Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

modern talking dosc czesto leci na vh1 polska ;P wczorajsze wydanie saturday night fever bylo bardzo udane :) dostalem odpowiedz od mtv polska miedzy innymi z informacja ze w czerwcu na antenie vh1 polska pojawi sie program WILD 80's a program TOP 10 bedzie nadawany codziennie :) ciekawe czy rzeczywiscie sie tak stanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w VH1 Polska w czerwcu:

 

- "Top 10" od poniedziałku do piątku o 11:00 i 19:00

- nowe magazyny znane z VH1 Europe: "Superchart", "VH1 Loves", "Wild 80s", "90s Revolution" (zostaje Smells Like The 90s) - emitowane będą na zmianę o 14:00 i 21:00.

(źródło: cyfraplus.pl/program)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, więc może w końcu coś się ruszy. Mam nadzieję, że ten Top 10 o 19.00 to będzie powtórka z rana albo odwrotnie. Wild 80's, 90's Revolution - super. Jak dla mnie reszta bez fajerwerków, bo w tych pasmach grają same nowości. Wiecie czego mi jeszcze brakuje? Tych zajawek programów, szczególnie weekendów, spoty zawsze były genialnie zmontowane i to tego wyposażone w świetne podkłady muzyczne. Całość tworzyła doskonały efekt. Pamiętacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko po co o 23:00 jest Smells Like The 90s, jak można było od 24.04 od razu dać 90s Revolution, przecież to jest to samo. :D

Mi brakuje pasma z muzyką dyskotekową i taneczną lat 80' i 90'. I nie mówicie mi, że jest już takie pasmo "Aeorobic" bo nie raz je oglądałem i tam jest dance z XXI wieku wymieszany ze standardową playlistą.

Mogłoby powstać pasmo "Eurodance wonderland" i powinno być emitowane właśnie jakoś w tygodniu o 14:00 i 21:00, zamiast "Superchart" które można byłoby dać po Pop Charcie o 17:00. Na pewno nikt by nie płakał za utratą jednej godziny Vh1 Music. :D Brakuje mi jeszcze pasma ze starego Vh1 PL i które było też na Vh1 European. Chodzi mi o "Chill Out", ktore było nadawane na początku codziennie o 4:00, a potem z nocy z sb na nd o 4:00. Nikt by nie płakał za utratą 2 godzin Vh1 Hits. ;)

A tak w ogóle kolejną nowością jest w piątki o 18:00 pasmo "Evolution of...". To jest kopia "Monografii" ? :>

Oraz "Cover Power" w niedziele o 19:00. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja na razie jest w niedzielę, więc albo dadzą drugi odcinek, albo to będzie powtórka. Ewolucja różni się od Monografii tym, że pokazuje wybrane teledyski ułożone chronologicznie, a Monografia to po prostu utwory danego artysty w dowolnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za wytłumaczenie. Nie mam VH1, chociaż według mojej wspaniałej kablówki mam je cały czas od 2008 roku, dopiero ostatnio się skapneli i zmienili w EPG z VH1 PL na CC Family. ;)

A tak w ogóle to po dodaniu tych programów w czerwcu, będą jeszcze jakieś programy, które są na Vh1 Europe a nie ma u nas? ;)

Edit: Nie wiem gdzie spytać, więc spytam tutaj bo zap jest z tego kanału. Czy ktoś wie jak się nazywa ta piosenka? ;)

http://itizaps.net/zaps/i/vh1pl-kw12-30-35.jpg

(źródło zapa: itizaps.net)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vh1E jest jeszcze Vh1 Rocks, dużo dłuższe weekendy, no i Best of the Week, ale to w sumie nic konkretnego. Reszta się pokrywa, tak mi się wydaje przynajmniej...

 

Kojarzy mi się ta solowa piosenka Marlona Roudette'a z Mattafix. Ostatnio ciągle to katują, więc jest duża szansa, że to właśnie to:

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemna pioseneczka w porównaniu z całą tą sieczką.

 

A tak, są, są te programy. Ale ja ich nie oglądam, więc zapomniałam. Ze współczesnego nurtu dance widziałam tylko polski folk-dance w wykonaniu Future Folk, ale nie oglądam naszego Vh1 zbyt często, jedynie wybrane porogramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałam Vh1 Loves na Vh1E i tam puszczają same nowości, tyle że bez numerków. U nas nie oglądałam.

 

Oprawa graficzna Vh1PL jest inna: logo mamy w stonowanej tonacji niebieskiej (niebieski + błękit) i trochę "szczuplejsze", paski z danymi piosenki są czarne, artysta na niebiesko, tytuł piosenki na biało. Trochę to żałobne, ale można się przyzwyczaić.

 

Czy Wam też przeszkadza to, że jeżeli jest weekend z kimś (dziś z U2) to piosenki tego artysty lecą mniej więcej pół na pół z innymi? A może to tylko ja?

 

Jackie, nagrałam dla Ciebie jeden odcinek Wild 80's, w wolnej chwili napiszę Ci co było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie dlaczego jest tak ze weekend nie dotyczy wyłącznie jednego artysty lub tematu i dostałem odpowiedz iz vh1 jest dla szerszego grona widzów i nie mogą się koncentrować tylko na jednym wykonawcy lub temacie .Mnie również to trochę przeszkadza .Na innych stacjach muzycznych weekend jest weekendem i dotyczy tylko jednego tematu. Wild80's to zbieranina wszystkich klipów z lat 80tych, jakimi dysponuje obecnie vh1 polska .Nie jest zle .Z pewnością,obecnie jest to ciekawsze wydanie tego programu niz na vh1 european .Wczoraj vh1 european w FC wykorzystali wreszcie swoja bibliotekę archiwalna klipów . Vh1 Polska natomiast we wczorajszym FC wykorzystała w większości ( jak nie cala ?) cala baze klipow z lat 80tych jaka posiada , nadając jej odpowiednie numerki .

 

Nie widze za bardzo sensu w programach : VH1 Love, Vh1 superchart gdyz jest to to samo co vh1 hits czy vh1 music .Nadane sa jedynie numerki poszczególnym klipom . Na jakiej zasadzie okładana jest ta lista , jak i inne pozostaje nadal zagadka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Love(s) to program w którym są polecane nowości przez VH1.

VH1 Superchart to chyba coś w stylu "Week Top 10" z VIVY.

No właśnie niewiadomo na jakiej podstawie są te wszystkie listy, jak z VH1 i Vivy...

np. na Vivie jest program "Viva Clubbing" i tam się niby głosuje na klipy i te, które mają najwięcej głosów są w charts... Fajnie, że często pojawiają się tam klipy na które nie można zagłosować, gdyż ich nie ma na stronie... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, oto przykładowa playlista z Wild 80's (odcinek z 7 czerwca), piszę samych wykonawców, bez tytułów:

 

Queen

Terence Trent D'Arby

Tina Turner

Genesis

Duran Duran

Abba

Madonna

Police

U2

Jan Hammer

Tracy Chapman

Simply Red

 

 

Co do weekendów tematycznych, to jakoś przez tyle lat istnienia Vh1PL nie było problemów z tym, żeby przez raptem 2 godzinki grać konkretnego artystę lub temat. Przecież jeśli ktoś włącza kanał na Weekend z U2 to robi to żeby oglądać U2, a nie Gotye czy Nickelback. Gdzie tu logika? Myślę, że widzowie wytrzymaliby 2 godziny bez Juli. Czy nie?

 

Wczorajszy FC był fajny, ale bez niespodzianek - skoro weekend z U2, od razu wiadomo było kto wygra, tak jak tydzień temu z hymnami stadionowymi - od razu wiedziałam że Queen. Ale narzekać nie będę, dobre notowania. Na Vh1E też momentami przełączałam i faktycznie odgrzebali zapomniane hity, jutro obejrzę powtórkę :) Niestety nie podoba mi się to, że mieszają u nas miejsca w powtórkach FC, ostatnio Shakira zabrała 3 miejsce Pet Shop Boys, a oni biedacy spadli na 6. Przecież program jest nagrany raz i tylko trzeba go ponownie odtworzyć, więc skąd te zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chociaż postarali co do tego Wild 80s. :)

Co wy tak wszyscy z tą Julą na VH1? :D

A tak w ogóle na Vivie tak samo jest z tymi weekendami... :/

Leci Weekend Urodzinowy 12 lat - a tu mi nagle DJ Antoine wyskakuje. Mieli pokazywać najbardziej wałkowane przez nich klipy przez 12 lat, ale bez nowości...

 

@Julita - co do FC, myślę tylko, że to ich niekompetencja (Viacomu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jakas roznica pokolen wystepuje ;) .Ja nie ogladam VIVY podobnie chyba jak wiekszosc na tym forum .Dla mnie ostatnie 12 lat w muzyce to sa "nowosci" ;) .Nie wiem nawet kto to jest dj antuane czy cus w tym stylu ... Ciekawe dzis byly wydania : monografii i evolution na vh1 polska choc zabraklo mi przy Depeszach kilku utworkow takich jak SEE YOU , NEVER LET ME DOWN AGAIN czy Shake THE DISEASE ... no ale nie mozna miec wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...