Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Ipo napisał:

Debata TVP była pelna stronniczych pytań i wszystko pod kandydata który obecnie sprawuje ten urząd.

No faktycznie. Pytania były nokautujące konkurentów i jakże nieprzewidywalne. Normalnie zamiotły te pytania pozostałych kandydatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata w samej TVP jest tak samo potrzebna, jak w samym TVN. Dobre dla osób jarających się takimi scenami. Pacz Hanka, ale mu powiedział!!! Ale mu dobrze!!! Normalnie naprawdę widze to oczyma wyobraźni :)

 

Cóż, ludzie mają różne upodobania :) Ja mam inne :) I z debaty wolałbym się jednak czegoś dowiedzieć, a nie tylko zaspokajać swoje żądze oglądania hejtu i ścieku. I dlatego uważam, że tylko wspólna debata trzech stacji daje nadzieję na to właśnie, o czym piszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wyborcy ocenią podejście prezydenta do dzisiejszej planowanej debaty. Moim zdaniem to błąd, zwiększony głupim tłumaczeniem sztabu (nie może wziąć udziału bo ma spotkania ale pojawi się w Polsacie). Sztab Dudy kalkuluje tu jednak, że prowadząc w sondażu nie ma potrzeby by ryzykować udział w debacie na obcym terenie.

 

Biorąc pod uwagę, że TVN i TVP są stronnicze, to obydwaj kandydaci mogą podejrzewać konkurenta o poznanie wcześniej pytań. Mimo to na miejscy Dudy bym zaryzykował, bo gdyby się pojawił w TVN to Trzaskowski musiałby zrobić to samo w poniedziałek żeby nie wyjść na "Cykora". A jednak przewagę ma Duda, ma większy wpływ na postawę TVP niż Trzaskowski na TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro była debata TVP i nikomu to nie przeszkadzało to nie widzę przeszkód by mogła się również odbyć w TVN. Polsat mógł zorganizować swoją. Zresztą dziś będzie coś na jej wzór bo tam #cykor się ma zamiar pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rasheed napisał:

Pytanie jak wyborcy ocenią podejście Prezydenta do dzisiejszej planowanej debaty

Tak ocenią, tu masz przykład widza TVN:

8 minut temu, Ipo napisał:

bo tam #cykor się ma zamiar pojawić

 

U widzów TVP jest odwrotnie.

 

To na nic nie wpłynie, kompletnie. Wyborcy obu kandydatów uważają, że robią dobrze nie idąc na taką hucpę.

 

A niezdecydowani obejrzą moim zdaniem Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaszek napisał:

Debata w samej TVP jest tak samo potrzebna, jak w samym TVN. Dobre dla osób jarających się takimi scenami. Pacz Hanka, ale mu powiedział!!! Ale mu dobrze!!! Normalnie naprawdę widze to oczyma wyobraźni :)

Nie przeczę że jest spora grupa osób która tak widzi. Ja zaliczam się do tych co by chcieli poznać poglądy kandydatów odpowiadając na niewygodne pytania. Debatowanie o komunii w szkole w czasach koronakryzysu nie spełnia moich wygórowanych wymagań odnośnie poglądu kandydatów. To płytka i jałowa dyskusja. Dlatego im więcej debat w różnych redakcjach tym lepiej. Im więcej interakcji między kandydatami, tym lepiej. To jest sól demokracji. I bardzo żałuję że jeden z kandydatów postanowił zawieść moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji mimo wszystko na miejscu Trzaskowskiego bym zaryzykował i wziął udział w debacie TVP. To szansa na dotarcie do widzów TVP a gdzieś krążą informacje, że TVP nie jest zainteresowana wspólną debatą kilku stacji tv. Do debaty może więc w ogóle nie dojść. Jeśli sztab Trzaskowskiego ma takie sprawdzone informacje to musi zaryzykować bo goni lidera, szuka nowych głosów. Duda nic nie musi, może dotrwać tak do końca bez debat i minimalnie wygrać. Swoich wyborców nie straci bo ci usłyszeli wczoraj w TVP,  że Prezydent załatwił im tańszy gaz ;)

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Ja zaliczam się do tych co by chcieli poznać poglądy kandydatów odpowiadając na niewygodne pytania

Właśnie. Więc zamiast brać udział w hucpach dwóch dużych telewizyjnych ścieków znanych pod podobnymi zresztą nazwami TVP i TVN, włącz debatę wspólną. 3 dziennikarzy, pytania od 3 redakcji, trudne dla obu kandydatów. 

 

Do takiej debaty dojdzie, jestem pewien. Wszyscy nadawcy to wiedzą, tylko trzeba posmrodzić trochę przed nią.

3 minuty temu, Rasheed napisał:

W obecnej sytuacji mimo wszystko na miejscu Trzaskowskiego bym zaryzykował i wziął udział w debacie TVP

Absolutnie nie. Tego nie da się wygrać. Zakrzyczą. Ponadto TVP już nie oglądają widzowie, których da się jakoś przekonać. Tak samo jak i widzów TVN-u już się nie da przekonać. I dziwię się, że te telewizje jeszcze tego nie rozumieją :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj kandydaci wiedzą dobrze, że muszą dotrzeć do widzów Polsatu. Polsat jest gwarantem powagi debaty. Można różnie oceniać tego nadawcę, ale tak właśnie, myślę, jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rasheed napisał:

W obecnej sytuacji mimo wszystko na miejscu Trzaskowskiego bym zaryzykował i wziął udział w debacie TVP.

Wątpię aby się udało. Format można przewidzieć. Może to wyglądać podobnie jak Studio Polska w TVP Info. Wszystko zależy od tego kto będzie miał więcej swojej publiczności. Pomijam już kwestię pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jaszek napisał:

Absolutnie nie. Tego nie da się wygrać. Zakrzyczą. Ponadto TVP już nie oglądają widzowie, których da się jakoś przekonać. Tak samo jak i widzów TVN-u już się nie da przekonać. I dziwię się, że te telewizje jeszcze tego nie rozumieją :)

 

Jednak te 7-8% niezadecydowanych którąś stację włączają i może debatę by obejrzeli ? Jeśli nie w tv to gdzie sztaby mają przekonać wyborców ? Pomijam jakieś brudy, które podobno są gotowe do odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ipo napisał:

dlaczego przed dwiema poprzednimi debatami nie chciałeś wspólnej?

Tak? Gdzie nie chciałem? Weź mi proszę pokaż, bo mnie naprawdę pamięć zawodzi chyba.

Teraz, Rasheed napisał:

Jednak te 7-8% niezadecydowanych którąś stację włączają i może debatę by obejrzeli ?

Sądzę, że większość z nich nie włączy ani TVN, ani TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno jest fajne :) Wystarczy że wejdę w ten wątek i napiszę tu, albo w wątku o TVN24, że ta telewizja to moim zdaniem ściek i popłuczyny, wątek od razu staje się gorący ? Powinienem dostać za to jakieś wynagrodzenie od redakcji SAT Kurier :)  Wszak popularność strony rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Zaczynając od jutrzejszego dnia TVN będzie emitować (co wtorek) serię filmów z Harrym Callahanem. "Brudny Harry" już jutro o 0:45. Może są tu fani Clinta Eastwooda, których ta informacja ucieszy. ?

Jestem fanem zarówno Clinta, jak i serii filmów o brudnym Harrym, ale wolę co jakiś czas odpalić filmy z płyt Blu-Ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...