Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy była plansza ''reklama''? Nie.

Najpierw pojawiły się plansze sponsorów "Project runway" po czym pojawił się pięcosekundowy ident TVN i plansze sponsorów "Na językach". No ale, Ty wiesz lepiej. Proponuję najpierw zaczerpnąć pewnej wiedzy, a dopiero potem się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Sugerujesz ze wtracenie reklam, bez spotu/planszy (reklama) jest zgodna z prawem? bo ja uwazam ze to ominiecie luki prawnej jawno zucajacej sie w oczy i na sluch tez.

I tym powinien sie zajac odpowiedni Urzad regulujący prawa nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Powiedz mi Ty sam a moze jeszcze inni userzy nie Czujesz/Czujecie sie przez TVN tymi praktykami Oszukiwani?

Bo ja TAK!

Ps. Luka prawna to jest cos takiego co w tym przypadku w "odpowiednich rozporzadzeniach" sie nie znajduje, trudno to pojac?

Na koniec programu te same reklamy/sponsorzy i tu musze powiedziec ze w tych dwoch co wymienialem, na dole reklamy jest info ze sponsoruje program, ale to nie jest usprawiedliwienie, bo powinno byc jeszcze mowione, inaczej dla niewidomych badz tych co akurat nie patrza w tv odbieraja to jak reklame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek TVN widać też po programie Kuba Wojewódzki. Ostatnio oglądałem bo wreszcie był ciekawy gość - Paranienormalni. Rozmowa z nimi powinna zająć cały program bo była śmieszna i ciekawa a potem pojawiła się jakaś paskuda,która nic sobą nie reprezentuje.Po co Kuba promuje takie osoby ? Nigdy nie słyszałem o tej kobiecie, jak powiedziała że ma 18 czy 19 lat to buchnąłem śmiechem. Taka młoda kobieta a wyglądała jak zdesperowana,podstarzała kobieta w masce zamiast twarzy.

 

Mam Talent - na początku to był hit.Wszyscy oglądali występ duetu akrobatycznego z otwartą buzią . Potem formuła się wyczerpała a odejście Kuby ostatecznie pogrążyło ten format.

Jednak Kuba i jego program ma się całkiem dobrze.A oto dowód http://media2.pl/badania/110083-Kuba-Wo ... encja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki ma jedyny taki program w tv i dopóki ON będzie chciał go prowadzić, dopóty będzie on leciał na antenie. Program on kilku dobrych lat ma podobną oglądalność ( raz lekko spada, raz lekko zwyżkuje ), tak więc TVN go nie usunie.

 

Szkoda, że nie mamy takich talk shows jak mają Amerykanie. Show Lettermana czy Kimmela to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show Lettermana czy Kimmela to klasa sama w sobie.

Za takim show stoją zawsze jacyś ludzie - chociażby prowadzący. A my takich ludzi zbyt wielu nie mamy...

 

Wojewódzki obniżył loty.

 

Najbardziej nie lubię gdy wchodzi komuś perfidnie w zdanie. Jak ja tego nie znoszę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu w superkinie tvn zobaczymy

4 kwiecień Shrek 2

18 kwiecień Shrek 3

21 marca planowo puścili pierwszą część Shreka, ale nie wiadomo jak będzie z innymi. "Dwójki" nie było w zeszłym tygodniu i w tym też nie będzie. Ciekawe, czy wyemitują w takim razie 11 kwietnia, przesuną bardziej na Święta Wielkanocne czy w ogóle "jedynka" miała ostatnio słabe wyniki oglądalności i postanowili nie pokazywać całej serii :-|

EDIT Już sprawa wyjaśniona, post do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn-szykuje-serial-o-nauczycielach-zastapi-w11

mialem nadzieje, ze calkiem znikna paradokumenty z tego pasma, koszmar do jakich rozmiarów rozwinęły sie te paradokumenty w naszym kraju, nastepny to moze byc np plebania allbo księżą :)

 

To chyba jest nieprawdziwa informacja - w końcu dzisiaj jest Prima Aprillis . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...