Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadać kolekcję na Blu Ray to fajna sprawa ale kosztowna niestety. Od kiedy pamiętam to zawsze "Brudnego Harrego" emitują w późnych godzinach, ale od czego jest dekoder PVR ?

Tak w ogóle to jak oceniacie ramówkę wakacyjną TVNów? Tzn. Moim zdaniem jest o wiele lepsza niż w ciągu roku szkolnego (nie tylko w tym roku, ale ogólnie). Jest wiele filmowych klasyków np. wyżej wspomniany "Brudny Harry" , jest seria "Akademii Policyjnej" , w siódemce można trafić na western z Johnem Waynem itd. W ciągu roku szkolnego to tylko "Master Chefy" , "Mam Talenty" i inne tym podobne bzdety. Wakacje w TVN to mój ulubiony okres. ?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że to po ostatnich atakach TVP na jej rodzinę? Wtedy przestała się pojawiać w "Faktach".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu postanowiła przestać udawać dziennikarza? Ja szanuję ludzi, którzy tak robią, np. Kamil Dąbrowa, czy Joanna Lichocka. 

 

https://www.pch24.pl/skad-prezydent-wiedzial--ze-padnie-pytanie-o-chrzescijan-w-syrii--wykorzystal-je-do-ataku-na-dude-,35913,i.html

Edytowane przez jaszek
Połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim, powstałe na skutek usunięcia innego postu, znajdującego się wcześniej pomiędzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy to decyzja red. Pochanke, czy jakieś porządki zarządził amerykański właściciel? Z TVN odchodzi też Adam Pieczyński, mąż red. Pochanke, więc albo oboje chcą spróbować czegoś innego albo właściciel stracił zaufanie do całej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Anonimowe źródła zbliżone do pionu informacyjnego redakcji TVN24 podają, że powodem odejścia nie jest jednak znalezienie zatrudnienia w innej redakcji newsowej w Polsce, ale planowana od lat przeprowadzka do innego kraju.

https://teleshow.wp.pl/to-dlatego-pochanke-odchodzi-na-korytarzach-tvn-mowi-sie-tylko-o-tym-6531983268493441a

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochanke? Żadna strata. Strasznie przynudzała. Zero emocji. Zero dynamiki. Wiecznie krzywa twarz.

 

Kraśko w Faktach? Żadne zaskoczenie. Z jednej strony można by rzec „w końcu”, bo aż dziwne, że od samego początku tam nie trafił. Pasowałby o wiele bardziej od tej nudnej i usypiającej Diany Rudnik bez wyrazu. Pozostaje też kwestia tego czy Fakty o świecie będą wciąż kontynuowane czy też niestety nie.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii repolonizacji mediów... 

http://www.press.pl/tresc/62403,pis-krytykuje-_fakt_-za-okladke-z-duda_-ziobro-chce-wziac-sie-za-media?rss=1 )

... mam taki pomysł/sugestię, żeby pani Kasia Kieli wzięła to na siebie i założyła własną spółkę (np. Kieli sp. z o. o. ) i za symbolicznego dolara odkupiła nazwę TVN Discovery Polska, oraz wszystke kanały do niej należące i już! Repolonizacja przeprowadzona. :rofl: Aha i jeszcze polskie koncesje i takie tam inne szczegóły. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emil.1603 napisał:

W sumie… Przynajmniej nie musieliby nadawać naszego oznaczenia wiekowego, które wyjątkowo właśnie na TVN 24 musi się nieco różnić od pozostałych kanałów. Taki drobny detal ?

 

Nie wiem, czy tu była jakaś ironia, której nie złapałem, ale gdzie ty widzisz jakiekolwiek oznaczenie wiekowe na TVN24 w tej chwili? Programy informacyjne, podobnie zresztą jak sportowe wyłączone są z konieczności umieszczania oznaczenia wiekowego.

 

Na TVN24 pojawia się tylko jak emitowany jest np. jakiś dokument, ale to wyjątkowe sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał:

TVN raczej nic nie grozi. Wezmą się za prase lokalną.

I to by była dobra droga, bo moim zdaniem w branży telewizyjnej, a może nawet radiowej nie ma istotniej przewagi kapitału zagranicznego. Przynajmniej, jeśli brać pod uwagę nadawców naziemnych, bo pozostali mogą sobie nadawać z dowolnego kraju na dowolnej koncesji i w dowolnym języku. Natomiast w prasie lokalnej widzę zbytnią dominację jednego zagranicznego koncernu. Swoją drogą to nie zauważyłem jakichś istotniejszych zmian w TVN po zmianie właścicieli z polskich na zagranicznych. Być może zmiany personalne, ale one się dzieją w każdej stacji co jakiś czas. Nie miały one natomiast przełożenia, albo ja nie zwróciłem uwagi, na politykę stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej repolonizacji, dekoncentracji mediów nie będzie. Gdyby chcieli to realnie zrobić to by już dawno się za to wzięli. Ponadto wymaga to akceptacji unijnej, której nie będzie. A co, TVN grzeje temat 24 godziny na dobę w kanale informacyjnym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie grzeje, tak jak obserwuję, to prędzej w Wyborczej się kilka artykułów pojawiło.
Też uważam, że dekoncentracja/repolonizacja to jest tylko taki straszak, żeby było o czym mówić, ale jak przychodzi do konkretów, to ich praktycznie nie ma i tak pozostanie przez najbliższe 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Ciekawe czy będą robić problemy przy odnawianiu koncesji dla TVN 24 w 2021 roku… ?

 

21 godzin temu, Pawop napisał:

To będą nadawali na czeskiej, albo holenderskiej.

No niestety tu teoretycznie mógłby być problem z głównym TVN-em, bo w NTC może nadawać tylko kanał z polską koncesją. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...