Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nieno wydaje sie ze będą na kanałach od rodzinnego wzwyz. Trzeba sobie zobaczyć na ich stronkę i tam jak byk jest, że eliminacje Euro we wszystkich pakietach... nie wierze w te złowrogie plotki o wylączeniu kanałów sportowych. W mojej ocenie nastąpi podmianka na kanaly w HD (ew moze się to wiązac z jakąs podwyżka abonamentow o jakies 5 zł) Tak mi się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem dzisiaj otrzymana pocztą umowę o której pisałem wcześniej na pakiet Rodzinny HD z możliwością po roku powrotu zmiany na niższy i co się okazało w wykazie kanałów Pakietu Rodzinnego HD nie ma nic o kanałach sportowych CP tj. Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Nie są nawet umieszczone z gwiazdkami, jak również nie ma wzmianki o promocyjnej ich dostępności.

Dobrze ze dziedzina prawna nie jest mi obca i przeczytałem dokładnie wszytko co CP przesłał, bo konsultanci mówią co innego, a na moje konkretne pytania w tej sprawie i możliwości oglądania eliminacji Euro 2016 o których są reklamy na stronie CP - nic nie wiedzą jak to ma być.

Jednym słowem rezygnuję.

 

a myślisz kolego że bedą ona na zwykłym polsacie sport i extra czy będzie specjalnie utworzony do tego kanał. Bo także zastanawiam się nad tym pakietem za 20 zł miesięcznie ale na tych polsatach mi tylko zależy

Co do dodatkowych kanałów to mogą powstać dopiero w czasie finałów tak jak w Siatkówce, a całe 2-letnie eliminacje będą w obecnych kanałach sportowych. W końcu za coś abonenci CP płacą abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie wiązałbym jednak wielkiej wagi z tym pakietem z powodu sportu ponieważ Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są teraz "kanałami nadawanymi promocyjnie" czyli w przypadku wycofania z oferty kanałów SD - a tak CP planuje zrobić do połowy przyszłego roku- pakiet zostaje bez tych kanałów.

Skąd takie info o wycofaniu kanałów SD ? Z tego co wiem Cyfrowy Polsat przechodzi z DVB-S do DVB-S2 a zmiana nastąpi 31 maja 2015 roku, więc proszę o podanie źródła informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad? Niektórym z nudów roi się coś niecoś.... CP zastąpi kanały SD nadawane MPEG2 na kanały SD nadawane MPEG4 lub w ramach ekonomizacji pakietów kanałami HD (choć na to bym nie liczył bo czymś te droższe muszą się wyrózniać).

Alez to trudna operacja. NC+ z powodu TnK musi pokombinować jeszcze 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodów CP przestał gwarantować kanały SD mające swoje odpowiedniki w wersji HD. Nie twierdzę, że usunie je już w maju, ale na pewno z biegiem czasu przestaną istnieć. Moim zdaniem CP zrobi niemałą rewolucję pakietową, w końcu w czasach, gdy niesamowicie szybko rozpowszechnia się 4K, HD staje się (za granicą już się stało) standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak wyłączają wersje SD np. PS i PSE, a w ich miejsce wstawiają wersje HD, które są dostępne w wysokich pakietach. Musiałaby się radykalnie zmienić pakietyzacja. W tej chwili można wyłączyć tylko Polsat, TVP1, TVP2, TVN i TVN7, bo odpowiedniki HD tych kanałów są dostępne w każdym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumaczyć mi proszę dlaczego te kanały są niegwarantowane? Gdyby chcieli je pozostawić w SD a tylko przejść na ich nadawanie do MPEG -4 to nie zastrzegali sobie prawa do ich wycofania tym bardziej że od dłuższego już czasu oferują tylko dekodery HD.

Sprawa jest prosta jak dla mnie. HD to już od dawna żaden luksus a płacić Eutelsatowi za duble trzeba nie małą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepskia argumentacja. Skoro ktoś płaci około 20PLN. to nie przejdzie tak łatwo na pakiet za 40PLN. to samo tyczy się nowych abonentów. Zresztą każdy operator ma w ofercie pakiet minimum i samobójstwem było by jego wycofanie.

To tak jakbyś poszedł do salonu Renault z chęcią kupna taniego auta i dealer powiedział ci że owszem ma tanie Clio ale bez żadnej gwarancji, wsparcia i serwisu ale za to mają VelSatis. Dużo droższy ale z pełną gwarancją itd. Kupiłbyś ten dużo droższy model który nie jest ci potrzebny i ogólnie nie jest cię na niego stać czy pójdziesz do salonu innej marki w którym kupisz auto takie jakie cię interesuje w tanich pieniądzach i z pełnym wsparciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne otwarte okno ?

 

Mam pakiet Rodzinny HD, a odbieram od wczoraj wszystkie kanały z pakietu Familijny Max HD. :smile:

Promocja? Do kiedy? Wie ktoś coś o tym?

 

p.s.: Do kiedy trwa otwarte okno kanałów FOX / FOX HD ?

to się ciesz i oglądaj, ja mam też rodzinny i u mnie nie świeci :( zaś u mojego brata który tez ma rodzinny świeci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podpisałem nową umowę na Rodzinny HD jako nowy klient na początku grudnia i nie aktywowałem żadnych dodatkowych pakietów a odkodowany mam pakiet HBO, Cinemax i Filmbox i dlatego chciałem zapytać czy to jakaś promocja i wszystkim tak dają i na jak długo ? Czy to jest jakiś podstęp i jak się tego u nich nie wyłączy to trzeba będzie płacić za to później ?

 

Kiedyś u jakiegoś operatora tak miałem że dawali jakieś dodatkowo płatne pakiety na próbę tylko zapominali powiedzieć że trzeba je samemu wyłączyć przed końcem okresu na jaki dali na próbę bo jak nie to później po okresie na który dali na próbę pakiet zostawał aktywny i trzeba było płacić i tego chciał bym w tym przypadku uniknąć dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś aktywny dekoder z pakietem Premium aktywowany w celach testowych w serwisie CP przed wydaniem sprzętu do sieci sprzedaży. Pakiet teoretycznie powinien się deaktywować 30 dni od jego aktywacji lub po zakupie. Krótko mówiąc, ciesz się z dodatkowej nieoficjalnej promocji. Pakiet w każdej chwili może się wyłączyć i po ponowieniu uprawnień uruchomi się już prawidłowy pakiet określony w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam zastanawiam się nad wzięciem pakietu rodzinnego hd w ofercie smart dom z modułem cam czyli za 9,90 chciałem tylko zapytać dlaczego niektóre kanały są z * czy to są kanały dostępne do końca stycznia w otwartym oknie czy to tak jakby zawartość tego pakietu rodzinnego ale mogą wyłączyć je kiedy im się podoba. Czy może istnieje lepsza oferta? posiadam stary dekoder samsunga z CP no ale to dekoder sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały oznaczone * nie są gwarantowane w umowie, więc w przypadku wycofania choćby jednego nie masz prawy wypowiedzieć umowy bez konsekwencji finansowych. Otwarte okno to co innego.

 

Cytat ze strony CP:

"* Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Rodzinnego HD - CNN, History, Nat Geo Wild, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Religia TV, TVN, TVN7, TVP1, TVP2, TTV, ATM Rozrywka, VIVA Polska, Comedy Central HD, od Pakietu Familijnego HD - AXN, Discovery Channel, Eurosport, FOX, ID, National Geographic Channel, TLC, TVN24 Biznes i Świat, od Pakietu Familijny Max HD - Universal Channel, od Pakietu Sport HD - Eurosport 2, Orange Sport, od pakietu Film HD - Fox Life. TVP Rozrywka dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD i Familijnego HD. TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD. Kino Polska, TVP Seriale i Nickelodeon dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD. Kino Polska i TVP Seriale wchodzą w skład Pakietu Familijnego HD. Nickelodeon wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD. Romance TV HD dostępny jest promocyjnie (nie wchodzi w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietów Rodzinnego HD, Familijnego HD i Familijnego Max HD. Romance TV HD wchodzi w skład Pakietu Film HD. Sundance HD jest dostępny promocyjnie dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD, Familijnego HD i Familijnego Max HD do 31.10.2015 r. Sundance HD wchodzi w skład pakietu Film HD.

 

Kanały TVP Historia, TVP Rozrywka, E!, Da Vinci Learning, CBS Action, Sundance, Religia TV, Kino Polska Muzyka i MUZO.TV są dostępne tylko dla użytkowników dekoderów HD."

 

Czy można skorzystać z oferty rodzinnego HD za 9,90 dla klientów ? Dodam że mam już trzy usługi w ofercie Smart Dom ...

 

Cytat ze strony CP:

 

"Promocja na Pakiet Rodzinny HD z opłatą 19,90 zł mies. opłata 9,90 zł po rabacie 10zł dostępnym dla Abonentów kupujących lub posiadających umowę na Plus Internet lub Plus Abonament, lub Internet CP za min 49,90 zł/mies. przy zachowaniu warunków promocji. Szczegóły w Promocyjnych Warunkach Umowy "Pakiet Rodzinny HD z rabatem smartDOM"."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w salonie cp i powiedziano mi ze najnizszy pakiet jaki mogą mi zrabatować to Familijny max hd za 59,90, który po rabacie kosztuje 29,95 natomiast pakietu Rodzinnego hd za 19,90 nie mogą rabatować do 9,90. Po powrocie do domu wypelniłem formularz i czekam na tel od konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Familijny HD żeby przejść na max hd musiałbym podobno przedłużyć umowę..do wczoraj działały kanały discovery hd NAT Geographic hd dzisiaj niestety nie.. na info powiedzieli ze w familijnym hd nie mogłem mieć tych kanałów a oglądam/łem je często wiec wtf? sami nie wiedzą co nadają czy ktoś mi to wytłumaczy nie chce przedłużać umowy a jedyną opcją to zejście na niższy pakiet za 19.90 a tam to już w ogóle nic nie ma. Czy jest możliwe że 4 miesiące temu jak przechodziłem z rodzinnego na familijny hd po rozmowie z konsultantem którego prosiłem o pakiet z nat geo i discovery hd nagle wyłączyli te kanały w hd a zostawili mi w sd w tej samej cenie 39.90? Toż to bandytyzm i oszukaństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj dostępne były kanały z tzw. "otwartego okna" ;)

W otwartym oknie znalazły się kanały:

Sundance Channel HD (pozycja 143.), Universal Channel (49.), Universal Channel HD (144.), AXN (35.), AXN HD (139.), AXN White (36.), AXN Black (37.), AXN Spin HD (140.), CBS Action (55.), CBS Europa (42.), CBS Drama (52.), Fox (47.), Fox HD (138.), Fox Life/Comedy (38.), Fox Life/Comedy HD (137.), TCM (44.), Animal Planet (73.), Animal Planet HD (127.), Discovery Channel (75.), Discovery Channel HD (125.), Discovery Science (77.), Discovery Turbo Xtra (76.), Nat Geo Wild (74.), Nat Geo Wild HD (126.), National Geographic Channel (72.), National Geographic Channel HD (124.), History (79.), History HD (128.), H2 HD (147.), ID (46.), ID HD (130.), CBS Reality (82.), Boomerang (92.), Disney Junior (88.), Disney Channel (86.), Disney XD (90.), Cartoon Network (89.), Eurosport (14.), Eurosport HD (120.), Extreme Sports Channel (18.), Lifetime HD (146.), TLC (100.), TLC HD (129.), E! Entertainment (99.) i CNN International (218.).

Tu masz zawartość poszczególnych pakietów Cyfrowego Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...