Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości wyszukam ten kanał na mojej Arivie i sprawdzę czy mam uprawnienia na mojej karcie CP - Rodzinny HD.

Chodzi bardziej o to, że u teścia ustawiam listę kanałów ulubionych, po kolei: ogólne, filmy, dokumentalne, dla kobiet, bajki, sport itd.

I ustawiam główne kanały, które są gwarantowane. Te które są promocyjnie na kilka miesięcy lub w ramach jakiegoś okna otwartego to wyrzucam na miejsca 80+.

Dorzucanie lub odejmowanie kanałów ze środka listy ulubionych robi zamieszanie.

I teraz mam takiego rodzynka, który świeci a nie powinien. TLC SD.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info na ICOKu

Szanowny Panie

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat dla swoich stałych Abonentów 
udostępnia poszczególne kanały wchodzące w skład innych pakietów w ramach pomyślnej współpracy.

Wszystko fajnie tylko na ile jest to gwarantowane?

TLC SD chyba i tak niedługo zniknie a wersji HD nie ma w Rodzinnym tak więc problem sam się rozwiąże.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co drążyć i pisać do CP, że coś działa ponad miarę, to taka "samopodpi.." Jakby to było w drugą stronę to spoko....

 

A tak przy okazji wczoraj udało mi się zawrzeć nową umowę na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące z czego 3 za 0 zł. Po tych 24 miesiącach nadal płaci się 4,99 zł.....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co drążyć i pisać do CP, że coś działa ponad miarę, to taka "samopodpi.." Jakby to było w drugą stronę to spoko....

 

Jak już pisałem ustawiam ulubione kanały po kolei wg kategorii. Mam ok. 80 kanałów w Rodzinnym (licząc nawet dodatkowo wyszukane kanały muzyczne niebędące na liście czy też TBN Polska).

Kanał TLC byłby gdzieś na pozycji 45. Jeśli go wrzucę a po tygodniu kanał przestanie świecić to muszę go wywalić i lista się przesuwa.

Wiem że to [beep]oła, ale z drugiej strony ciekawi mnie po prostu dlaczego ten kanał świeci, mimo że nie ma go w Rodzinnym.

 

A tak przy okazji wczoraj udało mi się zawrzeć nową umowę na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące z czego 3 za 0 zł. Po tych 24 miesiącach nadal płaci się 4,99 zł.....

 

Jakim cudem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim cudem składając wypowiedzenie obecnej umowy i czekając na ruch DUK. 

 

Ja w nc+ za wszystko bez promocji powinienem bulić 220,90 zł (w tym 170,00 zł za pakiet Extra+ z Canal+), a płacę "zaledwie" 105,80zł

No, ale wszyscy wiemy że ich ceny są z kosmosu, żeby robić wielkie rabaty dla klientów i ciągnąć kasę od tych, którzy zarabiają w dziesiątkach tysięcy i z braku czasu nawet nie wiedzą że mają jakąś umowę z nc+.

 

Tutaj mówimy o Rodzinnym, który według mojej oceny jest wart tych 20 zł i nie wydaje mi się że jak w 2018 roku przetrzymam DUK nawet do ostatniego tygodnia umowy to zaproponują mi 5 zł miesięcznie za Polsat Sport HD i masę innych kanałów kodowanych. Nie ma szans nawet na 10 zł miesięcznie. No chyba że dla pracownika CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam zapytam osoby korzystające z pakietu Rodzinny HD czy odbieracie w ofercie kanał Nat Geo Wild HD? Wiem, że nie ma go w pakiecie ale na jednym moim dekoderze z tym pakietem on działa a na drugim już nie. W ostatnim zmieniły się parametry tego kanału.

 

Zgodnie z ofertą w Rodzinnym HD mamy tylko Nat Geo Wild (SD).

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...