Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za link, teraz to już wsiąknę na dobre.

 

Mnie już na Vh1PL nic nie zdziwi. Ograniczam się do oglądania Top 10 i Countdownów, resztę omijam i włączam Vh1 Classic. Tam mi przynajmniej żadna Rihanna nie wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stowger

 

W tym serwisie od chyba 2003 roku pojawiają się screeny. VH-1 Polska zaprezentowane jest tam od początku istnienia.

 

Ciekawe są niektóre screeny, bo w sumie jak inaczej można podejrzeć jak wyglądają inne kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Za czasów starego VH1 Polska był program, który pokazywał najlepsze piosenki w danym roku i kraju (bodajże top 10, np. Niemcy 1998). Pamiętacie może jak się nazywał? Bardzo dobrze by było, gdyby wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam mi przynajmniej żadna Rihanna nie wyskoczy.

Rihanna jest super. Powinna lecieć na każdym kanale przynajmniej 2 razy na godzinę, jej piosenki są najlepsze.

 

Masz prawo do takiego zdania. Pozwól więc, że ja zostanę przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety to musi być już mięso albo golizna. Inaczej muzyka nie zostanie zauważona. To już nie są te czasy, w których królowały Kate Bush czy Annie Lennox. Teraz liczy się ciało i ładna buzia, a nie głos czy teksty.

 

Jeżeli chodzi o Rihannę, to trzeba przyznać, że jest to ładna, zgrabna dziewczyna, która ma ambicje i potencjał. Czy odpowiada mi jej muzyka i wizerunek? Nie. Czy rozumiem całą tę fascynację jej osobą? Tak. Jest idolką wielu młodych osób. Myśmy mieli innych idoli, nasi rodzice jeszcze innych... czasy się przecież zmieniają. Jeżeli za 20 lat (a niech nawet i 10) ludzie będą wspominać jej piosenki tak jak my teraz wspominamy Led Zeppelin, Arethę Franklin czy Michaela Jacksona - wtedy nazwę ją wielką artystką. Teraz jest po prostu jedną z wielu PIOSENKAREK. Szanuję to co robi, ale nie jest to moja bajka. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zdania o Rihanna i nie slucham jej kawalkow ale niestety chyba nie obedzie sie bez niej na kanale vh1 polska .kanal docelowo stworzony zostal dla ludzi od 16 roku zycia a tacy i nie tylko sluchaja Rihanny . Moze kiedys vh1 classic bedzie dostepny szerszej widowni, nie tylko w mtv unlimited i wtedy kazdy bedzie mogl dokonac wyboru czy ogladac Rihanne czy nie .No chyba ze nadejda czasy gdzie ow kobieta pojawi sie w stylu " classic " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VH1 polska WEEKEND Z 80'S FOREVER :) i nawet pojawila sie o tym informacja w prawym , gornym rogu . Co najwazniejsze wszystkie klipy ktore sa grane, jak na razie , dotycza tylko weekendu tematycznego ! I tak wlasnie powinno byc .Powinni jeszcze wydluzyc czas programu weekendowego .Teraz leci U2 - Sunday Bloody sunday :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pierwszy PRAWDZIWY weekend tematyczny. Super! Jak widać, zaczynają ogarniać kanał. Jeśli pojawi się jeszcze podpis w Final Countdown, padnę trupem ;) No i oczywiście jeśli w końcu zakończą go w odpowiednim momencie, nie tak jak tydzień temu, gdzie Bobby Brown został nagle wokalistką ;) Na razie oglądam weekend, sama przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tez cos im sie pokielbasilo wieczorem bo o 18.00 zamiast vh1 hits byly klipy Beyonce przez godzine ( jakby top 10 czy monografia ) a pozniej o 19.00 top 10. Nie narzekam , wole dodatkowy top 10 niz ponownie vh1 hits z Jula , Katy i innymi Gorniaczkami ;) Mam wrazenie ze pojawi sie rowniez opis do FC. Taki program jak 80's forever moglby sie pojawic rowniez w stalek codziennej ramowce .

 

dla obecnych fanow forum - komentujemy rowniez vh1 na mtv polska facebook gdzie troche wkurzamy moderatorow mtv ;)

 

no i znow blad - U2 -Vertigo z 2004 r ?? ale i tak mi sie podoba :) cos duzo tego U2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...