy umowy gratis. Innymi słowy w tym czasie jest włączony pakiet Familijny Max HD, z którego należy zrezygnować po 6 miesiącach albo też opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona www jest wiążącą ofertą - bo na jej postawie Klient zawiera umowę telefoniczną - to są PODSTAWY.

 

A poza tym, co ma końcówka linka (czyli jakiś tam dopisek) do sedna sprawy - mam obecnie włączony pakiet Familijny HD, i nie odbieram kanału TV Republika, mimo że jest wymieniony na oficjalnej stronie Usługodawcy.

Zresztą gdzie jest napisane, kto jest nowym a kto starym klientem :?: Ja się uważam za nowego klienta, bo podpisałem nową umowę na kolejne 15 miesięcy.

 

Dlatego szukam chętnych do pozwu zbiorowego przeciwko tym słonecznym cwaniaczkom ...

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podsumowaniu zamówienia jest wyraźny komunikat:

 

Wszystkie warunki współpracy określają Umowa, Regulaminy świadczenia usług, Regulaminy promocji i Cenniki dostępne w punktach sprzedaży oraz na www.cyfrowypolsat.pl.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Centrum Obsługi Klienta

 

I już ten dopisek zgodnie z prawem wyłącza Twoje roszczenie.

 

Skoro chciałeś zobaczyć kanały jakie będziesz oglądał w wybranej ofercie należało wybrać pakiet Rodzinny HD i wtedy wyświetli Ci się zestaw kanałów dostępnych w tym pakiecie plus kanały w prezencie z pakiety Familijnego HD. W każdym pakiecie przyciskiem "pokaż kanały w prezencie" możesz sobie je "wyostrzyć" jeśli ramka z plusem wokół loga kanału jest mało czytelna.

 

Pomijam kwestię, że oferta na stronie www jest skierowana dla osób zawierających nową umowę. Dla obecnych abonentów oferty są dostępne przez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona www jest wiążącą ofertą - bo na jej postawie Klient zawiera umowę telefoniczną - to są PODSTAWY.

 

A poza tym, co ma końcówka linka (czyli jakiś tam dopisek) do sedna sprawy - mam obecnie włączony pakiet Familijny HD, i nie odbieram kanału TV Republika, mimo że jest wymieniony na oficjalnej stronie Usługodawcy.

Zresztą gdzie jest napisane, kto jest nowym a kto starym klientem :?: Ja się uważam za nowego klienta, bo podpisałem nową umowę na kolejne 15 miesięcy.

 

Dlatego szukam chętnych do pozwu zbiorowego przeciwko tym słonecznym cwaniaczkom ...

:D:D:D

 

Ty nie rozumiesz oferty - pakiet Familijnego HD nie jest twoim pakietem minimalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam Pakiet Rodzinny HD. Umowa do połowy maja 2015. Wypowiedzenie wysłane. I teraz. Zaglądam na stronę CP i widzę, że teraz w pakiecie Rodzinnym HD kanały, które mnie interesują: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i - chyba - Polsat Sport News nie są gwarantowane! Przejrzałem papiery. W obecnej umowie te kanały mam gwarantowane. Teraz, według strony CP, są w promocji co oznacza, że w każdej chwili mogą zniknąć. Są gwarantowane dopiero od pakietu Familijny Max HD. Bardzo drogi w porównaniu z tym, który teraz mam. O co chodzi? Gdzieś czytałem, że od maja mają one zniknąć w wersji SD? Ale czy rzeczywiście gwarantowane będą dopiero od pakietu Familijny Max HD? Podobnie jest z History HD. No to przecież wtedy Pakiet Rodzinny HD nie ma sensu istnienia!!! Bo nic tam nie będzie. O co chodzi w tym wszystkim?

Przecież takie zmiany to strzał w stopę CP!!! Nie wierzę, że chcą stracić tylu klientów?!

No i jeszcze jedno. Czemu pozmieniano przy opisie kanałów tak wiele z zielonych na żółte? Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...