Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Pakiet Rodzinny HD. Umowa do połowy maja 2015. Wypowiedzenie wysłane. I teraz. Zaglądam na stronę CP i widzę, że teraz w pakiecie Rodzinnym HD kanały, które mnie interesują: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i - chyba - Polsat Sport News nie są gwarantowane! Przejrzałem papiery. W obecnej umowie te kanały mam gwarantowane. Teraz, według strony CP, są w promocji co oznacza, że w każdej chwili mogą zniknąć. Są gwarantowane dopiero od pakietu Familijny Max HD. Bardzo drogi w porównaniu z tym, który teraz mam. O co chodzi? Gdzieś czytałem, że od maja mają one zniknąć w wersji SD? Ale czy rzeczywiście gwarantowane będą dopiero od pakietu Familijny Max HD? Podobnie jest z History HD. No to przecież wtedy Pakiet Rodzinny HD nie ma sensu istnienia!!! Bo nic tam nie będzie. O co chodzi w tym wszystkim?

 

Prawdopodobnie - tak na zdrowy rozum - po likwidacji kanałów w wersji SD pojawi się nowa pakietyzacja... Jeżeli dadzą wersje HD obecnych programów w SD do mniejszych pakietów to pakiety Film lub Sport również nie mają specjalnego sensu istnienia. Jeżeli zabiorą programy w SD, to rację bytu straci również pakiet Mini i Familijny... :/

Więc pewnie nowe pakiety i coś pośredniego pomiędzy tymi wersjami wydarzeń.

Kanały w wersji SD są niegwarantowane, aby jak najwięcej nowych umów już zawierała informacje, że można je wycofać bez możliwości wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam mały problem z CP. Może wy mi wyjaśnicie jak oni potrafią oszukiwac ludzi.

Mam pakiet Rodzinny HD. W punkcie powiedzieli mi że będę mieć 27 dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy, ale po jakiś 15 dniach zabrali każdy "gratisowy" kanał. Dopiero po tych 6 miesiącach miałam przejść na mniejszy pakiet za 10 zł, albo zostawić ten za 20 już bez tych promocyjnych kanałów. A moje pytanie brzmi: Czy ktoś miał taki sam problem i co z tym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem z CP. Może wy mi wyjaśnicie jak oni potrafią oszukiwac ludzi.

Mam pakiet Rodzinny HD. W punkcie powiedzieli mi że będę mieć 27 dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy, ale po jakiś 15 dniach zabrali każdy "gratisowy" kanał. Dopiero po tych 6 miesiącach miałam przejść na mniejszy pakiet za 10 zł, albo zostawić ten za 20 już bez tych promocyjnych kanałów. A moje pytanie brzmi: Czy ktoś miał taki sam problem i co z tym zrobił.

Chyba masz te dwadzieścia siedem kanałów dodatkowych w prezencie. Po prostu wyłączyli ci dostęp do pełnej oferty CP, którą niejako miałeś zaraz po zakupie CP. Zatem sprawdź obecne kanały z ulotką w ręce i zgodnie z zakupionym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Rodzinny HD. W punkcie powiedzieli mi że będę mieć 27 dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy, ale po jakiś 15 dniach zabrali każdy "gratisowy" kanał. Dopiero po tych 6 miesiącach miałam przejść na mniejszy pakiet za 10 zł, albo zostawić ten za 20 już bez tych promocyjnych kanałów. A moje pytanie brzmi: Czy ktoś miał taki sam problem i co z tym zrobił.

 

Jakie kanały Ci wyłączyli? HBO? Discovery? Filmbox? Eurosport? Zerknij w umowę jaki masz mieć pakiet przez 6 miesięcy, potem w wykazie kanałów dołączonym do umowy zerknij jaki jest skład Twojego pakietu z umowy. Potem oskarżaj.

Jak napisał Ci @bogdan425, zdarza się, że wydawany dekoder jest aktywny na pełną ofertę (pakiet Premium) i zgodnie z zasadą po podłączeniu takiego dekodera powinna nastąpić aktywacja prawidłowego, zgodnego z umową pakietu kanałów. Czasem następuje to po kilku minutach, czasem trwa to dłużej. Są szczęściarze, którzy oglądają nawet kilkadziesiąt miesięcy ofertę Premium w cenie niższego pakietu, ponieważ nie nastąpiła aktualizacja uprawnień na karcie jeśli chodzi o pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąć oszukiwac miałam na myśli, że w punkcie wciskają kit że te kanały będą działać 6 miesiący właśnie te HBO, FILMBOX, FOX itd.

 

Umowa jest nowa.

Te 27 kanałów to nie HBO czy Filmboxy tylko kanały z pakietu Familijnego http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT więc nikt cię nie oszukał tylko sama nie znasz oferty operatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ,ale ja podpisałem na mini HD za 9.90 .Umowa na 6 miechów, a byli i tacy co za ten pakiet płacili 4.90

@mona1994 tu masz wykaz kanałów na pakiet Mini HD:

TV4, TV6, TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Jim Jam, Polsat HD,

TVP HD, TVN HD, TVN Siedem HD, Polsat Crime & Investigation, Polsat Food Network, Polsat

Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat Romans, Polsat News 2, TVP

Regionalna, TV Puls, Stopklatka TV), Disco Polo Music, MUZO.TV), TVP Historia), TVP Kultura

Sprawdz co masz na umowie ,bo ja podejrzewam ,że masz Rodzinny z możliwością zejścia do Mini HD , a gratisy mogli dać ,zawsze to zachęta aby podwyższyć pakiet na familijny (taka mała zachęta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek2000wp i @czerstwy - właśnie mi ta liczba nie pasuje, mam tylko podejrzenie, że była mowa również o ofercie z "Ostatniej Szansy" skonfigurowanej Familijny Max HD za 39,90zł lub Familijny HD za 29,90zł i stąd te 27 kanałów. Ale to tylko przypuszczenie, bo liczba kanałów tylko w ten sposób się zgadza pomiędzy Rodzinnym HD za Familijnym HD. :crazy:

 

PS. @czerstwy - w moim podpisie masz link do mojego wpisu z ofertami dla nowych klientów. Jest tam oferta "Ostatnia Szansa", dla osób zdających dekoder po rozwiązaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym linku korzystałem kilka razy.Nie chce się czepiać ale dalej mi nie pasuje za te 9.90 zł jest to oferta zdających stary dekoder po rozwiązaniu umowy.A w tamtym przypadku nic o tym nie było mowy a osoba pisała że to nowa umowa.Czy w takim przypadku realny jest Mini HD za tą cenę?Bo ja widzę raczej opcję droższą za 14.90 zł chyba że nie dokładnie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to nowa umowa. Żadne przedłużanie.

I dobra fakt nie ma tego HBO itp.

Wyjaśnię jeszcze raz.

Będąc w punkcie, przy podpisywaniu umowy, zapytałam się czy te dodatkowe kanały jak AXN, FOX, TVN TURBO itd będę mieć przez te 6 miesięcy czy są tylko na próbę. Powiedzieli że będę mieć te kanały na ten okres pół roku. Więc wybrałam ten Pakiet Rodzinny HD za te 19.99 a później i tak wyjeżdżam z kraju więc miałam przejść na ten pakiet MINI HD za 9.99*. Jakim prawem mogą wciskać taki kit?

*Jeśli nie będę chciała pakietu za 20 zł mogę wrócić do pakietu za 9.99 i tak jest napisane na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...