Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosenna ramówka TVN startuje 15 lutego (pierwotnie miała ruszyć w marcu), na starcie ramówka wygląda tak: 

  • Od 15 lutego w tygodniu o 17:00, emisja serialu Lab (40 odcinków), tego samego dnia ruszają Milionerzy 

  • We wtorki o 21:30 Chyłka - Rewizja, potem Wojewódzki 

  • W środy o 21:30 serial Tajemnica zawodowa 

  • W czwartki oczywiście 22 sezon Kuchennych Rewolucji 

  • W lutym brak startu nowych sezonów m.in Masterchef Juniora czy Usta Usta

 

Na 14 lutego o 20:05, wpisano bliżej nieokreślony Program rozrywkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nuda i stagnacja od lat. Tu się w tej ramówce niewiele zmienia, ciągle męczą te same formaty. Takie "Kuchenne Rewolucje", to nie wiem ile zamierzają jeszcze ciągnąć. Zresztą podobnie jak Wojewódzkiego. Już chyba wystarczy.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Kuchenne Rewolucje jeszcze nie przejadły, ale faktycznie nowe odcinki nie są już tak fajne jak te z pierwszych sezonów. Teraz wszystko jest już totalnie na jedno kopyto robione. W każdym odcinku właściciel musi być po jakiś życiowych przejściach i wyciągają jakieś brudy z jego prywatnego życia.

 

Wojewódzkiego to oglądałem 15 lat temu. Teraz strasznie przejedzony format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Playerze swoją premierę miała serialowa wersja filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy. Wiadomo może kiedy albo czy można by się spodziewać emisji w telewizji? Osobiście obstawiałbym najwcześniej dopiero okres jesienny.

 

Swoją drogą widzę, że TVN się wycwanił i poszedł drogą Vegi. Najpierw film, a później miniserial uzupełniający produkcję o dodatkowe co najmniej kilkanaście minut.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi serialami na Playerze to jest jakiś idiotyzm. Kręcą seriale i dają premiery na Playerze tym, co za niego płacą, a w stacji mającej miliony widzów i czerpiące ogromną kasę z reklam puszczają ochłapy opóźnione o parę miesięcy. Jak tak dalej będą robić, to faktycznie TV linearna wymrze i będą tylko serwisy streamingowe. A w tym momencie ludzię wybiorą Netflixa albo HBO GO, a nie Playera. I tak oto TVN updanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idiotyzm, tylko taka rzeczywistość. Telewizja linearna to coraz wiecej widzów spoza grupy docelowej 16-49, z których pieniędzy od reklamodawców nie ma.

TVN ani inne stacje "szklanego sufitu" nie przebiją. Premierowe seriale będą się oglądać podobnie jak powtórki z HGTV w głównym TVNie, które są serwowane teraz.

A do Playera przyciągną ludzi, którzy zapłacą za to dodatkowo i zostaną na dłużej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemek1234 napisał:

A w tym momencie ludzię wybiorą Netflixa albo HBO GO, a nie Playera.

A z jakiej racji mieliby tak wybierać, skoro właśnie Player również oferuje własne produkcje (coś na co walczą i konkurują ze sobą wszystkie tego typu usługi), dostępne chyba w całości w dniu premiery i przed emisją w telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawdopodobnie po raz pierwszy w historii od powstania stacji w 1997 nie wyemitowano Faktów TVN. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale to jest zerwanie codziennej nieprzerwanej przez ponad 23 lata passy. I być może rekord w ramach wszystkich programów telewizyjnych wśród telewizji prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam wrażenie, że w latach 00' XXI wieku kanały pokroju TVN, jak i Polsat miały dużo więcej ciekawego kontentu niż obecnie. Bo w tej chwili standardowy TVN to tłucze cały dzień paradokumenty. I to jeszcze takie, gdzie w każdym odcinku przez całą jego długość każdy z każdym się kłóci. Aż głowa boli od tego jazgotu. 😄

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kirk napisał:

Z tego co redakcja podaje na swoim Twitterze, to tak - dzisiaj po raz pierwszy nie wyemitowano Faktów. Chociaż co do rekordu, to wydaje mi się, że Polsat chyba ma bardziej wyśrubowany, jeśli uznajemy, że Informacje i Wydarzenia to jedno i to samo.

 

No właśnie ja to uznaję jako dwa osobne programy, trochę tak jak Dziennik telewizyjny i Wiadomości. To jest jednak dość trudne do oszacowania, bo dochodzą np. serwisy sportowe oraz prognoza pogody. Choć bardzo możliwe, że np. przy którejś z żałob narodowych ich emisję wstrzymano. Dlatego Fakty uznawałem za pewnego kandydata do rekordu i nie potrafiłem sobie wyobrazić, co mogłoby przerwać ten ciąg, prócz fuzji, przejęć, rebrandingów itp. Wśród stałych programów na pewno dłużej emitowany jest program "Nie przegap" czy "Łapu Capu" w C+, ale nie są to programy emitowane codziennie. Mam na myśli tylko i wyłącznie telewizje prywatne.

 

17 minut temu, przemek1234 napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że w latach 00' XXI wieku kanały pokroju TVN, jak i Polsat miały dużo więcej ciekawego kontentu niż obecnie. Bo w tej chwili standardowy TVN to tłucze cały dzień paradokumenty. I to jeszcze takie, gdzie w każdym odcinku przez całą jego długość każdy z każdym się kłóci. Aż głowa boli od tego jazgotu. 😄

 

I to zdecydowanie. W ogóle przekaz telewizji, nawet w ramach tych samych programów, był dużo bardziej wysublimowany, widz był traktowany poważniej. Obejrzałem ostatnio po wielu latach jeden z odcinków Idola z 2003 r. albo "Życiowa szansa" z 2000 r., to widać było, że oni tę komercję bardziej odgrywają, niż rzeczywiście stosują w praktyce jak to dzisiaj ma miejsce.

 

Ja już naprawdę rzadko oglądam te główne kanały Polsatu i TVN. To są chyba jakieś przypadkowe programy, typu jakiś konkretny film, może czasem zerknę na Milionerów z sentymentu.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemek1234 napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że w latach 00' XXI wieku kanały pokroju TVN, jak i Polsat miały dużo więcej ciekawego kontentu niż obecnie. Bo w tej chwili standardowy TVN to tłucze cały dzień paradokumenty. I to jeszcze takie, gdzie w każdym odcinku przez całą jego długość każdy z każdym się kłóci. Aż głowa boli od tego jazgotu. 😄

Zdecydowanie tak. Czuć było, że mają misję. Pierwsze "Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi poruszały bardzo poważne tematy i nie było tam nic do śmiechu. W zwykłym TVNie było więcej publicystyki ("Teraz my!", "Prześwietlenie", "Najsztub pyta").

Początkowo TVN adresował swój program również do młodszych widzów. Mieli pasmo z bajkami, jakiś teleturniej dla dzieci i chyba przez chwilę był De De Reporter z TVP. Teraz target dziecięcy kompletnie pomijają.

Na pewno te 20 lat temu irytujące były audiotele, które później ustawowo ograniczyli. Tak jak teraz lecą w ciągu dnia paradokumenty, tak wtedy królowały te zabawy z naciąganiem widzów na wysyłanie płatnych sms premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od kilku ładnych lat nie oglądam TVN-ów, Polsatów, TV4, TV Puls i innych stacji ogólnych, bo tam nie ma co oglądać. Nie urządza mnie tania rozrywka w postaci "Ukrytej Prawdy", "Tańca z Gwiazdami", "Kuchennych Rewolucji" czy innych programików talent show etc. Zdecydowanie wolę obejrzeć film, albo wciągnąć się w jakiś serial, aniżeli oglądać 50 edycję "Kuchennych Rewolucji", "Mam Talent" czy innego dziadostwa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za ani przeciw jestem za równo uprawieniem za duża zgoda została uchwalona to raz,po drugie rozmnażanie kanałów ustawą w końcu zmniejszy ilość kanałów kto silniejszy wygrywa.Wiadomości z informacji Fiskusa podały że TVN zarobił 2019 jako całą grupa 9mld.Co do ramówki średnie kanałów dużo wszystko zakodowane średnio żeby mieć wszystkie TVN trzeba płacić do 30zł a reklam co i no.Podobnie to widać z Polsatem za 30zł,a są w kanałach powtórki i brak merytorycznej ramówki i brak pomysłu na ramówkę.Bardzej Puls stara się o ramówkę minusem dość drastyczne codzienne filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...