Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś przez poprzednich zmianach w rządzie, to nie było takich wielkich czystek i odejść.

 

Mylisz się. Za czasów Bronisława Wildsteina to w 2006 roku zwolniono Ninę Terentiew, Stanisławę Ryster i Bogusława Wołoszańskiego (tego ostatniego oskarżono nawet o współpracę z SB w 2006-2007).

 

Wielka skoda również, że Orłosia nie pożegnano kwiatami ani też materiałem wspomnieniowym o nim.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że jeszcze rok temu w wywiadzie Maciej Orłoś mówił, że w ogóle sobie odejścia z TVP nie wyobraża i, że trudno byłoby mu zrekompensować tą stratę: http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/488657,maciej-orlos-w-rozmowie-z-dziennik-pl-o-dziennikarstwie-telewizji-polskiej-i-pracy-prezentera.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do całej sytuacji związanej z MO odniósł się na Twitterze Klaudiusz Pobudzin, dyrektor Teleexpressu...

 

Rezygnacja Macieja Orłosia jest Jego niezależną decyzją, podjętą zanim zostałem szefem redakcji. Między nami nie ma żadnego konfliktu.

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie ciekawie.

 

Z racji tego, że wczoraj nie miałem jak napisać to teraz napiszę, że szkoda, że Orłosia nie ma już w TVP :( Wielka ikona Teleexpresu. Oglądałem te ostatnie z nim wydanie jak i Teleexpresu Extra no i smutno było, że odchodzi. Mam nadzieję, że kiedyś wróci. Wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zwiąże dobrym kontraktem z taką np. WP, i zostanie główną twarzą nowego kanału. To raczej ciężko będzie o powrót do Teleexpresu. TVP będzie musiała zaproponować mu lepszą stawkę, żeby powrót mu się opłacił. Przez co pewnie znowu pojawią się te śmieszne pseudo-zarzuty, o niepotrzebnych kontraktach gwiazdorskich w telewizji publicznej. [politykla - regulamin] Dlatego wątpię w comeback - to jego rozstanie na bardzo długo, jeśli nie na zawsze.

Edytowane przez Mr. Orbita
Regulamin II. 5. i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj skrót dzisiejszego Teleexpresu z nowym prowadzącym:



A tutaj całość:
https://youtu.be/43DFXjhVqYk Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego Orłosia nie będzie, dlatego tutaj takie porównanie wydaje mi się dziwne. Natomiast Cholewiński... pamiętajmy, że to był dopiero jego pierwszy "Teleexpress", więc miał pewną tremę (i nie ma tu znaczenia fakt że Cholewiński ma obycie z kamerą, bo ta trema wynika z pierwszego razu w nowym miejscu). Jak dla mnie - nie jest źle, podobnie prowadzi serwisy w TVP Info, i podobnie też sprawował się w TVN24. Wyrobi się też tutaj, w TeXie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było już i wczoraj. To samo zresztą robią od dłuższego czasu podczas napisów końcowych na serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem". Bezczelna i nachalna zagrywka mająca na celu zmuszenie widzów do pozostania na serwisach informacyjnych TVP, których oglądalność jak wiadomo bardzo spadła. Ponadto jest to niezgodne z ustawą medialną, która kategorycznie zakazuje umieszczania autopromocji w trakcie trwania audycji. No, ale KRRiT jak widać pozwala TVP na takie i inne wybryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było już i wczoraj. To samo zresztą robią od dłuższego czasu podczas napisów końcowych na serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem". Bezczelna i nachalna zagrywka mająca na celu zmuszenie widzów do pozostania na serwisach informacyjnych TVP, których oglądalność jak wiadomo bardzo spadła. Ponadto jest to niezgodne z ustawą medialną, która kategorycznie zakazuje umieszczania autopromocji w trakcie trwania audycji. No, ale KRRiT jak widać pozwala TVP na takie i inne wybryki.

Nie piszesz skarg, to i KRRiT pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...