Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest koniec pewnej epoki. Prawdziwa legenda, ikona dziennikarstwa w Polsce odchodzi z TVP i z TeXu. Jak tak można? Jak można wyrzucać tak zasłużoną osobę? Maciej Orłoś jest kojarzony z włączaniem TVP1 codziennie o 17:00, on pokazywał najwięcej luzu w prowadzeniu TeXu, TeXu Extra. Najbardziej charakterystyczna osoba. Mówisz człowiekowi "Teleexpress" - on odpowiada: Maciej Orłoś, przynajmniej ja się z tym spotkałem. Szkoda, że i jego dopadła #dobrazmiana.

 

Co dalej? Czyżby TeX zbliżał się do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że władza nie wyciąga wniosków z tego wszystkiego. Ale obecny obóz rządzący nie ma pomysłu na media. Nie ma odpowiedniej kadry, bo jak nieopierzony dyrektor Pobudzin zwalnia człowieka, który wiele widział w światku dziennikarskim i jest i był twarzą TVP, no to o czym my mówimy... Szkoda tylko, że na tym wszystkim ucierpią widzowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet odchodzi z powodu dobrej zmiany, to chociaż teraz widać jasmo, kto z kim stoi. Dziwne też, że odchodzi do WP, a nie chciał go na przykład Polsat czy TVN, gdzie miałby stabilność i z pewnością lepsze warunki niż w jeszcze nieistniejącej tv.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - sami strzelili sobie w stopę, a może nawet i w kolano... Nie żeby coś, ale wydaje mi się, że jego urlop jakiś czas temu mógł oznaczać, że coś jest nie tak, tym bardziej że w tym czasie pojawił się m.in. w jakimś filmiku o Wiśle (o śmieciowym potworze czy jakoś tak), a także wypowiadał się o Radiu Maryja w spocie okolicznościowym (w temacie o TVP Info wspominał o tym bodajże @pavl6). Oby nie odszedł do tej WP1...

 

Mimo że czasami już mnie denerwowało to, że Maciej Orłoś dzień w dzień pojawia się w TeX-ie, pomimo tego, że wtedy zastanawiałem się, dlaczego na wizji inni prezenterzy nie pojawiają się równie często jak on, to jednak - obok Marka Sierockiego - jest legendą Teleexpressu, a wydania prowadzone przez niego miały swój urok. Szkoda, że dzisiaj poprowadzi Teleexpress po raz ostatni, więc nie pozostaje nic innego, jak obowiązkowo włączyć o 17-tej na Teleexpress, a potem przełączyć na TVP Info na Teleexpress Extra...  :roll: Ech, kto będzie teraz tak namiętnie jak on opowiadał o upodobaniach Igi Lewko czy wypominał Sierockiemu, że nigdy na jego powitanie nie odpowiada "Dzień dobry"?

 

Zastanawia mnie natomiast, kto zastąpi go w Teleexpressie. Mam nadzieję, że nie będzie to Antoni Trzmiel, bo on w ogóle się nie nadaje do prowadzenia serwisów, co pokazuje w bocznych wydaniach Wiadomości. W ogóle w TeX-ie ostatnio jakoś wieje nudą - od tygodnia wydania dzień w dzień prowadzi Beata Chmielowska-Olech, Marta Piasecka, jak się pojawia jako prowadząca, to zazwyczaj tylko na jeden dzień, a śmieszne zdjęcia nadsyłane przez telewidzów są coraz mniej śmieszne, zresztą czasami się zdarza, że w ogóle ich nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że swego czasu Maciej Orłoś wystąpił w TV Trwam w takim programie rocznicowym, gdzie pokazywane były wypowiedzi znanych osób na temat Radia Maryja (oczywiście pozytywne). Jeżeli więc nawet taka osoba odchodzi z TVP, to nawet ja przyznaję, że sprawy zaszły za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska jest marką, pod której skrzydłami narodziło się wiele gwiazd. Jedną z nich jest Maciej Orłoś, który 25 lat temu dołączył do zespołu Teleexpressu. 31 sierpnia 2016 r. to ostatni dzień pracy redaktora Macieja Orłosia w tym programie.

 

Telewizja Polska jest wdzięczna Maciejowi Orłosiowi za jego zaangażowanie w tworzenie Teelexpressu w ciągu ostatniego ćwierćwiecza.

 

Teleexpress jutro jak zwykle o 17:00. Zapraszamy.

 

Centrum Informacji TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Orłoś w smutnym stylu pożegnał się z widzami ''Teleexpressu''. ''Do zobaczenia w innym miejscu'' - tak się pożegnał, czuł się jakby miał zaraz płakać  :(.

 

Panie Macieju. Dziękuje za to, że przez ponad 25 lat (u mnie 20) był Pan niemal zawsze o godz. 17:00 w TVP1.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...