Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

że od ponad 15 lat nie oglądałem tego kanału dłużej niż 5 minut. 

Ten kanał to od dawna tylko te Ekipy, Catfish, Niemożliwe i ten program o tatuażach. W koło to samo. Jeszcze żeby chociaż emitowali seriale produkowane przez MTV, które nie były pokazywane w polskim oddziale, ale po co, jak można emitować na okrągło powtórki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamkną tego kanału. Poza tym co to jest za sens zmiany MTV Polska na Niemcy? MTV Germany można oglądać na satelicie Astra lub na stronie mtv.de. A po drugie lepsze reklamy w języku polskim niż niemieckim. Moja siostra jak słyszy ten język to rzuca poduszką w telewizor :D Oczywiście @satmaniak2000 chodzi Ci o ich ramówkę tak myślę. My mamy do ich poziomu daleko... MTV Germany jest tylko jedno, a wszystko się zaczęło od likwidacji VIVA Germany. My mamy dużo kanałów tematycznych w tym ponad 20 pozostałych muzycznych od Polsatu, MWE czy 4Fun Media oraz pojedyncze jak Stars TV, Kino Polska Muzyka, Jazz i Music Box Polska. Nie mam pojęcia czy kiedykolwiek dorównamy Niemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą pójść w tym kierunku niech zrobią jak w Niemczech. Zapychacze są przez cały dzień oprócz wieczorów. Może pójdą na łatwiznę i będzie pasmo "M is for Music" przez 20 godzin, a playlista będzie w pętli jak przy NickMusic :P Tylko, że to MTV Polska, oni mają reklamy. Ciekawe jak to się odbije w wynikach oglądalności w Nielsenie? :) A tak z ciekawości, jest jakaś różnica już widoczna, gdy usunięto "Nastoletnie matki" dla przedłużenia muzyki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2023 o 17:08, Michu_97 napisał(a):

Nie zamkną tego kanału. Poza tym co to jest za sens zmiany MTV Polska na Niemcy? MTV Germany można oglądać na satelicie Astra lub na stronie mtv.de. A po drugie lepsze reklamy w języku polskim niż niemieckim. Moja siostra jak słyszy ten język to rzuca poduszką w telewizor :D Oczywiście @satmaniak2000 chodzi Ci o ich ramówkę tak myślę. My mamy do ich poziomu daleko... MTV Germany jest tylko jedno, a wszystko się zaczęło od likwidacji VIVA Germany. My mamy dużo kanałów tematycznych w tym ponad 20 pozostałych muzycznych od Polsatu, MWE czy 4Fun Media oraz pojedyncze jak Stars TV, Kino Polska Muzyka, Jazz i Music Box Polska. Nie mam pojęcia czy kiedykolwiek dorównamy Niemcom.

To Niemcy zapoczątkowały tak naprawdę wysyp kanałów muzycznych w latach 90. Nie będę wymieniał bo wszyscy wiemy co działo się na tym rynku w latach 90. Polska nie miała w tym czasie żadnego kanału muzycznego. Później to jakoś wszystko się zaczęło zmieniać. Likwidacja tych znanych i lubianych niemieckich kanałów i został tam tak naprawdę tylko 1 czyli to MTV DE. My zaś mamy 20 tego typu programów. Czyli nie zwracając uwagę na ilość jest teraz dokładnie odwrotnie. 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy zawsze byli i niestety nadal jesteśmy tak 5-10 lat zacofani w stosunku do reszty świata. Amerykanie zaczęli odchodzić od wielkich samochodów - u nas boom na BMW X5 i takie tam. Niemcy zamykają elektrownie atomowe, my budujemy. Holendrzy likwidują kasy samoobsługowe, u nas zmuszają nas do korzystania z nich. Co się dziwić sferze kanałów muzycznych? Zachód będzie miał nowy pomysł na kanały muzyczne, a my zaczniemy zamykać dopiero swoje. Jak zwykle 5-10 lat spóźnieni.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj były 23 urodziny MTV Polska 😒

Te ich żałosne MTV Unplugged w piątki o 20:00 to jakiś nudny i oklepany ochłap na lato.

 

w #MTVGermany 📡 a Astry 1M jest #MTV #Hot #Summer  M📺 🔥

 

RIP #MTVPolska 7.7.2000 - ~2023

 

Dobrze,że #MTV niemieckie przejeło dziedzictwo #MTVEurope i można tam zobaczyć :

 

#MTVPartyZone

i

 

#MTVChillOutZone

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem sobie właśnie gale VMA nagraną w wersji „na żywo”. Gala była całkiem przyjemna i fajnie się oglądało, ale coś nie zagrało…

 

1. Początek czerwonego dywanu - nie było go. Nie wiem na jakich zasadach wchodzi „wejście” czy jest to na wszystkich kanałach MTV w tym samym momencie, czy każdy oddział musi się przełączyć sam.

W MTV Polska ewidentnie coś nie pyklo, czerwony dywan miał się zacząć o 00:30, a MTV Polska dopiero weszło o 00:39, od 00:30 można było zobaczyć tylko plansze „spadajacych” MTV i 3 teledyski, natomiast w trakcie klipów można było zobaczyć walkę ponieważ MTV Polska zamiast na gale VMA na około 5 sekund przełączyło się na NickJR, ale dobra… MTV Polska połączyło się o 00:39, po czym o 00:40 puścili… REKLAMY!

 

2. Początek gali - miałem wrażenie, ze znowu problemy techniczne bo: Nie poszło początkowe intro gali VMA tylko był zacięty obraz i brak dźwięku, a pierwszy występ był… z dziwnym obrazem? Nie wiem czy tak to miało wyglądać, ale obraz w pierwszej połowie występu podzielił się następująco: dolna połowa obrazu była u góry, a górna na dole, a rozdzielał je duży czarny pasek na cały ekran. 
 

3. Zakończenie gali - podczas wręczania nagrody „Video Of The Year” znikło logo MTV i dopisek „LIVE”, nagle okropnie pogorszyła się jakość dźwięku, zakończenie oprócz tego przebiegło normalnie, ale… po napisać końcowych znowu mogliśmy zobaczyć plansze „spadających” MTV a pasmo M is for Music zaczęło się totalnie z d*py na końcu jakiegoś klipu, jak by to nocne pasmo leciało ciagle w tle na MTV Polska podczas trwania gali VMA. 
 

Jesli faktycznie są to błędy, które zostały zrobione u nas w oddziale, to słabo, bo widać, ze polskim oddziale Viacom pracują niekompetentni ludzie, jeśli to były problemy globalne, to jeszcze gorzej, bo świadczy to tylko to, ze już nawet nie zatrudniają wykwalifikowanych ludzi na takie wydarzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...