Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A 2 tygodnie temu? Była już Ewolucja czy jeszcze nie?

 

Wczoraj też puścili FC piosenkarki i rzeczywiście - czwarty raz to samo. Kiedyś na Vh1 była 1 powtórka, później dali 2, teraz lecą aż 3. Ja i tak twierdzę, że to FC było dziwne, bo powinno skończyć się na Tinie Turner, a w ramach notowania zaczęli puszczać stałą "ekipę" - Gotye, Michel Telo itp.

 

Coś mam wrażenie, że dziś w FC będą wokaliści :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja zaczęła się w tamtym tygodniu .Ja tez mam wrazenie ze dzis beda wokalisci a numerem 1 moze bedzie Jula , hihiihi ;) Mtv obiecalo mi ze podadza mi w poniedzialek na maila szczegolowa odpowiedz odnosnie planow i polityki programowej vh1 Polska na przyszlosc .Ciewkawy jestem co napisza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że pomieszali miejsca w powtórkach FC, poprzestawiali trochę. Automat im chyba zwariował ;) Całości co prawda nie oglądałam, ale z tego co widziałam, obie powtórki różniły się od sobotniej premiery. Czyli wygląda na to, że w dalszym ciągu się "docierają". Podpisów znowu brak. Natomiast mam wrażenie, że ostatnio leci trochę więcej klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo duzo Britney Spears i Backstreet Boys ;) .Czasami nagrywam bloki vh1 music i vh1 hits zeby sprawdzic pozniej "na szybko" jakie klipy byly nadawane i tych naprawde klasycznych jest stosunkowo malo a jak juz sa to sie powtarzaja .Zdecydowanie wiecej jest klipow z lat 90tych i 200 - .... co tez nie jest zle .Lepsze juz to niz sieczka typu VIVA .Dzis rano zlapalem screena klipu The Clash - Rock the Casbah ze starym logo mtv ,podpisem wykonawcy ,z poczatku lat 90tych i slowami piosenki na dole ekranu .Uwielbialem te podpisy : cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomma75: plisss nie wspominaj o tych starych najlepszych jakie kiedykolwiek były napisach na MTV. Mam mnóstwo klipów z nimi, fajna kolorystyka, wiadomo kiedy początek a kiedy koniec klipu itd. Do dziś wiele oddziałów MTV puszcza klipy z tymi napisami - przez pomyłkę, bo są przecież wgrane w klipy, bo nie było wtedy jeszcze takiej techniki jak teraz. MTV przegrywało wtedy każdą kasetę i wgrywali te napisy. Poniżej mam link ze stroną, gdzie zobaczysz takie właśnie błędy na wielu MTV jak ten w The Clash. Polecam - jak ja znalazłem tą stronę to oczu oderwać nie mogłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie, ale muszę to napisać.

Z tego co mi wiadomo to w VH1 Hits jest mieszanka (80s, 90s, 2000+, nowości), a w VH1 Music jest tylko muzyka współczesna (2000+, nowości).

A tak w ogóle to jaka sytuacja jest z klipami w programach: Smell's Like The 90s, Saturday Night Fever i Aeorbic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby każdy teledsyk ma elementy animowane. Tylko pomylili się, bo dali "Freak on a leash" Korna w wersji unplugged, ale rzeczywisty teledysk jest z animacją. Obstawiam, że wygra "Take on me" albo "Money for nothing" :)

 

Aha, i ten Top 10 był Topem 10, tylko że się pomylili, już nie pierwszy raz, np. Queen mieli Top 12 z Julą (?) na pierwszym miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem dalej vh1 wykazuje male checi . ludzie przestali narzekac, komentowac wiec po co sie starac .w tym tygodniu byla madonna w top 10 , w poprzednim tygodniu rowniez byla godzina z madonna .fc tez jest dosc nudne , przy najmniej dla mnie . jaki problem jest w podpisaniu programu , to tylko kilka dodatkowych slow w rogu ekranu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...