Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi im o utrzymanie zainteresowania pakietem MTV Unlimited, to trafili w dziesiątkę. Ja cieszę się Vh1 Classic i Vh1E już prawie 2 lata i w lipcu znowu odnawiam abonament, to już moja trzecia karta.

 

A co do Vh1E, to coś złego zaczęło się dziać z kanałem wcześniej niż w listopadzie 2011, już jakoś od września nie było numerków w notowaniach, tytułów w FC i zajawek do weekendów tematycznych.

 

Program Twoja Muzyka Twoja Lista na Vh1PL na razie był chyba fikcją, bo w notowaniu pojawił się 3 razy Nickelback (ten sam numer), ze 2 razy ten pan au-se-te-pego (czy jak mu tam) i coś jeszcze było zdublowane. W tej całej mieszance na miejscu pierwszym znalazła się zupełnie od czapy Nancy Sinatra. Kiedyś można było głosować na tę listę na stronie Onetu, a w trakcie notowania pokazywali sms-y od widzów, wtedy kanał ŻYŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał mimo wielkiego potencjału i możliwości jest robiony robiony tanim kosztem. Mógłby być polskim odpowiednikiem VH1 Classic lub bardziej różnorodny, ale Viacom chyba się obawia, że wtedy zainteresowanie MTV Unlimited byłoby mniejsze.

Mógłby, ale nie będzie, bo Viacom oszczędza tam, gdzie nie trzeba.

wtedy kanał ŻYŁ.

No niestety dokładnie tak jest. Viacom oszczędza, i ich kanały lecą sobie tak, aby leciały, i aby zbijać kasę z reklam. Zero życia.

Zresztą w VH1E i VH1 Classic E nie jest lepiej. W tych kanałach już od dłuższego czasu wieje nudą. Czasem natrafi człowiek na coś ciekawego, ale w takim VH1 Classic to chyba już od 5 lat ramówki nie zmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasze marudzenie na VH1 Polska przyniosło jakiś skutek. Stacja w programach "VH1 Hits" i VH1 Music" zaczęła przeplatać obecne hity z hitami z lat 80-tych i 90-tych, tak jak to od robi VH1 European. Niewątpliwie jest to na plus. Jednak i tak wolę VH1 European. Na VH1 Polska denerwuje mnie jeszcze to, że tak często puszczają takich artystów z d... wziętych jak Jula, Sylwia Grzeszczak, Zakopower czy jak i tam i inni tego typu. Po prostu drażni mnie taka popelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... reklamy reklamami, ale zajawki weekendowe zniknęły też z "czystej" wersji Vh1E, tej z pakietu MTV Unlimited. Po prostu COŚ zaczęło się dziać w szeregach Vh1 i pozostawiano kanał samemu sobie. I to było niestety widać. Teraz przynajmniej wróciły tematy i numery do notowań.

 

Zgadzam się ze stwiedzeniem, że Vh1PL jest w tej chwili najlepszym kanałem muzycznym na Hot Birdzie (chociaż jest jeszcze Rebel.TV - kanał dość specyficzny, ale mają ciekawe propozycje). Jednak pamiętam Vh1PL z lat "świetności" i wtedy widać było, że ekipa angażuje się w układanie ramówki i realizację programów. Weekendy tematyczne były bardzo różnorodne, ciekawe Top 10, FC na które czekało się cały tydzień - z tematami takie jak najlepsi wokaliści/wokalistki, muzyka rockowa, teledyski w mieście, z aktorami, śmieszne klipy, polskie kawałki. Polonez to była zawsze dobra polska muzyka: Pudelsi, Lady Pank, T.Love, Kayah, Blendersi, Kazik, Lipnicka... Nawet ja, chociaż za polską muzyką generalnie nie przepadam, oglądałam ten program z przyjemnością. Lubiłam też program o zakazanych piosenkach i 90/h czy jakoś tak (rodzime produkcje). Tęsknię to Vh1 Oldschool, Vh1 Legends, Best of Charts... Tęsknię też za Małgosią Halber!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, to w tej chwili najlepszy polski kanał muzyczny na HB ale... jesteśmy absolutnie przekonani, że gdyby mogli poczuć na plecach nasz oddech to musieliby się postarać znacznie bardziej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Peter: no właśnie babcie czasem mają wąsy :)

 

Nigdy nie będziemy realną konkurencją dla VH1 w sensie globalnym. Ale jeśli np w UPC wyświetlimy się obok VH1 Polska ( co jest realne ) to kilkaset tysięcy abonentów będzie miało wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez lubie kanla Rebel TV .Kanal ten ma bardzo dobry pomysl na ramowke z ktorego powinien rowniez skorzystac vh1 polska .Wystepuja miedzy innymi pozycje :

 

video wars

best of year ... np 1985 ( ten program jest nadawany w angielskiej wersji vh1 i mtv classic .

3x1 - podobny program byl kiedys w mtv , a latch 90tych

gold mix - klipy z lat 70tych, 80 i 90

top 10

time machine - cos w rodzaju now and then

rock chart

weekend tematyczny

 

bardzo dobry pomysl ze strony rebeltv . jednak nie posiadaja jeszcze duzego archiwum klipow takiego do ktorego ma dostep vh1 .Niestety vh1 polska nie korzysta w pelni z tego archiwum .a szkoda !

 

w vh1 polska przydalby sie jeszcze program z balladami .

 

w angielskim vh1 i mtv classic jest rowniez program : KARAOKE PARTY - swietny program ze slowami piosenek starych hitow .super zabawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasze marudzenie na VH1 Polska przyniosło jakiś skutek. Stacja w programach "VH1 Hits" i VH1 Music" zaczęła przeplatać obecne hity z hitami z lat 80-tych i 90-tych, tak jak to od robi VH1 European.

 

W vh1 european w programie vh1 hits czy vh1 hits zazwyczaj jest jeden stary klip , z lat 80tych, na godzine . w playliscie przewaznie maja 4 stare klipy powtarzane w kolko po jednym lub dwa na jedna godzine .Pozostale to najnowsze teledyski lub z lat 2000- .

vh1 polska gra tych starych klipow wiecej w ciagu dnia .Niestety wielka bolaczka jest sluchane "obowiazkowej " playlisty ktora zazwyczaj puszczana jest w pierszej czesci godziny vh1 hits, vh1 music etc. starsze klipy wystepuja zazwyczaj w drugiej czesci godziny .

 

O teraz leci stary Lady Pank " Zawsze tam gdzie ty " - nice !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że kanał dalej nadaje w rozdzielczości 544x576, skoro MTV Polska, VIVA Polska, Comedy Central, Comedy Central Family i Blink nadają już w pełnym PAL (720x576) od zeszłego tygodnia.

 

Dziwne jest to, że kanały nadające w 4/3 mają wyższą rozdzielczość od VH-1 Polska emitowanego w 16/9.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem za powrotem VH1 European. W VH1 Polska za dużo jest w ciągu dnia "VH1 Hits", "VH1 Music" oraz "Music for the Masses". Głównie ramówka składa się właśnie tylko z tych programów.

Ile razy można się powtarzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego w pierwszej chwili nie chciałem nic pisać. :) Wiedziałem, że ktoś zaraz znajdzie powód, żeby tę opinię skrytykować. A więc skoro już napisałem na ten temat to pozwolę sobie również odpowiedzieć na zadane pytanie. :)

Według mnie piosenki Rihanny nie zasługują na miano "Greatest Hits" ani w Polsce ani w UK ani nigdzie indziej. Wiem, że Karol ma na myśli to, że temat dotyczy VH1 PL a screen był z VH1 UK, ale skoro ten screen już znalazł się w tym temacie to chyba go było skomentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...