Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dzis byly wydania : monografii i evolution na vh1 polska choc zabraklo mi przy Depeszach kilku utworkow takich jak SEE YOU , NEVER LET ME DOWN AGAIN czy Shake THE DISEASE ... no ale nie mozna miec wszystkiego ;)

 

A właśnie, kto był w Monografii, bo niestety przegapiłem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jakas roznica pokolen wystepuje ;) .Ja nie ogladam VIVY podobnie chyba jak wiekszosc na tym forum .Dla mnie ostatnie 12 lat w muzyce to sa "nowosci" ;) .Nie wiem nawet kto to jest dj antuane czy cus w tym stylu ... Ciekawe dzis byly wydania : monografii i evolution na vh1 polska choc zabraklo mi przy Depeszach kilku utworkow takich jak SEE YOU , NEVER LET ME DOWN AGAIN czy Shake THE DISEASE ... no ale nie mozna miec wszystkiego ;)

 

Właśnie miałam to powiedzieć!!! Ja też nie wiem kto to jest... :D

 

Przykładowa różnica między Vh1 a Vivą: http://www.viva-tv.pl/news/weekend-100-krolow-2012/ Brak słów, słów brak. Nie moje pokolenie. Nie mój świat.

 

Monografia Prince'a - cudo, kocham tego gościa.

 

Depesze - kocham jeszcze bardziej. Zabrakło mi wczoraj jakiegoś kawałka z płyty A Broken Frame (najchętniej Everything Counts) i Ultra (np. It's No Good). A tak w ogóle, to dziś o 21.00 na Rebel.TV jest Top 10 Depeche Mode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, to jest w ogóle coś innego. Ale znam dużo ludzi po 30-tce (nic nie sugeruję ;) ), którzy lubią muzykę współczesną, którą serwuje Viva czy Eska jak i muzykę zeszłej dekady, która jest w VH1 Classic. Ale z tego co czytam to na tym forum mało jest takich osób...

Edit: A co do tego weekendu to się nie wypowiem... Pitbull jak dla mnie to żaden król. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 25 lat i lubię tylko stare kawałki. Z muzyki nowego millenium toleruję tylko twórczość "starych", sprawdzonych artystów, np. Madonny :)

 

Z widzów Vivy mało kto wie kto to Led Zeppelin, Queen czy Pink Floyd. Dobrze chociaż że Michaela i Madonnę znają ;)

 

Jackie, pytałeś co z tą Julą. Otóż Jula leci na Vh1 Polska z częstotliwością raz na godzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, obecnie przerzuciłem sie na VH1 Classic i nie zbyt często włączam vh1 polska . Może byłoby inaczej gdybym wiedział , z wyprzedzeniem , czego dotyczą wydania TOP 10 , monografia itp .Na inne pozycje programowe nie zaglądam aby uniknąć konfrontacji z Julka i tej podobnymi ;) . Na vh1 classic najczesciej ogladam vh1 vintage , vh1 rock , 80s alternative, classic ballads i we are the 80's .No i oczywiscie Classic ... ( w zaleznosci kogo lub czego dotyczy) .Brakuje mi jeszcze w tym kanale weekendów tematycznych i dluzszych Classic ... . Bradzo dobrym kanalem jest rowniez Delux Music .Maja ciekawa ramówkę i wiadomo jest z którego roku jest dany singiel oraz jaki klip będzie grany jako nastepny . A kto jest Pitbull ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tak często katują tą Julą ? :D

 

Serio-serio.

 

Ja sprawdzam sobie na Vh1PL kogo dają akurat w Top 10, Ewolucji lub Monografii i oglądam FC. Natomiast zazwyczaj gra u mnie Vh1 Classic i czasem Vh1E.

 

Tomek, witam w gronie szczęśliwych posiadaczy MTV Unlimited :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A kto jest Pitbull ?? ;)

To taki dziad, który "tworzy" pop. Charakteryzuje się głupimi powiedzonkami typu "Mr Worldwide", rozpiętą koszulą, okularami przeciwsłonecznymi i tym, że w każdym jego teledysku jest laska w bieliźnie bądź ma dekolt... :D

 

Tutaj masz link do klipu "Bon Bon", który jest remixem/plagiatem utworu Yolanda Be Cool (też pewnie nie znasz, to taki duet DJski). :)

Zobacz i oceń subiektywnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Polska gra głownie współczesne hity, co nie przekłada się na dobre wyniki oglądalności, a powód tego jest bardzo prosty. W Polsce jest już wystarczająco dużo kanałów telewizyjnych i radiowych grających taką muzykę. Mamy już 3 kanały telewizyjne, które mają większy zasięg, są bardziej popularne, a nawet lepiej przygotowane. Dlatego ramówka tego kanału mogłaby być bardziej różnorodna i oczywiście z odpowiednim podziałem tematycznym. Nadawca mógłby pomyśleć o takich zmianach, przynajmniej na okres próbny, w końcu operatorzy i reklamodawcy i tak płacą za ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Ale oni z nowości grają praktycznie tylko to co jest znane na całym świecie (Adele, Lady Gaga, David Guetta, Jessie J, Katy Perry itd...) i polskich artystów (Sylwia Grzeszczak, Jula, Edyta Górniak itp. ). Nie wiem jak jest z nowościami muzyki rockowej na tym kanale. Ale generalnie jeśli chodzi o nowości to VH1 jest blisko do MTV. Z resztą pozwolę sobie napisać taki podział artystów w Viacomie - czyli jaki jest na jakim kanale puszczany... :)

 

Katy Perry -> MTV, VH1, Viva

Ke$ha -> MTV, Viva

Beyonce -> MTV, VH1

Swedish House Mafia -> Viva

 

A więc nowościami to VH1 przegrywa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku VIVY dużo daje profil - CHR. Dorzućmy do tego konkursy SMS i rzeka pieniędzy płynie dla Viacomu. A VH1 ma trudniej, bo tutaj mamy do czynienia z bardziej skomplikowaną grupą docelową. Życie pokazuje, że najłatwiej wkupić się w łaski młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym Vh1PL jedyny program z sms-ami to była Twoja Muzyka, Twoja Lista... ale kokosów to i tak z tego nie było. Na Vh1 to się nie sprawdza, bo jaki poważny człowiek (a zakładam, że Vh1 włącza raczej ktoś w przedziale wiekowym 20+) będzie wysyłać sms-y, żeby dowiedzieć się, czy tworzy z partnerem/partnerką udany związek albo kiedy wyjdzie za mąż/ożeni się? To działa tylko na 14-latki.

 

Ale w latach 90-tych niemiecka Viva funkcjonowała przez dobrych kilka lat przed wprowadzeniem tych sms-owych programików. I jakoś nie padła. Jak jest teraz - nie wiem. Pewnie tak samo jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vivach SMS-y pojawiło się, kiedy przejął je Viacom. Szczerze powiedziawszy uważam, że nie działa to nawet na 14 latki, a raczej na 8 latki, które też zaczynają oglądać Vivę... o.O

W Polsce zrobiono SMSy bo zastąpiły one "Get The Clip" - formuła podobna do "Twoja muzyka, twoja lista". Tłumaczyli się, że nie są na to technicznie przygotowani czy coś w tym w stylu.

A co do niemieckiej Vivy to zdziwię Cię Julita. Tam muzyka jest do 14 i leci w ogóle inna niż u nas. To jest taka darmowa reklamówka Viacomu. Znajdziesz tam wszystko: programy z MTV (Jersey Shore, My Life as Liz), seriale z Nickelodeon (SpongeBob, Drake i Josh) czy seriale z Comedy Central no i trochę "legendarnych" programów zza czasów gdy Viva nie była Viacomu (VIVA Top 100, Retro Charts czy Club Rotation, które jest nadawane o 1:00 w nocy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałam Vivę niemiecką w drugiej połowie lat 90-tych. Teraz nie wiem co tam grają.

 

Na Vh1PL lata 90-te, a notowanie wygrają pewnie Depesze, bo z nimi jest weekend, tzn. zagrali rano 8 piosenek na 2 godziny. Wielki zawód, uwielbiam ich klipy. Na szczęście na początku sierpnia jest Depeche Mode weekend na Vh1E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...