Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ShadowMan tu bardziej chodzi o audycje w stylu wild 80s, 90s revolution, countdown, guess the year, ciekawe weekendy okolicznościowe, then and now, vh1 rocks - są czy ich nie ma? Jestem bardzo ciekawy czy nawet jeśli się pojawią to będą miały taką szeroką playlistę czy na polskie potrzeby.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/vh1/

 

W weekendy ramówka wygląda na ciekawszą, bo jest Final Countdown, Wczoraj i dziś, Monografia...

Jutro UPC uraczy mnie tym kanałem, to pooglądam trochę i dam znać co grają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że kanał emituje przede wszystkim nowości, których pełno na bardziej znanych i popularnych kanałach muzycznych FTA. Jednak w przeciwieństwie do tych kanałów pewnie będzie miał o wiele słabszą oglądalność, co może być podstawowym powodem wprowadzenia do ramówki programów rozrywkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem będzie to powrót do punktu wyjścia, czyli tego co było na krótko przed zmianą VH1 Polska w Comedy Central Family. Ja darowałem sobie już oglądanie VH1 Polska, bo ile można słuchać ciągle tych samych kawałków. Częstotliwość ich powtrzania jest zbyt częsta (nawet czętsza niż na VH1 European), co bardzo irytuje. Muzyka lat 80 i 90 tylko głównie w programach "Greatest Hits" i "Smells Like The 90's".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

 

Postanowiłam dołączyć się do dyskusji o zreanimowanym Vh1PL i podzielić się z Wami moimi obserwacjami. Byłam świadkiem przemiany Vh1E w Vh1PL (wtorek, 6 rano). Miałam okazję obejrzeć godzinę programu Vh1 Hits (zanim wyszłam do pracy). Zaczęli oczywiście od samych znakomitości typu Katy Perry czy Rihanna, poleciał Zakopower i jakaś Jula. Pierwszy artysta w sensie ARTYSTA, który pojawił się na antene po 40 minutach to bodajże Madonna. Dziś zagrali Men At Work, z raz Cindi Lauper. Oprócz tego, nie widziałam NIC z klasyki. Ale z tego co pisaliście, coś jednak było.

 

Od Gotye i "Ai Se Te Pego" (czy jak to tam się zwie) głowa już mnie boli. Na widok Adele zmieniam kanał. Ileż można... Kiedy przeczytałam "polskie teledyski", pomyślałam: Lady Pank, Edyta Bartosiewicz, Kult, Pudelsi, T. Love... A tu co? Sylwia Grzeszczak, Blue Cafe, Video. Nie chcę wyjść na malkontentkę, ale NIE TEGO się spodziewałam...

 

Jednak zamierzam obejrzeć jutro Top 10. Czekam też na weekend - podejrzewam, że dadzą to samo co na Vh1E, tylko siłą rzeczy nieco okrojone. No i oczywiście czekam też na FC. FC zawsze były mocną stroną Vh1PL. Oby mnie nie zawiodło.

 

Na szczęście dzięki pewnemu sympatycznemu znajomemu :) z dawnego forum Vh1PL, mam pakiet MTV Unlimited, więc mogę się cieszyć Vh1E i Vh1 Classic. Jednak miałam nadzieję, że VH1PL odrodzi się w innej formie.

 

PS. Właśnie leci ta sama piosenka Katy Perry, która leciała... 15 minut temu (!)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowMan tu bardziej chodzi o audycje w stylu wild 80s, 90s revolution, countdown, guess the year, ciekawe weekendy okolicznościowe, then and now, vh1 rocks - są czy ich nie ma?

A w VH1 Polska jest za to Rock Your Baby, Smells like 90's, Monografia, Polonez, jak i audycje znane z VH1 Europe, czyli np. Countdown, Wczoraj i dziś, Saturday night fever, Top 10, Greatest Hits, a i audycję Weekend widzę w ramówce. Czy to jeszcze mało?

Nie radzę oceniać kanału po tym, co grają w najgorszych audycjach (VH1 Hits, Music itp.), tylko docelowo obejrzeć te wymienione przeze mnie. WTEDY oceńcie, czy ten kanał jest naprawdę w całości taki zły.

W końcu zawsze dobrze grać nie mogą, bo po jakimś czasie nie mieliby czym zaskakiwać ;)

To, że Vh1 hits, popchart czy music były już wcześniej słabe to wiadomo.

Skoro wiadomo, to po co zapisaliście już 10 stron o tym, jak te audycje są słabe? Trochę bez sensu, nie uważasz?

Adele króluje.Znowu ona.Wstyd Viacom,ale co po tej marce się spodziewać.Zniszczyła MTV,zniszczyła i niszczy Vivę to i zniszczy VH1 Polska.

Na VH1 Europe też bardzo często Adele widać, i marudów jakoś z tego powodu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadowMan, tak, tylko na VH1 European "Top 10" emitowane jest od poniedziałku do piątku. Weekendy tematyczne są dłuższe i zaczynają się od piątku. Poza tym nie widzę w ramówce VH1 Polska programów "Wild 80's", "90's Revolution" czy "90's vs. 80's" czy "VH1 Rocks". Jest tylko godzinne "Greatest Hits" i półgodzinne "Smells Like The 90's".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: Top 10 jest codziennie. Weekendy tematyczne obejmują 3 godziny w piątek, 3,5 godziny w sobotę i 5 godzin w niedzielę. Ale trzeba przyznać, że w ostatnim czasie w każdym paśmie leciały te same kawałki, tyle że w innej kolejności.

 

Vh1E też się ostatnio skiepściło, nie twierdzę, że jest świetne. Vh1 Classic trzyma poziom, ale codziennie jest taka sama ramówka. No i brak reklam, co jest dużym plusem. Szczerze mówiąc, z Vh1PL oglądałam tylko weekendy, zawsze FC, czasem Top 10, no i w trakcie ich stanu "agonalnego" było jeszcze Vh1 Kontra. Ale jeszcze w latach 2007-2008 emitowali Vh1 Legends, program o zakazanych piosenkach, Vh1 Oldschool, Best of Charts, długie Greatest Hits. Brakuje mi tego. Później było już tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję dziś ogladać VH1, dwa klipy Adele w przeciągu godziny, ze starszych widziałem Guns'n'Roses, Tracy Chapman, "Ghost" Jacksona, a tak to same nowości.

Aerobic mnie zawiódł, bo kiedyś puszczali tam tylko Eurodance z lat 90-tyc, a teraz Santana (i to z błędem w napisie, bo litery mieszczą im się tylko do połowy belki), Ne-Yo, Shakiora. Bez sensu. Belki pojawiają się po 20 sek.od początku klipu, widać po wpisach, że z MTV European, nie MTV Dance (jak Viva), bo lepiej wypełnione. Tylko ten kolor drażni - po co czarny, poprzednie były kolorowe, lepsze. Nie powala, powiem szczerze wolałem VH1 PL jeszcze z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunsów też dziś widziałam. Teraz Top 10 Bon Jovi. Może się rozkręcą... Czekam na FC. Ciekawe co dadzą. Premierowe odcinki FC były zawsze w sobotę. A teraz wg ramówki FC jest w sobotę, niedzielę, poniedziałek i piątek. Duuuużo tego.

 

Co do oprawy graficznej VH1PL, to wolałam to kolorowe logo, żółto(pomarańczowo?)-różowe, z barwnymi literkami. Fajna była ta akcja z zapisem fonetycznym piosenek angielskich :) Za to na Vh1E były takie rysunkowe gwiazdy, bardzo uproszczona grafika, uwielbiałam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co TOP 10 można odnotować na plus. Pojawił się wyżej wspomniany Bon Jovi, a poleciały takie oto klipy: Wanted Dead Or Alive, Bad Medicine, Say It Isn't So, Runaway, Bed of Roses, Blaze of Glory, Livin' on a Prayer, I'll Sleep When I'm Dead, It's My Life oraz Keep the Faith.

Co do Final Countdown, to naprawdę nie rozumiem co autor miał na myśli, bo to był miks gatunków i wykonawców (m.in. Robbie Williams, Pezet, Myslovitz, Michael Jackson, Tom Jones, Backstreet Boys). Tematycznie też to jakoś wszystko do siebie nie pasowało.

Jak puścili Tokio Hotel, to dałam sobie spokój z oglądaniem, bo moja cierpliwość też ma jakieś granice. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC - teledyski czarno-białe (chociaż z niewielkimi odchyleniami, bo niektóre mają elementy kolorowe)

 

Bytesize, ze 4 lata temu była taka kampania promująca Vh1PL: angielskie piosenki zapisywali fonetycznie, np. ewri bref ju tejk, ewri muw ju mejk albo enaaaaaaaaaaaa łil olłejs law juuuuuu ;)

Natomiast jeszcze ze 2 lata temu na Vh1E były takie śmieszne rysuneczki w ramach przerywników. Te rysuneczki przedstawiały gwiazdy muzyki. Były stworzone na bazie kształtu loga Vh1, tyle że postawionego pionowo. Był MJ, który wykonywał Moonwalka, Queen śpiewający 'gallileo gallileo', Prince z gitarką :) Nie wiem, czy wystarszająco jasno to opisałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co spisujecie playlistę VH1 Polska na forum. Co emitują, niech zostanie niespodzianką dla widza, a komu nie pasuje to niech po prostu nie ogląda. Macie internet, konkurencyjne stacje telewizyjne, a komu i to nie odpowiada, to tak jak ktoś już wspomniał, niech sobie kupi pakę MTV na satelicie. Krytykantów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...